100% Ekolojik Temizlik İçin Perkarbonat - Nedir Nasıl Kullanılır

Kızlar ben bi yerde yanlşmı yaptm bilmikrm ama memnjn kalmadm
Hem renkte beyazlama oldu çamaşır suyu gibi
Hemde lekeler gitmedi
Bende hiç olmadı kuzum mahvolmuş kıyafet ben ürünün direk temas etmesine bağladım çözüp kullanıyorum lekeli çamaşırda ben

Neyseki gözden ckardğm bi atlette denedm.. Üzüldüm ya..
Şimdi bişeye kullanmaya crsaret edemiorm
Çözüo kullanıorm derken?
Yani çok lekeli birşey olursa kaynar su dolu kovaya biraz döküp iyice karıştırıp çamaşırı atıyorum parçacıklı ya biraz zor karışıyor suya.

Hatta geçen yanlışlıkla beyazların içine renkli birşey karışmış. Beyazı mavimtrak yeşilimsi bir renk yapmış normalde hiç çıkmaz o renk olarak kalır beyaz ama perkarbonatla bi yıkadım bembeyaz çıktı geri 🙈
Nasıl yıkadin? Tarif etsene:)

Nasıl yıkadin? Tarif etsene:)

En inatçı lekelerde kaynar suyun içinde çözdükten sonra çamaşırı bekletip (eskiden beyazları çamaşır suyuna basardık ya o mantık 🙈Tevellüt yetmiyorsa kafa mı karıştırır ki 🙄 😂) makineye öyle atarak.
Fazla inatçı leke değilse makinenin içine 1 tatlı kaşığı ( ben biraz bol kepçeyim bir yemek kaşığı) atarak kullanıyorum. Şimdiye kadar çıkartamadığım leke olmadı soldurmada yapmadı. Bir kaç üyede soldurma yapmış ben onun direkt temastan kaynaklandığını düşünüyorum çözünmesi lazım suyun içinde pütürlü bir yapısı var.

En inatçı lekelerde kaynar suyun içinde çözdükten sonra çamaşırı bekletip (eskiden beyazları çamaşır suyuna basardık ya o mantık 🙈Tevellüt yetmiyorsa kafa mı karıştırır ki 🙄 😂) makineye öyle atarak.
Fazla inatçı leke değilse makinenin içine 1 tatlı kaşığı ( ben biraz bol kepçeyim bir yemek kaşığı) atarak kullanıyorum. Şimdiye kadar çıkartamadığım leke olmadı soldurmada yapmadı. Bir kaç üyede soldurma yapmış ben onun direkt temastan kaynaklandığını düşünüyorum çözünmesi lazım suyun içinde pütürlü bir yapısı var.
Hala kullaniyor musunuz ? Makinaya attığınızda da cozdurerek mi koyuuyorsunuz yoksa deterjan mantığıyla mi ?

Çok soru sordum ama ekstra deterjan kullanmıyoruz değil mi ? Sadece bu urun

Deterjan kullanıyoruz 🙈 Yani ben kullanıyorum makinede ama ıslatmada sadece ürünü kullanıyorum sonuçta deterjanlar kimyasal nasıl tepkimeye girer bilemem zehirli gaz çıkartır korkumla ürünü yalnız kullanıyorum.Gerçi yapmaz diye düşünüyorum zaten adı üstünde karbonat ama ne olur ne olmaz 🤷🏼

Deterjan kullanıyoruz 🙈 Yani ben kullanıyorum makinede ama ıslatmada sadece ürünü kullanıyorum sonuçta deterjanlar kimyasal nasıl tepkimeye girer bilemem zehirli gaz çıkartır korkumla ürünü yalnız kullanıyorum.Gerçi yapmaz diye düşünüyorum zaten adı üstünde karbonat ama ne olur ne olmaz 🤷🏼
Teşekkür ederim

X