Gebeliğe Hazırlık 11. Gün çatlatma iğnesi negatif olup

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

isra67

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
329
175
26
5 nisan çatlatma iğnesi oldum,11. Günüm iğne sonrası negatif çıktı sonradan koyulaşan varmı testi?

Merhaba bende 15 nisanda iğne oldum çok ağrım var kasıklarımda belde sizde de ağrı oldu mu

5 nisan çatlatma iğnesi oldum,11. Günüm iğne sonrası negatif çıktı sonradan koyulaşan varmı testi?
Merhaba benımde öyleydı belkı sizinki değişir🥰sonucu yazarmısın canım..bende yarın gıdıcem eger dr müsaitse tekrar iğne için

Aynen bende 15 nisan saat 12 de vuruldum bir kaç güm kaşık agrıdından ve karın ağrısından öldüm ama şimdi bi belirti yok
Aynı saatte olmuşız ☺️ Benım suan aşırı uyku halim mevcut akıntım var ara ara kasık agrım test daha yapmadm beklemek ıstedm net sonuc ıcın

Aynı saatte olmuşız ☺️ Benım suan aşırı uyku halim mevcut akıntım var ara ara kasık agrım test daha yapmadm beklemek ıstedm net sonuc ıcın
Ben çok çok az akıntım var bide kaşık agrım var ama oda büyük ihtimalle öbür küçük yumurtalar büyümeye devam ettiğindendir çünkü iğnenin etkisi devam ediyor..Başkada hiç bir belirtim yok umdum da yok bende ovulasyon testi yaptım dün ikinci çizgi çıktı ama çok koyu değildi

Ben çok çok az akıntım var bide kaşık agrım var ama oda büyük ihtimalle öbür küçük yumurtalar büyümeye devam ettiğindendir çünkü iğnenin etkisi devam ediyor..Başkada hiç bir belirtim yok umdum da yok bende ovulasyon testi yaptım dün ikinci çizgi çıktı ama çok koyu değildi
Ümitsizliğe kapılma hiç belli olmaz bende buhün test yapacagım merak ediyorım çok

X