11 haftalık hamileyim eşim sürekli cinsel ilişki istiyor ve ben korkuyorum😔

sevgi5dunyam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
18
19
31
Merhaba, hanımlar ben 11 haftalık hamileyim benim düşük tehlikem vardı, son 1 haftaya kadar o zaman içersinde eşimle zoraki de olsa ilişki yaşamadık.. 2 ay boyunca. Eşim cinsel ilişkiye çok düşkün.Doktor Geçen hafta düşük tehlikem in %90 geçtiğini söyledi ve ben yine de bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum 😔 Ama eşim bu konuda hiç anlayışlı değil.. Onu çok seviyorum Ama her gün bu olayı yaşamak beni korkutuyor kızlar sizce ben bu konuda ne yapabilirim?? Lütfen fikir istiyorum korktuğum için yapamıyorum.. Bu arada 29 yaşındayım 1 senelik evliyim..

Son düzenleme:
Merhaba, hanımlar ben 11 haftalık hamileyim benim düşük tehlikem vardı, son 1 haftaya kadar o zaman içersinde eşimle zoraki de olsa ilişki yaşamadık.. 2 ay boyunca. Eşim cinsel ilişkiye çok düşkün Geçen hafta düşük tehlikem in %90 geçtiğini söyledi ve ben yine de bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum 😔 Ama eşim bu konuda hiç anlayışlı değil.. Onu çok seviyorum Ama her gün bu olayı yaşamak beni korkutuyor kızlar sizce ben bu konuda ne yapabilirim?? Lütfen fikir istiyorum korktuğum için yapamıyorum.. Bu arada 29 yaşındayım 1 senelik evliyim..
Doktorun yanında bu konu hakkında bilgi almak ister gibi bir şeyler söyle.Tabi eşinde yanında olsun ki tehlikeliyi anlayabilsin.Belki böyle bir şeyleri anlar.Cocugunun hayatı söz konusu anlayışlı olmak zorunda aslında ama daha babalık hissi erkeklerde hemen gelişmiyor işte 🤷

Zaten doktor söyledi düşük tehlikesinin %90 geçtiğini eşimin yanında o da bunun vermiş olduğu rahatlığı yaşıyor.. Ama ben yine de biraz daha beklemek istiyorum 😑

Doktorun yanında bu konu hakkında bilgi almak ister gibi bir şeyler söyle.Tabi eşinde yanında olsun ki tehlikeliyi anlayabilsin.Belki böyle bir şeyleri anlar.Cocugunun hayatı söz konusu anlayışlı olmak zorunda aslında ama daha babalık hissi erkeklerde hemen gelişmiyor işte 🤷
Zaten doktor söyledi düşük tehlikesinin %90 geçtiğini eşimin yanında o da bunun vermiş olduğu rahatlığı yaşıyor.. Ama ben yine de biraz daha beklemek istiyorum 😑

Anladım o zaman koltukta uyuyup kalmasını sağlayin😄O uyumadan yatağa girmeyin.Yani istekli bir eşi geri çevirmek aranızda sorunlar oluşturur.Sinir yapar ne diyeyim bilemedimm

Zorla değil tabiki sadece düşkün hakkını yememek lazım her konuda benim yanımda ilgili, Ama benim bu konuda biraz abarttigimi dile getiriyor
Bebeğe bir şey olsa kim abartmış olacak? Kusura bakmayın ama doktor diyecek ki yüzde doksan azaldı adam da sizi darlayacak öyle mi? Düşüncesizlik bu.

Merhaba, hanımlar ben 11 haftalık hamileyim benim düşük tehlikem vardı, son 1 haftaya kadar o zaman içersinde eşimle zoraki de olsa ilişki yaşamadık.. 2 ay boyunca. Eşim cinsel ilişkiye çok düşkün.Doktor Geçen hafta düşük tehlikem in %90 geçtiğini söyledi ve ben yine de bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum 😔 Ama eşim bu konuda hiç anlayışlı değil.. Onu çok seviyorum Ama her gün bu olayı yaşamak beni korkutuyor kızlar sizce ben bu konuda ne yapabilirim?? Lütfen fikir istiyorum korktuğum için yapamıyorum.. Bu arada 29 yaşındayım 1 senelik evliyim..
Eşinize ilişkiye girmekle ilgili rahat hissetmediğinizi, biraz daha beklemek istediğinizi söylediniz mi?

Anladım o zaman koltukta uyuyup kalmasını sağlayin😄O uyumadan yatağa girmeyin.Yani istekli bir eşi geri çevirmek aranızda sorunlar oluşturur.Sinir yapar ne diyeyim bilemedimm
Bende zaten aramızda bu konuda sorun yaşamamak için sizlerle paylaştım.. Fikir almak için keşke sizin söylediğiniz gibi kolay olsa 😂😂 koltuk meselesi

Bas çayına pasiflorayı gitsin 😂 bu nedir ya ben de hamileyim hamileliğimin 10.haftasından itibaren eşim benimle asla ilişkiye girmedi ben düz duvarları tırmalayacak durumdayım desem de 😅 ödüm kopuyor bir şey olacak diye dedi durdu. Doktor sakınca yok dediyse siz de evham dışında isteksiz değilseniz abartmadan tıkırdamakta sorun yok bence. Ha siz isteksizseniz o ayrı mesele tabiki de

Bende aynı durumdayım. Eşim çok istekli ilk üç ay onu çok zor taptettim sadece sürtünme yoluyla yaptık ve üç ay dolunca hemen istemeye başladı ama bende hiç istek yok. Kokulara karşı çok hassasım sigara içiyor bunu bile bile… İsteksiz olduğumu bildiği halde iki günde bir istiyor bazı erkekler çok anlayışsız maalesef

Bir çok kez hemde söyledim, Ama benim bu konuda biraz fazla abarttigimi söylüyor doktor da onay verince tehlikenin geçtiğini rahatladı bir yandan Ama ben rahat değilim işte..
Doltorun ne dediği önemli değil ki,önemli olan sizsiniz. Sizin nasıl hissettiğiniz. Daha net olun. Bahane sunmayın. “Ben bunu istiyorum.”,”ben bunu istemiyorum.” deyin. Sinirlarinizi cizin. Konu bebek degil, sizin bedeniniz.

Bas çayına pasiflorayı gitsin 😂 bu nedir ya ben de hamileyim hamileliğimin 10.haftasından itibaren eşim benimle asla ilişkiye girmedi ben düz duvarları tırmalayacak durumdayım desem de 😅 ödüm kopuyor bir şey olacak diye dedi durdu. Doktor sakınca yok dediyse siz de evham dışında isteksiz değilseniz abartmadan tıkırdamakta sorun yok bence. Ha siz isteksizseniz o ayrı mesele tabiki de
Eşime karşı isteğim var tabiki benimki tamamen annelik iç güdüseli sanırım bir şey olcak sanmam🙄

X