Yiyerek Zayıflıyoruz 😜

Tebrikler 👏 günlük tartılıyorum 78 den 75.5 kiloya düştüm . Reglim oruç tutamıyorum bayrama güze kilolar görürüz🙏🥰
harikasın :nazar: inşallah görürüz 🙏 regl olmasam da her gün tutamıyorum, arada tutarak bütün yıla yaymak daha iyi geliyor :KK200:

İnşallah hedeflediğimiz kiloyu 100 günde tamamlamış olarak bitiriz. 100 ipsiz atladım yediklerime dikkat etmedim . Hafta sonu dikkat ederim . Sizin nasıl geçti.

İnşallah hedeflediğimiz kiloyu 100 günde tamamlamış olarak bitiriz. 100 ipsiz atladım yediklerime dikkat etmedim . Hafta sonu dikkat ederim . Sizin nasıl geçti.
İnşallah ya :KK200: Bugün mü? 1.200 kaloriyle tamamladım mutluyum ya :) 14 bin adım da yürüyüş oldu :) 5 günde bir değiştircem diyeti inşallah, böylece sıkılmam diye düşündüm :)

Günaydın ,hiç kalori hesabı yapmadım . Diyeti kendiniz mi yapıyorsunuz
Burda paylaşıyorum buyurun

Merhabalar ,bana katılmak ,menüleri denemek isterseniz buyurun :)
Not: canımız bişeyi ekstradan isterse miktar saymadan yiyoruz, gündüz saatlerinde yemeye ve sporumuzu ihmal etmemeye dikkat ediyoruz 😘

İlk 5 gün menüm:
3 dilim ekmek
2 kaşık baklagil
2 porsiyon meyve
2 bardak bitki çayı
100-150 gr et
1 dilim peynir
1 yumurta
4 tatlı kaşığı yağ
1 su bardağı süt/yoğurt
2 avuç kuruyemiş
2 lt su
yaklaşık 1.200 kalori
ikinci 5 gün menüm:
sabah istenilen sandviç
öğlen protein+sebze/ meyve
akşam sebze yemeği,yoğurt
*1 avuç kuruyemişi 30 grdan, 1 tatlı kaşığı yağı 5 grdan hesaplayabiliriz

Sağlıklı beslenme koçluğu sertifikamı aldım ama çalışmıyorum, önce kendime verdireyim bakarız dedim :)

Maşallah 🧿 adımlarınız da güzel ❤️ Dışarıda mı yürüyorsunuz ben evde yürüyorum
Teşekkür ediyorum 🥰 dışarıda+evde yürüyorum, ekstra aktivite varsa örneğin yük taşıdım ya da merdiven inip çıktım yaklaşık miktar kaloride adımı ayarlardan ekliyorum.
Squat , kol hareketi vs ayrı yapıyorum o zaman onu da ekliyorum

Selamlar tartıldım kesin biraz daha eksideyim ama gram bildiremiyorum,yarın da oruç olacağım ve sahurdan sonra geç tartılsam da doğru sonuç değil gibi geliyor.O yüzden daha sonra bildiricem 😍

28 mart 76.8
7 nisan 74.9
pazartesi ikinci on günlük sürem bitiyor
almış da olabilirim çünkü yolculuk regl dolunay stres bayağı faktör vardı
kalori ortalamam da daha yüksekti

X