11, 12 haftalık hamileler( karın krampları olanlar)2016 Kasım anneleri haydi gelin konuşalım biraz

Periper89

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2016
449
168
34
Arkadaşlar merhaba ben İzmir den peri 11+3 günlük hamileyim iki gündür anı kramplar oluyor karnımda.. Böyle birşey yaşayan var mı çok endişeleniyorum bebeğe birşey mi oldu diye yarın doktora gideceğiz

Arkadaşlar merhaba ben İzmir den peri 11+3 günlük hamileyim iki gündür anı kramplar oluyor karnımda.. Böyle birşey yaşayan var mı çok endişeleniyorum bebeğe birşey mi oldu diye yarın doktora gideceğiz
endişelenme magnezyum ve kalsiyum eksikliğinden ..tüketmeye gayret et ...sağ salim kucağına al inşallah

Canım ben doktoruna sordum.böyle ara karnim agriyor kaşıkların l ağrıyordu sordum.neden diye normal bebek büyüyor dedi

Benimki de agrimisti idrar yolu enfeksiyonu çıktı.bol bol su için.ben litre litre iciyordum.son aylarında da bacaklarına feci ağrılar giriyordu oda magnezyum kalsiyum eksikliğinden dedi doktor aut ürünleri etiketin ağrı devam ederse bi ilaç var onu yazıyor doktor.kolay doğumlar olsun sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi

X