102 yıl hapse teşekkür ediyorum

imperium

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2007
231
0
37
İki küçük kıza tecavüz ettikleri için yargılanan sapıklara 102 yıl hapis cezası veren mahkeme heyetini tebrik ve duyarlılıkları için teşekkür ediyorum :1yes2:

Helal olsun o hakime bu cezanın daha sonra işlenebilecek bu tür suçlara karşı emsal teşkil edebileceğini düşünüyorum.Belki en azından caydırıcı olup,suçların en iğrençi çocuk istismarının önüne geçilir.

hayret walla..umarım bundan sona daha da beter cezalara çarptırılırlar..bu az bile

Bu tür suçların cezası kesinlikle böyle olmalı bende bu teşekküre katılıyorum ve bu topici açtığın için senide kutluyorum.

Demekki vicdanı sızlayanlarda var ve böyle ceza verebiliyorlar diğerleri gibi 3-5 yıl içersinde çıkarmıyorlar böyle bir ceza az bile ama hakimide takdir ediyorum doğru bir karar ilk defa oluyormuş ayrıca böyle bir karar Türkiye'de

aynen bende teşekkür ediyorum allah bildigi gibi yapsın o şerefsizi......

Mahkeme heyetini bende tebrik ediyorum bu serefsizlere bu cezayi verdikleri icin minnettarim, diger sapik ruhlulara ornek olsunda kendilerine cekin duzen versinler, elin minik yavrularinla ugrasmasinlar,

sizlere katılmamak elde değil haketmişler keşke diğerleride böyle ceza alsaydı bebek tecavüzcüleri çok az bir ceza aldılar malesef

hadım müessesi oldugunu biliyorum ben de..Araştırmak lazım..Cok da gerekli böylelerine..

bende katiliyorum bu tesekkure ama sadece hapis degil daha fazlasi olmali onlar icin kucucuk cocuklarin o an hissittiklerinin on mislini hissetmeleri lazim bunuda herkesin bilmesi lazim ki bidaha kimse boyle biseye kalkismasinlar
Allahim kimsenin cocuguna boylesi bir aci yasatmasin aminnnnn

Verilen cezalar caydırıcı olması açısından dahada ağırlaştırılmalı.Bunların yaptıkları vahşet.İnsan olmayanın insan hakkı olamaz.
Konuyu açan arkadaşıda duyarlılığından dolayı kutluyorum.

Tabiiki bende katılıyorum. Çok iyi olmuş dilerim böyleleri için iyi bir ders olur. Bu topik için ayrıca teşekkür ederim.

X