10 yılımın Çöp Oluşunu Aklımdan Silemiyorum

inFlamess

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
1.386
2.142

Merhaba Arkadaşlar ,
zamanında buralarda çok yazdım çizdim ,
Kadınlar Kulübü benim hep sığınayımdı.

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültü de olsa daha iyi idi.Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu adamın kadınlara zaafı beni hasta etti .Fiili olarak aldatma olmasa da hep gözü dışarıda idi.
Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleri iken evli bi kadınla yazışma arama kayıtlarını görmemle her sey koptu ve boşandık .

Boşandıktan sonra 5-6 ay çok acı cektim.Hiç bir zaman boşandığıma pişman olmadım üstümden yük gitmişti ama duygusal sarmalın içinden çıkamamıştım çünkü o boşanıp bekar hayatına çoktan alışmış keyfini çıkarıyordu .2 tane çocuğumuz var çocukların sorumluluklarından kurtulmakta özgür yaşamakta ona çok iyi gelmişti .
Artık mutluydum ,yollarda ki ekranlarda ki güzel kadınlar artık umrumda değildi cunku evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı maddi manevi olarak kendince çabaladı ama hep kadınlar vardı hayatında hatta çocuklardan bile öncelik verir olmustu .

Bu adama benim ne sevgim ne saygım kaldı onu net biliyorum suan ki hayatımda mutluyum da sadece bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında.
7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu ama benim asıl bahsetmek istediğim mesele benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.

Bu adam benim için ölecek kıvama gelse bile asla bi kıymeti yok benim için cunku ne olursa olsun bazı konularda çok güveniyordum .
Şöyle ki bu adam dindar bi adamdı efendiliği herkesin dilinde olan bi adamdı .
Boşandıktan sonra namazı bıraktı ve evli kadınlarla bile yatıp kalkmaya başladı .Deli gibi bagımlı oldıgu çocuklarından aramızda bi cadde olmasına rağmen kaçıyordu .Onları çok seviyorum ama zor oluyor cocuklara bakmak diye .

İnstagramda binlerce kadına yazıp çiziyor ve hatta boşanmamıza sebep olan kadınla bile alakası devam etti .

Tüm bunlardan bana ne degil mi?

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu,rüya gibi hala beni tüketip bitiren bi adamdan kurtulmak .

Ama arkadaşlar ben yaşadığım travmayı unutamıyorum söyle ki 10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın işinden bambaşka adam çıktı buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum ama gerçekten boşanmak degil benim sorunum .Asla aklımın alamayacağı ondan beklemediğim şeyler yaşattı bana .
Bana karşı o kadar arsızlasmıştı ki ve çocuklarından da o kadar uzaklaşmıştı ki ..

Yani tanığınıza bu kadar emin olduğunuz yıllarınızı geçirdiğiniz bi adam size bunları yaşattıktan sonra başka birine nasıl tekrar güvenebilirsiniz hep içinizde bi şüphe olmaz mı nasıl insan başka insanlardan emin olarak hayatına devam edebilir .

Ve cinsellik mevzusu ..
Ben gerçekten büyük bi travma yaşadım huzurluyum ama bu acıyı atamıyorum .
Ben gözü yaşlı acı çekerken o kadınlara ölüp bitiyordu .Ve güzel kadın bulamadığı İçin kaç çocuklu ve görüntüsü cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece cinsellik yaşamak İçin yatağına atmış bi adam.

Benim evliliğimde cinselliğim hiç bir zaman iyi olmadı .Hep yorgundu .Ve banyoyu sorun ederdi .Hafta da 1 belki 2 olurdu .Bi keresin de 20 gün olmamıştı mesela .

Boşandıktan sonra gece 2 lere kadar kadınlardan cıplak resim ya da video istiyor ya da karışıklıklı bir şeyler yapıyorlar.

Özgüvenim zaten yerle yeksan olmustu bu sorunlardan dolayı boşandıktan sonra bana sorun ettiği hiç bir sey ona sorun olmadı .

Yani bunun gibi o kadar çok travmatik süreçler yaşadım ki acılar ruhumun hep derinliklerinde .

Beklediğim bi sınavı kazandım mesleğimi degiştirmek bana moral oldu çevrem var zaman zaman yakınlaşma tarzında arkadaşlıklarım oldu ama ben yapamıyorum çok kısa sürede uzaklaşıyorum ve hiç bir sey hissetmiyorum güvenmiyorum .Eski cilveli halim yok kadın degilim de sanki sadece bi anneyim .Başka sıfatı kendime yakıştıramıyorum .Bazı erkekler sadece yatmak İçin yaklaşıyor bunun net farkındayım aslında bunu fark etmezdim masum düşünürdüm ama eski eş sayesinde bazı erkeklerin gercek zihniyetini ögrenmiş oldum .

Gelişi güzel yazdım arkadaşlar ... Teşekkür ederimm

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar ,

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültü de olsa daha iyi idi.Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu adamın kadınlara zaafı beni hasta etti .Fiili olarak aldatma olmasa da hep gözü dışarıda idi.
Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleri iken evli bi kadınla yazıstıgınj telleştiğini görmemle her sey koptu ve boşandık .
Boşandıktan sonra 5-6 ay çok acı cektim.Hiç bir zaman boşandığıma pişman olmadım üstümden yük gitmişti ama duygusal sarmalın içinden çıkamamıştım çünkü o boşanıp bekar hayatına çoktan alışmış keyfini çıkarıyordu .2 tane çocuğumuz var çocukların sorumluluklarından kurtulmakta özgür yaşamakta ona çok iyi gelmişti .
Artık mutluydum ,yollarda ki ekranlarda ki güzel kadınlar artık umrumda değildi cunku evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı maddi manevi olarak kendince çabaladı ama hep kadınlar vardı hayatında hatta çocuklardan bile öncelik verir olmustu .

Bu adama benim ne sevgim ne saygım kaldı onu net biliyorum suan ki hayatımda mutluyum da sadece bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında.
7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu ama benim asıl bahsetmek istediğim mesele benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.

Bu adam benim için ölecek kıvama gelse bile asla bi kıymeti yok benim için cunku ne olursa olsun bazı konularda çok güveniyordum .
Boşandıktan sonra namazı bıraktı ve evli kadınlarla bile yatıp kalkmaya başladı .Deli gibi bagımlı oldıgu çocuklarından aramızda bi cadde olmasına rağmen kaçıyordu .Onları çok seviyorum ama zor oluyor cocuklara bakmak diye .

İnstagramda binlerce kadına yazıp çiziyor ve hatta boşanmamıza sebep olan kadınla bile alakası devam etti .

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu olmsuyu rüya gibi hala beni tüketip bitiren bi adamdan kurtulmak .

Ama arkadaşlar ben yaşadığım travmayı unutamıyorum söyle ki 10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın işinden bambaşka adam çıktı buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum ama gerçekten boşanmak degil benim sorunum .Asla aklımın alamayacağı ondan beklemediğim şeyler yaşattı bana .
Bana karşı o kadar arsızlasmıştı ki ve çocuklarından da o kadar uzaklaşmıştı ki ..

Yani tanığınıza bu kadar emin olduğunuz yıllarınızı geçirdiğiniz bi adam size bunları yaşattıktan sonra başka birine nasıl tekrar güvenebilirsiniz hep içinizde bi şüphe olmaz mı nasıl insan başka insanlardan emin olarak hayatına devam edebilir .

Ve cinsellik mevzusu ..
Ben gözü yaşlı acı çekerken o kadınlara ölüp bitiyordu .Ve güzel kadın bulamadığı İçin kaç çocuklu ve görüntüsü cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece cinsellik yaşamak İçin yatağına atmış bi adam.

Benim evliliğimde cinselliğim hiç bir zaman iyi olmadı .Hep yorgundu .Ve banyoyu sorun ederdi .Hafta da 1 belki 2 olurdu .Bi keresin de 20 gün olmamıştı mesela .

Boşandıktan sonra gece 2 lere kadar kadınlardan cıplak resim ya da video istiyor ya da karışıklıklı bir şeyler yapıyorlar.

Özgüvenim zaten yerle yeksan olmustu bu sorunlardan dolayı boşandıktan sonra bana sorun ettiği hiç bir sey ona sorun olmadı .

Yani bunun gibi o kadar çok travmatik süreçler yaşadım ki acılar ruhumun hep derinliklerinde .

Beklediğim bi sınavı kazandım mesleğimi degiştirmek bana moral oldu çevrem var zaman zaman yakınlaşma tarzında arkadaşlıklarım oldu ama ben yapamıyorum çok kısa sürede uzaklaşıyorum ve hiç bir sey hissetmiyorum güvenmiyorum .Eski cilveli halim yok kadın degilim de sanki sadece bi anneyim .Başka sıfatı kendime yakıştıramıyorum .Bazı erkekler sadece yatmak İçin yaklaşıyor bunun net farkındayım aslında bunu fark etmezdim masum düşünürdüm ama eski eş sayesinde bazı erkeklerin gercek zihniyetini ögrenmiş oldum .

Gelişi güzel yazdım arkadaşlar ... Teşekkür ederimm.
Hayatınıza bi başkasının girmesi demek aynı eşinizin karakterinde birinin girmesi demek değildir. İnsanlar çeşit çeşit. Tecrübede edinmişsiniz. En azından içlerinden yaşla kuruyu ayırt edebilirsiniz değil mi ?

Adam dindar vs diye bahsetmissiniz acaba evlenmeden önce gençliğinde falan dini olarak vs ailesi tarafindan falan cok mu baskilandi da bu hale geldi. Evlenirken yaşı kaçtı? Bu kadar düşkün olması değerleri var gibi yaşayıp size öyle tanitip bu kadar azgınlaşması hiç normal değil. Ama zaman akıyor. Elbet bu hayat tarzindan bıkacak. Çocuklar büyüyecek. Sakinlik aile huzuru düzeni arayacak. Sizin bu kadar takmanizin sebebi bence bilincaltinizda yetersizlik hissi oluşmuş. Yani benden dolayi mi bu hale geldi gibi hissediyorsunuz bence. Ama onun yaptiklarinin sorumlusu siz değilsiniz. Onunla yakin gorebileceginiz yerlerden uzaklasma ihtimaliniz var mi? Bide lütfen onu bu kadar takip etmeyin. Cok ayrintisina kadar biliyosunuz, birileri anlatiyosa onlara da söyleyin, yani cocuklar icin görüşün bence sadece. Allah iyi niyetli kiymet bilen insanlarla karşılaştırsın sizi❤

Merhaba Arkadaşlar ,

Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleri iken evli bi kadınla yazıstıgınj telleştiğini görmemle her sey koptu ve boşandık .

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu olmsuyu rüya gibi hala beni tüketip bitiren bi adamdan kurtulmak .

Ve cinsellik mevzusu ..

Allah yardimciniz olsyn

Eklemek isterim ki siz ve çocuklarınız için bundan sonrasi Çok güzel olur inşaallah kurtuldugunuza sevinmelisiniz böylesi pislik birinden.

Ahlaksız insan kendisini güzel kamufule eder. Eski eşiniz olacak adamda öyleymiş.

2 yıl olsa da yaşadıklarınız çok yeni. Zaman her şeyin ilacı..

İyi insanlarda var bu hayatta Çok gençsiniz, hayatınız güzelleşecek yeter ki umudunuzu kaybetmeyin, ayağa kalkın.

Merhaba Arkadaşlar ,

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültü de olsa daha iyi idi.
Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleride iken evli bi kadınla yazışmaları ve arama kayıtlarını görmemle her sey koptu ve boşandık .

Artık mutluydum ,yollardaki güzel kadınlar artık umrumda değildi cunku evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı maddi manevi olarak kendince çabaladı ama hep kadınlar vardı hayatında hatta çocuklardan bile..
Suan ki hayatımda mutluyum adamın benim için bi kıymeti yok zamanında ona çok değer vermemin kısmen boşluğu kalmış olabilir .

Bir de bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında,huzurluyum .
(7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu)
Benim asıl bahsetmek istediğim mesele, benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.

Bu adam benim için ölecek kıvama gelip aşk dilense bile asla bi kıymeti yok benim için cunku benim en ehemniyet verdiğim ahlak gibi,efendilik gibi konularda koca bi sıfır çıktı .Söyle ki zaten evliliğimde gerçekten bir hatun bir kadın gibi hiç hissetmedim diyebilirim kendimi .Çocuklardan sonra zaten gözünde azılı bi rakip oldum .Beni eleştirmek enerjimi sömürmek ona haz veriyordu neredeyse .

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu olmustu , rüya gibi hala beni tüketip bitiren bu adamdan kurtulmak .Aslında evliliğimizin basından beri evlilik bu degil boşanmalıyım diyordum .Ruhumu, bedenimi hiç bir şekilde doyurmayan bi adamla hissediyordum ki her sey eksikti .

Ben bu travmayı unutamıyorum söyle ki 10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın içinden bambaşka adam çıktı buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum ama gerçekten boşanmak degil benim sorunum .Asla aklımın alamayacağı ondan beklemediğim şeyler yaşattı bana .
Bana karşı o kadar arsızlasmıştı ki ve çocuklarından da o kadar uzaklaşmıştı ki ..Tamam kadın zaafı vardı benim hissettiğim ama bi utanması çekmesi vardı.Hele evli kadınlarla yatıp kalkacak kadar ahlaksız bi adam profili hiç çizmemişti bana.

Ve cinsellik mevzusu ..
Ben gözü yaşlı acı çekerken boşanma sonrasında ,o tüm enerjisini kadınlara harcıyordu ve inanılmaz mutluydu.
Ve güzel kadın bulamadığı İçin kaç çocuklu ve görüntüsü kendisi için cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece cinsellik yaşamak İçin yatağına atmak İçin ilgileniyordu.Normal de sohbet etmeyi sevmeyen sıkılan adam sabahlara kadar kadınlarla yazışıp çizişmekten sabahları hep işine geç kalıyordu .

Çok üzücü fakat artısı olan tarafları var.
Siz o iğrenç adamla artık evli değilsiniz ve de mesleki açıdan sizi yükseltecek bir sınav kazandınız.Zaten hayatınızdan çıkmış neden tamamen unutmaya bakmıyorsunuz giden defolup gitti enerjinizi kendinize ve çocuklara harcasanız daha güzel olmaz mı ? Artık geçmişi bırakıp giden özgüveni kazanmak için adımlar atın.

Sizin derdiniz bu adam degil ki sizin derdiniz kendinizle bence. Kendinize o kadar cok yabancılasmıssınız ki sadece kendinizi bir anneden ibaret sanıyorsunuz. Siz bir kadınsınız. Sadece yasadıklarınızdan dolayı dişil ve eril enerjiniz sıfırın altına inmis ve bu enerjileri yükselterek cabalayarak o zaman kadın oldugunuzu, o zaman kendinizi buldugunuzu anlayacaksınız.

Arkanızda binlerce enkaz bırakmıssınız, bu enkazlar ruhunuzun derinliklerine işlemekle beraber disil-eril enerjiniz düsmüs. Bu enkazları temizlemeden asla yeni bir bina insaa edemezsiniz. Bir enkazın üstüne bina insaa etseniz yıkılır gider yine enkaza dönersiniz o yüzden tıbbı destek almalısınız bu süreclerde.

Kendinize değer vermekle başlayın.

Eski eşinize dair ayrıntıları duysanız, görseniz bile umursamayın.

Adam bir kere karaktersiz, bunu nerden anlarım biliyor musunuz? Adam sizinle evliyken dindar bir hali varmış. Ama boşanmanın ardından herşeyden vazgeçmiş. Yani sizinle kendi değilken birlikte imiş. Muhtemelen siz de dindar bir yaşantı içinde olup kendini o kalıpların içinde kalmaya çalışmış. İpini tutan olmayınca da fırtıp çıkmış.

Siz elbette annesiniz. Ama birisiyle evli olup olmamak yada duygusal bir ilişkinizin olması anne sıfatınıza bir eksiklik getirmeyecek.

Kadınlığın keşfi gibi atölyeler var internette, dilerseniz bi inceleyin. (elif civelekoğlu)

Ne iğrenç bir adam

Yaşadıklarınız için üzgünüm, Allah iyileriyle karşılaştırır inşallah bundan sonra. Madem çocuklarına bakmıyor irtibatı tamamen koparın derim
Teşekkür ederim MissCherryBlossom MissCherryBlossom bakmıyor diyemem alıyor çocukları ayda 3 kere yatılı ama eski hali yok babalık sorumluluğunun verdiği ağır psikolojik dayatmadan dolayı kendini iyi hissetmek için bakıyor sadece .Görevini yapmış olmamanın huzursuzluğunu yaşamamak İçin . Eski özlem ,düşkünlük yok artık bu bariz belli.

Adam dindar vs diye bahsetmissiniz acaba evlenmeden önce gençliğinde falan dini olarak vs ailesi tarafindan falan cok mu baskilandi da bu hale geldi. Evlenirken yaşı kaçtı? Bu kadar düşkün olması değerleri var gibi yaşayıp size öyle tanitip bu kadar azgınlaşması hiç normal değil. Ama zaman akıyor. Elbet bu hayat tarzindan bıkacak. Çocuklar büyüyecek. Sakinlik aile huzuru düzeni arayacak. Sizin bu kadar takmanizin sebebi bence bilincaltinizda yetersizlik hissi oluşmuş. Yani benden dolayi mi bu hale geldi gibi hissediyorsunuz bence. Ama onun yaptiklarinin sorumlusu siz değilsiniz. Onunla yakin gorebileceginiz yerlerden uzaklasma ihtimaliniz var mi? Bide lütfen onu bu kadar takip etmeyin. Cok ayrintisina kadar biliyosunuz, birileri anlatiyosa onlara da söyleyin, yani cocuklar icin görüşün bence sadece. Allah iyi niyetli kiymet bilen insanlarla karşılaştırsın sizi❤
Çok teşekkür ederim 💜Çok güzel tespit etmişsiniz evet yetersizlik hissi ve kusuru kendimi arama evliliğimde de yaşadığım psikolojik sıkıntımdı zaten .
Ben 23 o 26 idi evlendiğimizde .
Aileden dini baskı görmemiş ama bastırılmış duyguları varmış demek ki.

Hayal kırıklığı olmuş. Bu duyguyu yıllarca yaşamışsınız zaten. Artık geride bırakın, terapi alın. Güven duygunuz zedelenmiş, herkes aynı değil. Kadınların edepsizi de edeplisi de olduğu gibi erkeklerde de böyle. Kendinizi suçluyorsaniz bundan da vazgeçin. Olması gerekiyormus olmuş. Zor şeyler yaşamıssiniz artik geride kaldi. Allah iyi birisiyle karşılastirsin

Çok teşekkür ederim 💜Çok güzel tespit etmişsiniz evet yetersizlik hissi ve kusuru kendimi arama evliliğimde de yaşadığım psikolojik sıkıntımdı zaten .
Ben 23 o 26 idi evlendiğimizde .
Aileden dini baskı görmemiş ama bastırılmış duyguları varmış demek ki.
Ne güzel tesbit etmissiniz. Bu duygunuzu değiştirin ki onu kaşıyıp duracak, yine her fırsatta sizi yetersiz hissettirecek birisi çıkmasın karşınıza. Terapi düşünün. Hala takip etme, kopamama durumunuz sizin bu duygunuzu beslediginden olabilir.

Merhaba Arkadaşlar ,

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültüde olsa daha iyi idi.
Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu adamın kadınlara zaafı beni hasta etti .Fiili olarak aldatma olmasa da hep gözü dışarıda idi.Bunu hissediyordum.

Evliliğimizin en kötü dönemleride iken evli bi kadınla yazışmaları ve arama kayıtlarını görmemle her sey koptu ve boşandık .

Boşandıktan sonra 5-6 ay çok acı cektim.Hiç bir zaman boşandığıma pişman olmadım ,üstümden yük gitmişti ama duygusal sarmalın içinden çıkamamıştım çünkü o boşanıp bekar hayatına çoktan alışmış,keyfini çıkarıyordu .2 tane çocuğumuz var ;çocukların sorumluluklarından kurtulmakta ,özgür yaşamakta ona çok iyi gelmişti .

Artık mutluydum ,yollardaki güzel kadınlar umrumda değildi ;evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum,bu ruhsal ağırlıktan bile kurtulmuş olmak müthiş bir huzurdu benim için.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı ,maddi manevi olarak kendince çabaladı ancak hiç bir cabası kadınlara olanınkinden daha fazla olmadı .

Onu evliyken seviyordum ama mutlu değildim, ;içimde zamanında ona çok değer vermemin kısmen boşluğu kalmış olabilir bunun dışında yaşadığım acılar dısında kendisine bi duygum kalmadı .

Bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında,huzurluyum .
(7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu)

Benim asıl bahsetmek istediğim mesele, benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.Yani 10 yılım yalandan bir insana çöp oldu ha.Bu gerçek çok acı.

Bu adam dindar bi adamdı, efendiliği herkesin dilinde olan bi adamdı .
Boşandıktan sonra namazı bıraktı ve evli kadınlarla yatıp kalkmaya başladı .
Deli gibi bagımlı oldıgu çocuklarından aramızda bi cadde olmasına rağmen kaçıyor.Onları çok seviyorum ama zor oluyor cocuklara bakmak diye.

İnstagramda binlerce kadına yazıp çiziyor ve hatta boşanmamıza sebep olan kadınla bile alakası devam etti benim haberdar olacağımı bile bile .

Ruhumu, bedenimi doyurmamış bu adamın bana yaşattığı travmayı unutamıyorum .10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın içinden bambaşka adam çıktı boşanma sonrası ,buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum .

Yani tanığınıza bu kadar emin olduğunuz ,yıllarınızı geçirdiğiniz bi adam size bunları yaşattıktan sonra başka birine nasıl tekrar güvenebilirsiniz ,hep içinizde bi şüphe olmaz mı nasıl insan başka insanlardan emin olarak hayatına devam edebilir .

Ben boşanma yasını tutarken ,o tüm enerjisini kadınlara harcıyordu ve inanılmaz mutluydu .
Güzel kadın bulamadığı için kaç çocuklu ve görüntüsü kendisi için cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece yatağına atabilmek İçin günlerce ilgilenebiliyordu.

Nasıl bu kadar ucuz bi adam olabilmişti ,özünde böyle birimiymiş yani...
Normal de sohbet etmeyi sevmeyen sıkılan adam ,sabahlara kadar kadınlarla yazıp çizmekten ,kadınların cıplak şovlarını ya da karşılıklı soyunmalarından ve sanal bile olsa tatmin olup ,banyo yapmaya razı bi adam olmuş .

Sabahlara kadar ilgienebiliyor,işine geç kalma pahasına .. Benim tanıdığım adam işe gec kalmaktan, sorumsuzluktan nefret ederdi Artık o hep işine geç kalan bi adam.

21 de Tv karşısında uyuyakalan,cinsellikle cezalandırılamayan ,banyoyu sorun eden ,uykuya aşık ve hep yorgun bi adamla evli degil miydim ben..

Cinsellik haftada 1 ,en fazla 2 kez olurdu .
İçeriği de zaten pek tutku ,şehvet içermiyordu birlikteliklerlerin. Bazen görev bazen biyolojik ihtiyaçtı onun için

Ben mi kadın değildim yani?

Özgüvenim yerle yeksan olmustu zaten evlilik yaşantımdan dolayı ,boşandıktan sonra da bana sorun ettiği hiç bir sey ama artık sorun degildi .

Bunlara tanıklık etmek bana çok ağır geldi .
Yani bunun gibi o kadar çok travmatik süreçler yaşadım ki boşanma öncesi ve sonrası ..Bu acılar ruhumun hep derinliklerinde .

Beklediğim bi sınavı kazandım mesleğimi degiştirmek bana moral oldu; çevrem var zaman zaman yakınlaşma tarzında arkadaşlıklarım oldu ama ben yapamıyorum çok kısa sürede uzaklaşıyorum ve hiç bir sey hissetmiyorum,güvenmiyorum .
Eski cilveli halim yok ,kadın degilim de sanki sadece bi anneyim .Başka sıfatı kendime yakıştıramıyorum
.
Bazı erkekler sadece yatmak İçin yaklaşıyor bunun net farkındayım aslında bunu fark etmezdim masum düşünürdüm ama eski eş sayesinde bazı erkeklerin gercek zihniyetini de ögrenmiş oldum .

Yanınızda olup size sarilmak istedim.zaman herseyin ilaci giden 10 yiliniz geri gelmz ama daha iyi hissedeceksiniz insallah.ama ondan haber almayi kesin cocuklar dışında onunla ilgili haberlere kulaklarinizi kapatin bu daha cok rahatlatacaktır sizi.

Bence bir psikologa git arkadasim iyi gekecek emin ol.. erkeklerin zaten yuzde 90 i yatmak icin sana gelecek o yuzden guvenmemekte haklisin, ama herkeste o yavsak gibi degil canim sukurler
Olsun. Yas buarada?
Dindar demissin ama dindarligin altina siginmis
Bir zavalli ancak… yurekten Allaha inanan bir insan boyle yapmaz yapamaz bence.. karisina ailesine sahip
Cikar.. ha cikmazsa elbet sahip cikacak biri cikar..

senin guvenin sarsilmis anliyorum, sadece adamla
Bu kadar kafayi bozman pek normal gelmedi.. bosanmissin bitmis salla.. 10 yil yerine 20 yilin mi gitseydi?

X