13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Senin boy avantajın var gostermiyosun
Aslında boydan çok şu an spor yapmamın da çok avantajı var. Resmen bir beden daha ince gösteriyorum. Sporun çok önemli olduğunu biliyoruz hepimiz ama sonuçlarını görmek çok çok daha iyi oluyor.

Daha kontrollü olabilmek adına bugün akşamdan itibaren yine menü paylaşmaya başlayacağım. O zaman gün kontrolü daha iyi ve kolay oluyor. Dün nöbetteydim, yarın yine nöbet var. Nöbet sonraları hep ödem oluyor. Bu sabah ona rağmen tartı 72.8 i gösterdi. Bu da demek oluyor ki cumaya eğer regl olmazsam çok iyi bir sonuç alacağım.

Bu gelişimde buraları çok sakin gördüm. Eski aktifliği kalmamış sanki. Cuma zayıflama yarışmaları olduğunda çok güzeldi buralar. Özledim galiba o günleri :cry::cry:

Bu gelişimde buraları çok sakin gördüm. Eski aktifliği kalmamış sanki. Cuma zayıflama yarışmaları olduğunda çok güzeldi buralar. Özledim galiba o günleri :cry::cry:
Aynen kaptan.ben burda.kimse yazmayınca farklı bir grupta kilo paylaşımı yapıyorum malesef.ve orası çok canlı..herkes patır patır kilo veriyor masallah çok istikratlilar. Burasi da keşke öyle olsa artık.

Aynen kaptan.ben burda.kimse yazmayınca farklı bir grupta kilo paylaşımı yapıyorum malesef.ve orası çok canlı..herkes patır patır kilo veriyor masallah çok istikratlilar. Burasi da keşke öyle olsa artık.

Umarım burası da düzelir canım. Ama tabii ki yaz dönemi. Herkes tatilde. Zamanla buranın da öyle olacağını düşünüyorum. Arada buraya da uğramayı unutma :KK68:

Dün kendimi çok aç bıraktım. Öyle olunca da öğle yemeğini kaçırdım maalesef. Ama şükür bugün tartıda kötü bir rakam görmedim. Bu buranın ilk cuma bildirim olsun. Geçen haftayı hatırlamıyorum ama ilk geldiğimde yani 2 Ağustos da 73.5 kiloymuşum.

Başlangıç : 73,5

Bugün : 72.4

Fark : 1.1 kg.

Bugün diyetisyen tartısında da 1,2 kg eksi gördüm. Bir hafta için gayet güzel bir sonuç. Bundan sonra çok daha güzel olacak her şey :KK71: :KK71: :KK36:

Dün kendimi çok aç bıraktım. Öyle olunca da öğle yemeğini kaçırdım maalesef. Ama şükür bugün tartıda kötü bir rakam görmedim. Bu buranın ilk cuma bildirim olsun. Geçen haftayı hatırlamıyorum ama ilk geldiğimde yani 2 Ağustos da 73.5 kiloymuşum.

Başlangıç : 73,5

Bugün : 72.4

Fark : 1.1 kg.

Bugün diyetisyen tartısında da 1,2 kg eksi gördüm. Bir hafta için gayet güzel bir sonuç. Bundan sonra çok daha güzel olacak her şey :KK71: :KK71::KK36:
Masallah çok güzel sonuç canim.

X