11 Kasım’da beraber diyete başlayalım mı

nildem02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
12
3
Merhaba arkadaşlar , yarın sabah itibari ile diyete başlamayı düşünüyorum. Şuan 75 kiloyum ve bu kilo üzerime yapışmış vasiyette. 8 kg vermek istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Birbirimizi motive edebilir günlük öğünlerimizi ve önerilerimizi paylaşabiliriz. Hadi siZi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar , yarın sabah itibari ile diyete başlamayı düşünüyorum. Şuan 75 kiloyum ve bu kilo üzerime yapışmış vasiyette. 8 kg vermek istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Birbirimizi motive edebilir günlük öğünlerimizi ve önerilerimizi paylaşabiliriz. Hadi siZi bekliyorum
Aslında bende vermek istiyorum kilo 60 la hmile kaldım 79 la doğum yaptım şu anda 61 kiloyum ama olmam gereken 55 kilo . kızomı emziriyorum hala , ama bende şöyle bi sıkıntı var durumlardan dolayı krndime menü hazırlayamıyorum ama porsiyon küçültmeyle diyet yapmak istiyorum göbeğim var ve beni rahatsız ediyor 😓

Bende 2 çocuk annesiyim. Onlara hazırladığım yemekler dışında kendim için özel menüler oluşturamıyorum. Bu yüzden yediklerimden kısarak, porsiyonlarımı küçülterek zayıflayabilmeyi amaçlıyorum. Emzirme döneminde biraz daha zor olabilir ama umarım başarırız

Bende 2 çocuk annesiyim. Onlara hazırladığım yemekler dışında kendim için özel menüler oluşturamıyorum. Bu yüzden yediklerimden kısarak, porsiyonlarımı küçülterek zayıflayabilmeyi amaçlıyorum. Emzirme döneminde biraz daha zor olabilir ama umarım başarırız
Umarım bende yarından itibaren başlayacagım inşallah . tabi sezeryan göbeği eritebilirmiyim bilemedim

Uyandığım gibi bir bardak limonlu su içtim. Sabah kahvaltısı olarak bi küçük kase yulaf kepeği ve kuruyemiş karışımına süt ekleyip yedim. Saat 10.30 gibi sade nescafe içtim. Öğlen yemeğini geçiştirmiş durumdayım ama baya açım
1573472528509.png
1573472528509.png

X