11 ayda yaşama sevncim gitti

akıllıya bak sen....arabayı babasının ustune ne hakla yapacak??? ınanmıyorum ya...sakın boyle bırşeyı kabul etme sakın
ayrıca "elın yanında konuşma" demesıne pess dıyorum...ınsan karısını el yerıne koyar mı....
diğer olaya elınce....onlara neymış sızın dışarıya cıkmanızdan....pes ya....bukadar mı sümsük kocanız..afedersın ama oyle yanı...bukadar burunlarını sokuyorlarsa sıze...kocanızda hata

canım aramızda cinsellik yok demişsin ya en başta bu fena. e kadın istemez anlarım sıkılıyordur odur budur ama erkek karısına ilgi göstermezse onda başka bir hesap ararım. eşinle severek mi evlendiniz yoksa görücü usulü mü? evlenmeden önce de bu kadar uzak mıydınız yoksa daha mı tutkuluydu? birde babası arabayı onun üstüne yapmanıza ne diyor olmaz olum öyle şey diyor mu yoksa olsun olsun iyi olur mu diyorlar? canım çok değişik durumlar görüyoruz ama seninki gerçekten olağandışı bir durum. ya eşinle konuş normal bir aile olun ya da çoluk çocuk yokken ayrılın bitsin o tür bir ilişkiyle ömür geçmez ben sana söyliyim. hayat paylaşmaktır ya sen o o sensin artık iki kişilik bir hayat kurdunuz siz ne demekmiş el kızı. el kızıydı da neden aynı evde yaşıyorsun donunu yıkıyorsun kirli çoraplarını ordan burdan topluyorsun değil mi?
bak sana bişey söylüycem eşinin yapmak istediği seni bikaç sene kullanıp(maddi manevi) sonra da başından atmaksa bence gözünü aç şimdiden yolları ayır çalışacan çabalıyacan birde eşinden bunları işitecen. allaha yakın sana uzak olsun öyle koca bee.

El ne demek ya? Çok ayıp etmiş.
Yorum yapsan sen kötü olursun, sussan karışmasan yine sen kötü olursun.
İnsanlara yaranılmaz ki!
:KK14:
Cinsellik konusuna değinemiyorum bekar olduğum için ama sorununu çözmesi gerektiğini düşünüyorum.
Doktora gitmeyi düşünmüyor mu hiç? Normal bir durum olmadığının farkında değil mi yani?

Son düzenleme:
Adam cinselliğin kendisinden kaynaklı bir sorun olduğunu biliyor. Ve bu sorun maalesef aşılacak bir sorun değil.
Terapiste gitmeyi de kabul etmiyorsa... O halinden memnun.
Sen ne zaman YETER! deyip gideceksin diye gün saymaya başlar yakında...
E hal böyle olunca da alınan malları senden kaçırıyor.
"ne yani bana - babama güvenmiyor musun" ise kaçış yolu. Ali cengiz oyunu derler buna...

Sen yuva kolay kurulmuyor diyorsun.. Evliliğini kurtarma derdindesin.. Cinselliği bile yok sayabiliyorsun..
Ama o biliyor ki bunu sonsuza dek yok sayamayacaksın....

Gerçeklerle yüzleşmelisin. Kafanda kurduğun hayal dünyasından çık...
Ve evliliğin en temel yapı taşının "cinsellik" olduğunu anlamaya çalış...
Yoksa neden evlenir insanlar? Elbette bu duruma meşruiyet kazandırmak için...
İnsanlar ev arkadaşlarıyla neden nikah yapmazlar?

Araba mevzusuna gelince..
Aldığı arabayı babasının üzerine yapıyorsa, borcunu da kendisi ödesin.
Sonunda aileye bir araba hediye etmiş olmak istemiyorsan tabii...
Sen bilirsin...

o nasıl bir şey Allah aşkına???
Babası vergileri takip edecek diye onun üstüne mi olması lazım araba?
Kredi kartı ve teknoloji kullanmayı bilmiyorsa vergileri takip edip bankaya gidip yatırmak 10 lık zaman. Neyini takip edecek? Cahil mi kandırıyor?
Eğer gerçekleşirse bu olay ki gerçekleşme aşamasına dahi gelmemeli, benim için boşanma nedenidir.

11 aylık evliyim ... geçen zaman zarfında resmen çöktüm yaşlandım ... gözlerimden akan yaşama sevincimi aldı benden ışığı söndü gözlerimin ... bi çemberin içinde boğuluyorum , aramızda cinsellik hiç yok , ayda yılda bir benim zorumla olur ki artık yoruldum bende uğraşmıyorum .... karı koca bağı olmayınca aynı evin içinde iki yabancı ... bu zamana kadar hep iyi taraflarını gördüm , tek sorunumuz cinsellik olsun dedim kabullendim onu öyle ... ama yoruldum ben sürekli hesap yapıp yaşamaktan , gencim daha gezmek eğlenmek istiyorum ki hiç borcu olmayan bi eve iki maaş girerken neyin hesabı bu ... zaten öyle savruk tipler değiliz ki ... ailesinin müdahaleside cabası üstelik ... daha geçenlerde eşimle kahve içelim diye çıktık , o sırada kp aradı ... onlar konuşurken duyuyorum ben sesi geliyor kp , '' ben daha geçen gün demedim mi sana dışarıda yiyip içmeyin , oturun evinizde , kahve yokmu evde içiverin '' dedi ... ben böyle insan değildim ki evlenmeden önce kendim için moral için çıkardım dışarıya hafta da bir defa hoşuma gidebileceğini düşündüğüm bi filme giderdim muhakkak ... şimdi kafa dağıtalım diye içtiğimiz kahveye bile müdahale ediliyor ... sebep olarakta dışarıda harcayacağımız parayı kenara atıp birikim yapmamız gerektiği gösterilyor ... bütün bunlara susarım sonuçta zorluk içinden gelmiş insanlar der anlayış göstermeye çalışırım da geçen gün olan olay bizim hala bi aile olamadığımızın göstergesi... Şimdi konu şöyle gelişti arabada eşim kp ve ben gidiyoruz ... kp damadına kızgın uzun zamandır ... bana anlatır hep bende bu durumdan hoşlanmadığımı dile getrdim kp e ama o hala anlatmakta ısrarcı olunca hiç yorum yapmadan dinleyim lafı bitincede , ufak bi tebessümle olur böyle şeyler babacığım deyip konuyu kapatıyordum ... ama yolda giderken gene bahsetmeye başladı ben yine yorum yapmıyorum .... kp konuşurken eşim çıkıştı babasına '' elin yanında anlatıp duruyorsun yeter artık anlatma '' dedi ( el ben oluyorum burda ) kp de kızımda bilsin dedi ... eşim ise bilmesin onun herşeyi bilmesine gerek yok dedi ... çok üzüldüm çok kırıldım ama genede sesimi çıkarmadım ... ama 3 gün önce aldığımız arabayı babamın üstüne yapacağım demesi ve benim buna karşı çıkmamla az evvel kıyamet koptu ... neden babanın üstüne yapacağız dediğimde ise vergisini filan o takip eder ben edemem hem ne olacak onun üstüne yapsak sen güvenmiyor musun babama diyince bende şarteller attı kardeşlerim ... ben sabahtan akşama kadar çalışacağım , o arabanın parasını ödeyeceğim .... allah aşkına hata ben de mi ... onda mı çözemedim ben sorun hangimizde ....

Bu yaşadığın evlilik mi şimdi :KK47:

Sana el diyen bi koca, herşeyini bilmesini istemeyen bi koca, arabaa bile olsa babasının üstüne yapan bi koca,
Afedersin de böyle bi durumdayken nie o koca müsveddesinin donlarını yıkıosun hala :KK19:

eğer evlendiğinizden beri cinsel problemleriniz varsa o zaman eşinin problemi var demektir, ama eğer bu durum yeni oluşmuş bir şey ise aranızda ki gerginlik buna sebebiyet vermiş olabilir,,,, bence al karşına eşine bunun bir problem olduğunu söyle, aranızda ki bağın zayıfladığını anlat,,, ama burada biraz dikkatli ol deki belki bende bir sorun var, belki hoşuna gitmeyen şeyler var ve bunları söyleyemiyorsun,,, sakin sakin oturup konuş,,,,, sana el demesi hoş değil ama bazen erkeklerin evlendiğini kendini ailenin bir parçası gibi görmesi zaman alabiliyor,, benim eşimde de var aynı problem ama zamana bıraktım ve daha iyiye gidiyor,,,,
arabanın kp üstüne yapılması bunu asla kabul etme yada arabayı aldırma,,, ben uğraşırım vergisi ile de,,,,,,
yada arabayı aldığında verilen paranın dekontlarını bir şekilde sakla,,,, ( en kötü ihtimal)

11 aylık evliyim ... geçen zaman zarfında resmen çöktüm yaşlandım ... gözlerimden akan yaşama sevincimi aldı benden ışığı söndü gözlerimin ... bi çemberin içinde boğuluyorum , aramızda cinsellik hiç yok , ayda yılda bir benim zorumla olur ki artık yoruldum bende uğraşmıyorum .... karı koca bağı olmayınca aynı evin içinde iki yabancı ... bu zamana kadar hep iyi taraflarını gördüm , tek sorunumuz cinsellik olsun dedim kabullendim onu öyle ... ama yoruldum ben sürekli hesap yapıp yaşamaktan , gencim daha gezmek eğlenmek istiyorum ki hiç borcu olmayan bi eve iki maaş girerken neyin hesabı bu ... zaten öyle savruk tipler değiliz ki ... ailesinin müdahaleside cabası üstelik ... daha geçenlerde eşimle kahve içelim diye çıktık , o sırada kp aradı ... onlar konuşurken duyuyorum ben sesi geliyor kp , '' ben daha geçen gün demedim mi sana dışarıda yiyip içmeyin , oturun evinizde , kahve yokmu evde içiverin '' dedi ... ben böyle insan değildim ki evlenmeden önce kendim için moral için çıkardım dışarıya hafta da bir defa hoşuma gidebileceğini düşündüğüm bi filme giderdim muhakkak ... şimdi kafa dağıtalım diye içtiğimiz kahveye bile müdahale ediliyor ... sebep olarakta dışarıda harcayacağımız parayı kenara atıp birikim yapmamız gerektiği gösterilyor ... bütün bunlara susarım sonuçta zorluk içinden gelmiş insanlar der anlayış göstermeye çalışırım da geçen gün olan olay bizim hala bi aile olamadığımızın göstergesi... Şimdi konu şöyle gelişti arabada eşim kp ve ben gidiyoruz ... kp damadına kızgın uzun zamandır ... bana anlatır hep bende bu durumdan hoşlanmadığımı dile getrdim kp e ama o hala anlatmakta ısrarcı olunca hiç yorum yapmadan dinleyim lafı bitincede , ufak bi tebessümle olur böyle şeyler babacığım deyip konuyu kapatıyordum ... ama yolda giderken gene bahsetmeye başladı ben yine yorum yapmıyorum .... kp konuşurken eşim çıkıştı babasına '' elin yanında anlatıp duruyorsun yeter artık anlatma '' dedi ( el ben oluyorum burda ) kp de kızımda bilsin dedi ... eşim ise bilmesin onun herşeyi bilmesine gerek yok dedi ... çok üzüldüm çok kırıldım ama genede sesimi çıkarmadım ... ama 3 gün önce aldığımız arabayı babamın üstüne yapacağım demesi ve benim buna karşı çıkmamla az evvel kıyamet koptu ... neden babanın üstüne yapacağız dediğimde ise vergisini filan o takip eder ben edemem hem ne olacak onun üstüne yapsak sen güvenmiyor musun babama diyince bende şarteller attı kardeşlerim ... ben sabahtan akşama kadar çalışacağım , o arabanın parasını ödeyeceğim .... allah aşkına hata ben de mi ... onda mı çözemedim ben sorun hangimiz BEN 10 YILLIK EVLİYİM EŞİMLE FLÖRT EDERKEN SÜPERDİ HERŞEY ÇOK BÜYÜK BİR AŞKLA EVLENDİK AMA 2 YIL SONRA EŞİMDE İSTEK BİTTİ. CİNSELLİK SADECE BEN ZORLARSAM OLUYOR BUDA GURURUMU KIRIYOR AMA BENİM EŞİMDE AZOSPREM İ ÇIKTI HORMONLAR ALT UST OLMUŞ ÇOCUĞUMUZ OLMUYOR YANİ HEM FİZİKSEL HEMDE PSİKOLOJİK İSTEKSİZLİĞİ VAR.BEN DE ÇALIŞIYORUM YILLARDIR GEÇENLERDE BENİM EŞİMDE BABASININ ÜSTÜNE YAPTI BİR ARABA NE DİYİM İSTESE BENİM ÜSTÜMEDE YAPABİLİRDİ BİZ BU ADAMLARI SIRTLADIKÇA SANIRIM KIYMET BİLMİYORLAR.BEN O ÜZÜLMESİN GURURU KIRILMASIN DİYE YILLARDIR GİZLİ GİZLİ AĞLIYORUM DÜŞÜNSENE KADINLIK YOK ANALIK YOK KUPKURU BİR İNSAN GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ BIRAK KADIN GİBİ HİSSETMEYİ Bİ TARAFA TAM BİR ÇIKMAZIN İÇİNDEYİM BENİMKİDE HEP ANNESİ BABASI İÇİN ÇABALAR

cinselliğiniz düşünmeden konuşuyorum cünkü çok kavga ediliyorsa 11 aydır cinselliğin a zolması normaldir..evlilik zordur hele ki ilk 1yıl ama kadına cok sey düşüyor sen tatlı dilini güleryüzünü gösteriyorsan yemegini yapıp sofranı kuruyorsan adam da bu güleryüze karsı sevgi ilgi gösteriyorsa sorunlar biter böyle degilsen bunu dene..

benim eşimde ilk yıl cok cimriydi simdi her yere gidiyoruz cünkü ben ilk yıl cingarı kopardım ona bunun normal oldugunu kabul ettirdim pikniktir kahvaltıdır bunlar normal şeyler calışan insanalr için sart ferahlamak için parayı öbür tarafa mı götürcez biriktirmek ayrı bu ayrı..arabaya gelince senin üstüne olsun yoksa alma de ki bana eşin olarak güveniyorsan benim adıma olsun de ben vergisini öderim de bakalım calışan kadınsın biraz diren istersen istedigin şekli verirsin boşanmayı dusunmek için çoook erken bence..

11 aylık evliyim ... geçen zaman zarfında resmen çöktüm yaşlandım ... gözlerimden akan yaşama sevincimi aldı benden ışığı söndü gözlerimin ... bi çemberin içinde boğuluyorum , aramızda cinsellik hiç yok , ayda yılda bir benim zorumla olur ki artık yoruldum bende uğraşmıyorum .... karı koca bağı olmayınca aynı evin içinde iki yabancı ... bu zamana kadar hep iyi taraflarını gördüm , tek sorunumuz cinsellik olsun dedim kabullendim onu öyle ... ama yoruldum ben sürekli hesap yapıp yaşamaktan , gencim daha gezmek eğlenmek istiyorum ki hiç borcu olmayan bi eve iki maaş girerken neyin hesabı bu ... zaten öyle savruk tipler değiliz ki ... ailesinin müdahaleside cabası üstelik ... daha geçenlerde eşimle kahve içelim diye çıktık , o sırada kp aradı ... onlar konuşurken duyuyorum ben sesi geliyor kp , '' ben daha geçen gün demedim mi sana dışarıda yiyip içmeyin , oturun evinizde , kahve yokmu evde içiverin '' dedi ... ben böyle insan değildim ki evlenmeden önce kendim için moral için çıkardım dışarıya hafta da bir defa hoşuma gidebileceğini düşündüğüm bi filme giderdim muhakkak ... şimdi kafa dağıtalım diye içtiğimiz kahveye bile müdahale ediliyor ... sebep olarakta dışarıda harcayacağımız parayı kenara atıp birikim yapmamız gerektiği gösterilyor ... bütün bunlara susarım sonuçta zorluk içinden gelmiş insanlar der anlayış göstermeye çalışırım da geçen gün olan olay bizim hala bi aile olamadığımızın göstergesi... Şimdi konu şöyle gelişti arabada eşim kp ve ben gidiyoruz ... kp damadına kızgın uzun zamandır ... bana anlatır hep bende bu durumdan hoşlanmadığımı dile getrdim kp e ama o hala anlatmakta ısrarcı olunca hiç yorum yapmadan dinleyim lafı bitincede , ufak bi tebessümle olur böyle şeyler babacığım deyip konuyu kapatıyordum ... ama yolda giderken gene bahsetmeye başladı ben yine yorum yapmıyorum .... kp konuşurken eşim çıkıştı babasına '' elin yanında anlatıp duruyorsun yeter artık anlatma '' dedi ( el ben oluyorum burda ) kp de kızımda bilsin dedi ... eşim ise bilmesin onun herşeyi bilmesine gerek yok dedi ... çok üzüldüm çok kırıldım ama genede sesimi çıkarmadım ... ama 3 gün önce aldığımız arabayı babamın üstüne yapacağım demesi ve benim buna karşı çıkmamla az evvel kıyamet koptu ... neden babanın üstüne yapacağız dediğimde ise vergisini filan o takip eder ben edemem hem ne olacak onun üstüne yapsak sen güvenmiyor musun babama diyince bende şarteller attı kardeşlerim ... ben sabahtan akşama kadar çalışacağım , o arabanın parasını ödeyeceğim .... allah aşkına hata ben de mi ... onda mı çözemedim ben sorun hangimiz BEN 10 YILLIK EVLİYİM EŞİMLE FLÖRT EDERKEN SÜPERDİ HERŞEY ÇOK BÜYÜK BİR AŞKLA EVLENDİK AMA 2 YIL SONRA EŞİMDE İSTEK BİTTİ. CİNSELLİK SADECE BEN ZORLARSAM OLUYOR BUDA GURURUMU KIRIYOR AMA BENİM EŞİMDE AZOSPREM İ ÇIKTI HORMONLAR ALT UST OLMUŞ ÇOCUĞUMUZ OLMUYOR YANİ HEM FİZİKSEL HEMDE PSİKOLOJİK İSTEKSİZLİĞİ VAR.BEN DE ÇALIŞIYORUM YILLARDIR GEÇENLERDE BENİM EŞİMDE BABASININ ÜSTÜNE YAPTI BİR ARABA NE DİYİM İSTESE BENİM ÜSTÜMEDE YAPABİLİRDİ BİZ BU ADAMLARI SIRTLADIKÇA SANIRIM KIYMET BİLMİYORLAR.BEN O ÜZÜLMESİN GURURU KIRILMASIN DİYE YILLARDIR GİZLİ GİZLİ AĞLIYORUM DÜŞÜNSENE KADINLIK YOK ANALIK YOK KUPKURU BİR İNSAN GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ BIRAK KADIN GİBİ HİSSETMEYİ Bİ TARAFA TAM BİR ÇIKMAZIN İÇİNDEYİM BENİMKİDE HEP ANNESİ BABASI İÇİN ÇABALAR

yok arkadaşım ben kendi üstüme aldım arabayı ... izin vermedim böyle bişeye ... senin içinde çok üzüldüm ...böyle bi hayatı 10 yıl yaşamak ... ben 1 yolda yıldım yoruldum ... allah yardımcımız olsun ... benim eşim öyle ana babaya çabalamaz çaası vardır severde beni kıyamaz ama cinsellik yok denecek kadar az en büyük sorunuzmuz bu bizim ... allahyüzümüzü güldürsün ... dua etmekten başka çaremiz yok ...

Öncelikle maksat vergileri takip etmekse bunun için arabanın kayinpederinizin üzerine olması gerekmez. Isterse yine vergisini gidip ödeyebilir. Ucuz bir bahane.
Ikincisi siz çalışıp siz kazanıyorsunuz kimsenin karışmaya hakkı yok. Bunu uygun bir dille eşinizin ailesine bildirin.
Son olarak eşiniz sizi yabancı olarak görüyorsa onun ailesi de sizin için yabancıdır. Ne emeğiniz karşılığında aldığınız arabanızı ne ailevi durumlarınızı ellerle paylaşmak durumunda olmadığınızı eşinize söyleyebilirsiniz.

Asla taviz vermemenizi öneririm.

X