Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim 13 Ekim'de Doğanlar Tanışalım mı ?

13 ekim doğumluyum sabaha karşı domuşum..bu nednle yükselenimle ana burcum aynı burca denk geliyor..çifte teraziyim diyebilirim..ancak 13 ekim sınırında doğanlar sanırsam kova dekanatından da etkileniyor..kova özellikleri ekimin bu gününde doğanlarda daha fazla..eylül ayına ait terazi burçları ise başak burcuna meyillidir..başak özellikleride taşıyabiliyor..o yüzden arkadaşlar her terazi tıpatıp aynı özellikleri taşımıyorr..13 ekim doğumlular taziler doğum anındaki diğer gezegenlerin kendi ana burcuna göre sıralanışına göre karekter etkileri alıyorlar..bu nedenle aslaaa bir insanın doğum anındaki gezegenlerin sıralanışı bi başka insanınki ile tıpatıp aynı olmuyor açı olarakk..o yüzden zaten aynı burcun karekteristik etkilerini taşısakta hepimiz ayrı bir kişiliğizz..bu tıpkı parmak izlerimizin sadece kendimize özel olması gibi..asla aynı parmak izinden bi başkasında bulamazsın

güzel bi konu açılmış ama devam edilmemiş sanırsam ama işallah bundan sonra gören 13 ekimlilerle sohbet devam eder..
13 eimliler olarak birbirimizle kıyaslama yapalım bakalım her13 ekimle aaa bende böyleyim yada yoo ben bu kaar değil dicekmiyiz..ben asıl bunu merak ediyorum..çünkü her terazi bi karışımm..kiminde adalet ölçüsü fazla kiminde karasızlık ölçüsü fazla kiminde güzelliğe ve estettiğe merak ölçüsü fazla yani bunlar bir karışımm..ben teraziyim mesela ama asla lükse çok ihtiyaç duymam..yetnmeyi bilirim..aama bazı terazileriçin derler ki lükse çok düşkündür pahalı zevkleri vardırr..evet belki içimde benimde böyle heveslerim olabilir ama çevre şartları imkanlar ve yetişme tarzıda burcu etkileyen faktörlerdir..eğerkısıtlı imkanlarla yetişen bi teraziyseniz yetinmeyi bilirsiniz..küçğk şeylerden mutlu olmayı..ama rahat şartlardaki bir terazide evettt içinde yatan lüks merakı daha ön plana çıkmış olabilir neden imkanları buna elvermiştir..mesela kim istemezki pahalı zevkelrinin olmasını ..tabi bu terazilerde daha yoğun bi istekle ön plana çıkıyorr..ama meselabenim en ön plandaki karekterstik terazi özelliğim savruk olmamdırr..mala önem vermem..sevdiklerim için harcamaya bayılırımm..mutlu olurum verdiçe..birde haksızlığa asla tahammül edemeyen bi yapım var..banayeri geldiğind sen onun bununn avukatımızsın derler..sadece kendime yapılan haksızlığa değil başkalarına yapılan haksızlıklara da çok aşırı duyarlıyım..bu yüzden belki hayatta çokşey i kaçırdığımı söylerler..ama ben aslında kaybetmeyen olduğuma inanıyorum..çünkü adalet benim için paradan puldan çok daha ötedir..bir hayvana bile haksızlık yapılsa koşarımm

güzel yorumlamısın arkdaşım aslnda bende adlet duygusu gelişmiş haksızlıga tahamül edemeyen kararsız bii karekterim:nazar:

selaaaam bende 13 ekimliyim:90:.haksızlığa tahammülüm hiç yok.feci kararsızım bi ayakkabının üç rengini aldğımı bilirim :44:güzelliğime düşkünüm ve imkanlar dahilinde lüksüde severim.görüşelimmmmm:21:

çok duyarlıyım kurnazlık kalleşlik yapana dayanamıyorum hep ağlamaklı yufka yürekli bütün çocukların annesiymişim gibi koruyorum seçici kararsız birşey alırken başkalarının elinde seçilene bakarım en iyisini seçmek için uğraşırım bilirimki hatalı alış verişi kafamdan atamam dalavereli işlere girmem bana zararı dokunur diye beynimden atamam rahat yaşayamam o yüzden temizis kızlar biz allah öyle yaratmış bizi ayrıcalıklıyız yaşasın :103:

Bende 13 ekimde dogdum. Saat kacta dogdugumu bilmiyotrum aanem hatirlamiyor:)) annemin dedigine gore gunduz 11 ile 3 arasi. bilmiyorum yukselenim ne ama kucuklugumden beri adalet duygum cok var. mesela cok haksizliga ugramis birini dinlerken hep karsi tarafida dinleme istegi duyarim. Hickimseyi yuzdeyuz hakli goremem. Birde damara gore serbet vermeyi cok iyi bilirim. Herkesin o anki ruhsal durumunun farkinda olarak davranirim. Yalaka degilim asla yanlis anlamayin. Mesela hakli oldugumu bildigim konularda nasil ve ne zaman konusacagimi iyi bilirim.
Ayrica guzellige cok duskunum cildime cok iyi bakarim ve cok para harcarim. Burnumu goguslerimi yaptirmayi dusunuyorum mesela. Para biriktirme konusunda pek basarili degilim ama elimden geleni yapiyorum. Pahali zevklerim var ama bende orta direk diye tabir edecegimiz bir aile yapisinda buyudum yani sadece cok gosteremedim halada gosteremiyorum tabi bunun siniri yok. Yaslanicam diye cok korkuyorum. 31 yasindayim ondan heralde.
Birde insanlar yalan soyleyince hemen anliyorum kisilik analizinde basarili oldugumu dusunuyorum mesela ben psikolog veya psikiyatrist olabilirdim. Telkin etme ve ikna etme yetenegim var. Bide mesela cok guven veren bir durusum var.
Kizlar birde ben 2011 yilini cok uzuntulu gecirdim. Bitsin bu yil istiyorum. ben cok disa donuk neseli cok mutlu biriyken bu yil tam tersi depresif biri oldum ciktim. Sizin durumuzun nasil benimle ayni durumda olan varmi acaba

Ben de 13 ekimliyim.. KARARSIZLIKTAN ölebilirim... Aşırı vicdan, merhamet, herkes iyi olsun isterim :)
sabaha karşı doğmuşum ama tam saatini bilmiyorum :KK43: asla haksızlık yapmamm. titizim, ,lüksü güzeli pahalıyı isterim her zaman:)
ahh ahh bu yılı ben dehiç sevmedim yaramadı bana :KK43:(
bitsin gitsin...

HAy allah razi olsun :) Son üc yorum sanki ben bende tek ben mi böyleyim diye kuruntu yapiyordum evet bende sizinle ayni günde dogdum.. Biz neden böyleyizzzzzzz :KK1:

X