13+4 günlükken kız bebeğe benziyor dedi

Can parcamsin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
32
12
24
Kızlar doktorum devlet Hastanesi'nde çok başarılı sevilen tecrübeli bı doktor 13+4 de gittiğimde cinsiyete bakalım mi net görünüyor dedi evet dedim bak annesi bacak arasına dedi baktım boş oğlumda çıkıntı vardı ay hocam kizmi dedim evet kız bebeğe benziyor ama 16 da kesin konuşalım dedi kendi gözümle gördüm doktorumda güveniyorum açıkçası kız olacağını 3 kes rüyamda gördüm ve oğlumda kız demişlerdi ben erkek demiştim erkek demişti sonra doktor yani hissediyorumda degisirmi kızlar illa değişecek diye bisy yok degilmi

Nosking

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
7.909
16.829
Kızlar doktorum devlet Hastanesi'nde çok başarılı sevilen tecrübeli bı doktor 13+4 de gittiğimde cinsiyete bakalım mi net görünüyor dedi evet dedim bak annesi bacak arasına dedi baktım boş oğlumda çıkıntı vardı ay hocam kizmi dedim evet kız bebeğe benziyor ama 16 da kesin konuşalım dedi kendi gözümle gördüm doktorumda güveniyorum açıkçası kız olacağını 3 kes rüyamda gördüm ve oğlumda kız demişlerdi ben erkek demiştim erkek demişti sonra doktor yani hissediyorumda degisirmi kızlar illa değişecek diye bisy yok degilmi
Benim 12.haftada kız dediler hala kız diyorlar şimdilik değişmedi. Ben de değişir diye korkumdan hicbir şey alamadım. Ama değişmez gibi ya 16.haftayi bi bekleyin bakalım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 25 gün geçti.

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
924
490
33
Ben dün gittim 16. Haftamdi 95% kiz dedi ama siz yinede herseyi pembe almsyn dedi 🙄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

monurol

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
44
4
32
Merhaba kalp atışını ne zaman almıştınız acaba

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
924
490
33

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın