12.05 tarihinde ve saat 12.05te kuzucuğumuz hayata merhaba dedi...

minervaduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
209
0
43
şimdi miniğimiz 15 günlük.allahım isteyen herkese versin böyle bir minik melek.keşke ne hissettiğimi anlatabilmek mümkün olsaydı,kendimi anlatacak cümleler seçebilseydim.miniğimiz bize acılı yollardan geldi.o bizim tüm mutluluğumuz.ben de doğum hikayemi,hatta hamile kalma mucizemi,hatta eşimle 10 yıl sonra kavuşma öykümüzü anlatmak isterdim.ama dedim ya cümleler kayboluyor zihnimden,anlatamıyorum.:nazar:

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
8.718
1
allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim, sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun. Bu güzelliği anlatmaya kelimeler kıfayetsiz kalıyor bilirim mutlu bir yaşam sürmeniz dileğiylea.s.

minervaduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
209
0
43
sağolun kızlar.beyazmelekcim gerçekten kelimeler kifayetsiz kalıyor.bir sürü duygu ilginç bir biçimde birarada çünkü.

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
ayyy ismini görünce çok sevindim canım benim allah analı babalı büyütsün gözün aydın sağlıkla ve hayırla büyüt meleğini maşallah süphanallah

kayra42

hayatımın aşkı 3 erkek:))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
canım allah analı babalı büyütsün çok sevindim.seni çok merak etmiştim çünkü....yaşı uzun olsun...

minervaduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
209
0
43
hepiniz sağolun canlarım.çok çok geç bir teşekkür bu biliyorum.affedin.kızım saatlerce ağlayıp annesinin içini parçalıyor.yaklaşık bir aydır çare bulamadık.hepinizi öpüyorum.sevgiler...

X