13. haftanın ıcındeyım.

Modesty

Canım sıkıldıkça
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
192
163
Ben 13. haftanın ıcındeyım. Ilk hamılelıgım. Karnımdakı baglar cekılıyor ve rahmım buyuyor 2 3 gundurde halsızlık hıssedıyorum. Allah kotu tecrubeler yasatmasın şıkayetcı degılım olanlardan sadece durum tespıtı yapıyorum. Benımle aynı haftalarda olan arkadaslarım olur belkı dıye dusundum. Sıteyede bugun uye oldum. Sırf kadın olması bana cok eglencelı olabılecegı fıkrını verıyor. Kız arkadaslarımla yaptıgım gece sohbetlerını anımsatıyor.

Merhaba:):CüvCüv:

merhaba hoşgeldin kk ne, çok zevkli olduğu doğru, ama istenmeyen şeylerde yaşanabiliyor, sanal ortamda yazışmak bazen yüzyüze konuşurken olmayacak yanlış anlamalara ve aşırı tepkilere neden olabiliyor, muhabbeti paylaşımı sulandıranlar da olmuyor değil arada... yine de güzel bir site, hoşgeldin...

hamileliğne gelince hayırlı olsun, allah sağlıka kavuştursun. söylediğin şikayetler çok normal, hepimizin yaşadığı şeyler, çok anlam yükleme... zaten eğer ciddi bir ağrın veya durumun olursa sen farkı anlar derhal dr. u ararsın emin ol.allah yaşatmasın inşallah...

Merhaba Deniz 16 hatalık hamılesın oyle anladım dogru mu? O zaman cınsıyetını ogrenmıssındır degıl mı? Canım kızım 1. cocugun ıcın mı yazmıstın yoksa bekledıgın bebek ıcin mı?
12. hafta da yapılan 2 li test zamanında ultrasonda Dr. "Buradakı bıraz pipiye benzıyor ama genede gobek kordonu ıle karıstırdıgımızda oluyor en ıyısı ben saptama da bulunmayım 2- 3 hafta sonra cok daha net anlasılır" demıstı. Umarım gebelıgın saglık huzur ıcınde gecer senınde ılk gebelıgın mı?

öncelikle hayırlı olsun hamileliğin.ben de yeni üyeyim.13.haftanın içindeyim .ben ilk 3 ay 7-8 gün sıkıntılı günler geçirdim.şimdi daha iyiyim ama halsizlik var.ama normal canım bunlar.herkes farklı şekilde yaşıyor işte önemli olan sonu güzel olsun hepimiz için.içimizi ferah tutalım.çok büyük dert olmasın da...görüşmek üzere..kendine ve bebişe ii bak

hoşgeldiniz.allah kucağına almayı nasip etsin.sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle

canım tebrikler.bende 13.haftadayım.benim mide bulantıalrı devam ediyor hala.ama dediğin gibi sağlıklı olsunda hayırlısıyla kucağıma alıyımda razıyım.bu arada kasık ağrıalrı bende de var.

Memnun oldum yazmanıza. Herkes farklı yasıyordur dogru ama genede bazen halsızlıgım normal mı dıye dusunuyorum kendımıde tembel hıssedıyor ve tembellıkle sucluyorum. Aksam 10. 30 dan sonra duramıyorum esıme yazık cunku ben uyuyunca canı sıkılıyor bende uzuluyorum ama duramuyorum kı :KK43:
ıste böle ....

merhaba arkadaşlar bende 11 haftalık hamileyim.Perşembe günü 12.haftama giriyorum ve 2 li testim var sizlerde yaptırdınızmı ve cinsiyetini ögrendinizmi bakalım dr.bey bana da söylermi ama hiç sanmıyorum çünkü temkinli davranıyor.......

Memnun oldum yazmanıza. Herkes farklı yasıyordur dogru ama genede bazen halsızlıgım normal mı dıye dusunuyorum kendımıde tembel hıssedıyor ve tembellıkle sucluyorum. Aksam 10. 30 dan sonra duramıyorum esıme yazık cunku ben uyuyunca canı sıkılıyor bende uzuluyorum ama duramuyorum kı :KK43:
İste böle ....
inan gayet normal halsizliğin.ben ilk zamanlarda 8 gibi uyurdm akşamalrı.şimdi 10 kadar dayanabiliyorum.eşime üzülüyorum aynı şekilde ama dediğin gibi yapıcak birşey yok.

merhaba arkadaşlar bende 11 haftalık hamileyim.Perşembe günü 12.haftama giriyorum ve 2 li testim var sizlerde yaptırdınızmı ve cinsiyetini ögrendinizmi bakalım dr.bey bana da söylermi ama hiç sanmıyorum çünkü temkinli davranıyor.......
ben yaptırdım ikili test hatta bugün kan sonuçlarını alıcaz.ense kalınlığına bakar önce dr bebişin sonrada kan değerlerine bakar canım.

Sagol pembe, içime su serpıldı. aksam esımede soylıcem..
Bende ıkılıyı yaptırdım 1\3500 ıhtımal cıktı bu olumlu bır sonuc. Ama cok heyecan yapmıstım. 3 luyu yaptırmasam mı dıyorum. Nasılsa bu bır olasılık testı ve bu test sonuclarının gosterdıgı gıbı cıkmayan pek cok dogum da oldugunu ogrendım. Esım Dr. O yaptırırız dıyor. Bılemıyorum. Cınsıyet ıcın en guvenlı zamanın 16. hafta oldugu soylendı. Umaırm hepımız saglıklı huzurlu guzel hamılelıkler gecırır saglıklı hayırlı evlatlar dogururuz.

X