Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim 13 Ekim'de Doğanlar Tanışalım mı ?

pptya87

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.389
964
ben 12 ekimde doğdum:gitme:1 günle kaybettimkaydirigubbakcemile3

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :74.2 Kg.

melisdeniz

ıkı erkek annesı :)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.221
10
bende bendec 13.ekimmmmmmmmm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2843 gün geçti.

melisdeniz

Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.221
10
oooooooo çogalldıkkkkkzemuszemus

melisdeniz

Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.221
10
kızlarr 13 ekimlii başka yomuuu huuuuuu

melisdeniz

Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.221
10
kılzar hadii sohbet edeilimmm 13 ekimlilerrrrrrrr:KK69:

spring352009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
639
0
13 ekim doğumluyum sabaha karşı domuşum..bu nednle yükselenimle ana burcum aynı burca denk geliyor..çifte teraziyim diyebilirim..ancak 13 ekim sınırında doğanlar sanırsam kova dekanatından da etkileniyor..kova özellikleri ekimin bu gününde doğanlarda daha fazla..eylül ayına ait terazi burçları ise başak burcuna meyillidir..başak özellikleride taşıyabiliyor..o yüzden arkadaşlar her terazi tıpatıp aynı özellikleri taşımıyorr..13 ekim doğumlular taziler doğum anındaki diğer gezegenlerin kendi ana burcuna göre sıralanışına göre karekter etkileri alıyorlar..bu nedenle aslaaa bir insanın doğum anındaki gezegenlerin sıralanışı bi başka insanınki ile tıpatıp aynı olmuyor açı olarakk..o yüzden zaten aynı burcun karekteristik etkilerini taşısakta hepimiz ayrı bir kişiliğizz..bu tıpkı parmak izlerimizin sadece kendimize özel olması gibi..asla aynı parmak izinden bi başkasında bulamazsın

spring352009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
639
0
güzel bi konu açılmış ama devam edilmemiş sanırsam ama işallah bundan sonra gören 13 ekimlilerle sohbet devam eder..
13 eimliler olarak birbirimizle kıyaslama yapalım bakalım her13 ekimle aaa bende böyleyim yada yoo ben bu kaar değil dicekmiyiz..ben asıl bunu merak ediyorum..çünkü her terazi bi karışımm..kiminde adalet ölçüsü fazla kiminde karasızlık ölçüsü fazla kiminde güzelliğe ve estettiğe merak ölçüsü fazla yani bunlar bir karışımm..ben teraziyim mesela ama asla lükse çok ihtiyaç duymam..yetnmeyi bilirim..aama bazı terazileriçin derler ki lükse çok düşkündür pahalı zevkleri vardırr..evet belki içimde benimde böyle heveslerim olabilir ama çevre şartları imkanlar ve yetişme tarzıda burcu etkileyen faktörlerdir..eğerkısıtlı imkanlarla yetişen bi teraziyseniz yetinmeyi bilirsiniz..küçğk şeylerden mutlu olmayı..ama rahat şartlardaki bir terazide evettt içinde yatan lüks merakı daha ön plana çıkmış olabilir neden imkanları buna elvermiştir..mesela kim istemezki pahalı zevkelrinin olmasını ..tabi bu terazilerde daha yoğun bi istekle ön plana çıkıyorr..ama meselabenim en ön plandaki karekterstik terazi özelliğim savruk olmamdırr..mala önem vermem..sevdiklerim için harcamaya bayılırımm..mutlu olurum verdiçe..birde haksızlığa asla tahammül edemeyen bi yapım var..banayeri geldiğind sen onun bununn avukatımızsın derler..sadece kendime yapılan haksızlığa değil başkalarına yapılan haksızlıklara da çok aşırı duyarlıyım..bu yüzden belki hayatta çokşey i kaçırdığımı söylerler..ama ben aslında kaybetmeyen olduğuma inanıyorum..çünkü adalet benim için paradan puldan çok daha ötedir..bir hayvana bile haksızlık yapılsa koşarımm

melisdeniz

Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.221
10
güzel yorumlamısın arkdaşım aslnda bende adlet duygusu gelişmiş haksızlıga tahamül edemeyen kararsız bii karekterim:nazar:

minik13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
8
0
selaaaam bende 13 ekimliyim:90:.haksızlığa tahammülüm hiç yok.feci kararsızım bi ayakkabının üç rengini aldğımı bilirim :44:güzelliğime düşkünüm ve imkanlar dahilinde lüksüde severim.görüşelimmmmm:21: