11 haftalik bebegimi düşük yapacagim galiba varmi boyle yasayan yazsin lutfen

firtinaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
70
5
32
Merhaba kızlar 11 haftalık gebeliğim var ama düşük yapacağım galiba daha önceleri de konu açmıştım daha önceleri lekelenmelerim vardı ama dün saat 2.30 gibi birden kanamam başladı ve direk hastaneye gittim doktor ultrason ve vajinal olarak baktı sadece birşey demedi sadece yatış yaptı ve uzan kalkma fln dedi neyse Protestan ve iğne verdi dün akşam hastane de küçük bi parça et geldi söyledim hemşireye o pırtı dedi gece 3 gibi kanamam kesildi kahve rengi leke oldu ve sabah doktor geldi taburcu olabilirsin dedi doktor ilgisiz olduğu için çıkış yapmadan hiç bi muayene yapmadı ultrason fln şimdi de kanamam var küçük pırtı şeklinde parça geldi ama çok kanamam var su gibi akıyor sürekli ve galiba bebek gidecek böyle yaşayıp düşük yapmayan varmı kızlar yorumlariniza ihtiyacım var ...

Merhaba kızlar 11 haftalık gebeliğim var ama düşük yapacağım galiba daha önceleri de konu açmıştım daha önceleri lekelenmelerim vardı ama dün saat 2.30 gibi birden kanamam başladı ve direk hastaneye gittim doktor ultrason ve vajinal olarak baktı sadece birşey demedi sadece yatış yaptı ve uzan kalkma fln dedi neyse Protestan ve iğne verdi dün akşam hastane de küçük bi parça et geldi söyledim hemşireye o pırtı dedi gece 3 gibi kanamam kesildi kahve rengi leke oldu ve sabah doktor geldi taburcu olabilirsin dedi doktor ilgisiz olduğu için çıkış yapmadan hiç bi muayene yapmadı ultrason fln şimdi de kanamam var küçük pırtı şeklinde parça geldi ama çok kanamam var su gibi akıyor sürekli ve galiba bebek gidecek böyle yaşayıp düşük yapmayan varmı kızlar yorumlariniza ihtiyacım var ...
Canim bi acile gitsen?

Sabah gittim hastaneye sabah kendi doktoruma bebek ultrason verdi bebek yaşıyor dedi vajinal ultrason da yaptı evet kanama var dedi ama kanamanın nedeni bizde bilmiyoruz dedi bir çok sebebi de olabilir dedi bebekte bi sıkıntıdan dolayı da olabilir yani engel gibi ve benden de kaynaklı olabilir de erken doğum belirtisi de olabilir düşük te olabilir hiç birşey olmaya bilir de ikili tarama testi yaptık normal çıktı ultrason dan kandan aldı oda 3 hafta da çıkar sonucu yani zaman gösterecek ne olacağını ilaç ve iğne kullanmaya devam et dedi

Ben ilk gebelikte oluk oluk kanama kan pirtisi avuç dolusu yaşadım bir hafta hastanede yattım düşmedi nasibi varsa doğacak üzülme

Sağlıklı doğum yaptın mı peki bebekte fln sıkıntı oldu mu benm ki de senin dediğin gibi kan çok vardı benm de pazartesi den başladı dediğin gibi nasıl varsa doğar

X