14 Nisan - 9 Mayıs 2021 Venüs Boğa Burcunda - Burcunuza Etkileri

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
a.jpg


Koçlar;
Venüs Boğa transiti boyunca gezegen yoğunluğu sizlerin 2. evinde olacak. Dolayısıyla daha çok maddi konuların öz değer algınızın ve ilişkilerinizin gündemde olacağını söyleyebiliriz.

Boğalar;
Venüs Boğa transiti sizlerin 1. evinde olacak. Bu transit süresince daha çok kazançlar, iş ortamınız, gündelik yoğunluğunuz ve kariyer konuları ön planda olacak. Gelecek kaysı ve belirsiz durumların geçmesi için riske girmeniz bu süreçte daha çok gerekebilir.

İkizler burçları; Venüs Boğa transiti 12. evinde olacak. Transit süresince daha çok kendi içinize dönmek, ruhsal motivasyonunuzu artırmak üzerine çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni kararlar alıp uygulamaya geçmek için güzel bir dönemdesiniz. Ruhunuzu şifalandırmanın tam zamanı.

Yengeç burçları;
Venüs Boğa transiti 11. evinde olacak. Arkadaş çevreniz için yeni organizasyonlar planlayabilir, var olan organizasyonlar içerisine katılabilirsiniz. Finansal yatırımlar konusunda çevrenizden destek alabilirsiniz. Ancak yine de maddi planlamalar konusunda akılcı davranmakta fayda var. Eğer kredi, borç gibi mevcut ödemeleriniz varsa bu anlamda arkadaşlarınızdan destek görebileceğiniz bir dönem.

Aslan burçları;
Venüs Boğa transiti 10. evinde olacak. Yeni kariyer planlamaları yapabilir, bu süreçte birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklı işler ve ilişlilerde halindeyseniz ortağınızla aranızda sonradan çözüme kavuşacak ufak bir anlaşmazlık çıkabilir. Yoğunluk olarak pozitif gelişmeler içerisindesiniz. Var olan ilişkileri bir üst basamağa taşımak için birtakım hareketlilikler olması da mümkün görünüyor.

Başak burçları; Venüs Boğa transiti 9. evinde olacak. Bu süreçte yeni eğitimler alabilir, seyahatler için para harcayabilirsiniz. Eğitimine devam eden Başak burçları ise bu süreçte biraz zorlanabilir. Ancak daha sonra Jüpiter’ in yapacağı destekleyici açı ile birlikte problemlerin çözüme ulaşacağını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz süreçte yoğun Koç etkileşimi ile yorulmuş olsalar da bu süreçte aldıkları kararlar onların hayrına olacaktır. Ayağa kalkmanın tam zamanı geldi Başaklar.

Terazi burçları;
Venüs Boğa transiti 8. evinde olacak. Yatırımlarınız, ödeme planlarınız konusunda dikkat çekici görünüyor. Var olan ilişkilerle ilgili birtakım krizler çıkabilir, belki de gücü tükenmiş ilişkiler için son görünüyor olabilir.

Akrep burçları;
Venüs Boğa transiti 7. evinde olacak. Ev ve ilişkiler açısından oldukça yoğun olacak gibi görünüyor. Ailevi durumların ya da ev konularının ilişkilerinize olumlu ve olumsuz yansıyabileceği bir dönem olabilir. Yalnız olan Akrep burçları için ise ilişkilerle ilgili birtakım gelişmeler olması mümkün diyebiliriz. Ortaklıklar, danışmanlıklar gibi konularda yoğun gündemleriniz olabilir. Aktif olacağınız bir süreçtesiniz.

Yay burçları;
Venüs Boğa transiti 6. evinde olacak. Vereceğiniz sözler, yapacağınız anlaşmalar sizin içi bu süreçte etkin olacak. Günlük hayatınızda yeri olan ancak bugüne kadar dikkatinizi çekmeyen biri sizin için bu süreçte öne çıkabilir.

Oğlak burçları;
Venüs Boğa 5. evinde olacak. Özgüveninizin yükseleceği bir süreç olacağını söyleyebiliriz. Yeni bir aşk her an kapınızı çalabilir. Haksızlığa uğradığınıza inanıyor ve bazı şeylerin karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız gökyüzü bu anlamda size destek verecek.

Kova burçları;
Venüs Boğa 4. evinde olacak. Ev alım satımı gerçekleştirebilir, evinize yeni eşyalar alabilir, varsa yapılması planlanan tadilatları yaptırabilir, bu anlamda para harcayabilirsiniz. Eşinizle birlikte romantik anlar yaşayabilir, benliğinizi bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Kararsız kaldığınız konular da partnerlerden destek alınabilir.

Balık burçları;
Venüs Boğa transiti 3. evinde olacak. Yakın mesafeliyolculuklara çıkabilirsiniz. Aşk her an kapınızı çalabilir, gökyüzü sizi destekliyor. ilişkiyi bir üst basamağa taşımak gibi gelişmeler olabilir. Venüs Boğa transitinde oldukça şanslı olacaksınız! Gereksiz kaygılarınızdan kurtulduğunuzda güzel gelişmeleri daha net görebilirsiniz.
Astrolibra
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
a.jpg


Bu süreçte ilişkilerimizde istikrar arayışında olabilir, sadakat ve güven bekleyebiliriz.Özellikle aşk ilişkilerimiz ve flörtlerimiz ön plana çıkabilir.Sahiplenme duygumuz artabilir, sevme, sevilme hissine odaklanabiliriz.

Yine bu dönemde yapılan ortaklıklardan, anlaşmalardan, ilişkilerden fayda sağlamamız mümkün.
Hayattan daha fazla keyif alıp, küçük şeylerden mutlu olabiliriz.
Sanata, estetiğe yaratıcı konulara ilgimiz artar. Finansal konularda şans bizden yana olabilir, kazançlarımız artabilir.

24-25 Nisan tarihleri dışında olumlu etkileri değerlendirmenizi öneririm.
Bu süreçte en çok destek görüp, şanslı hissedecek olanlar BOĞA, BAŞAK, OĞLAK burçları ve bu burçlarda gezegen yerleşimi olanlar...


Pelin Duran
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
a.jpg

Keyfimizin öncelik haline geleceği, parayla, aşkla ilgili güzel gelişmelere gebe bir aya giriyoruz.
Özellikle Boğa, Başak, Oğlaklar bundan nasiplenecek.

Güzel bir tabloya bakmak, müzik dinlemek, lezzetli yemekler, harika bir parfüm bu süreçte ruhunuza iyi gelebilir. Dünyasal nimetlerden keyif alma vakti. Geçmiş, gelecek stresini bir kenara bırakıp anda kalalım, hayatın tadını çıkaralım bu ay ❤️
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
Venüs 14 Nisan – 9 Mayıs arasında Boğa burcunda olacak

Bu süreçte Venüs yönettiği Boğa burcunda istikrar, huzur, bolluk, rahatlık, istikrar, sağlamlık arayacaktır. Bu süreçte yetenekler, beceriler, değer üreticilik önem arz edecektir. İlişkilerde daha sağlam hareket etmek ve istikrarlı olan önem kazanacaktır.
Sosyal ortamlarda daha keyfi ve rahatın peşinde olunabilir. Çeşitli alımlar, moda alış verişleri, giyim, kuşam, yemek kültürü ile ilgili deneyim meyilleri oluşabilir. Doğal olanın da peşinde olunacaktır. Bu bakımdan beslenme alışkanlıkları ile ilgili konularda ilgiler, yeni diyetler, doğal ve organik ürünler, bakım ve güzellik konusuna ilgi olabilir.
Estetik ile ilgili konularda daha sağlam hareket edilebilecek bir zamanlama da olabilecektir.
Venüs Boğa özellikle güzel sanatlarla da ilgilidir. Bu konularda çalışmalar yapanlar için iyi bir zaman olacaktır. Doğal yerlere geziler, köy ziyaretleri için de uygun bir zamanlamadır.


Burak Üstün
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564

9 MAYIS 2021’E KADAR VENÜS BOĞA BURCUNDA SEYAHAT EDİYOR…​


Bu tarihe kadar; kadın – erkek ve arkadaşlık ilişkilerinde uzun süredir ihtiyacımız olan olumlu enerjileri göreceğiz… “Huzurun hakim olacağı günler geliyor” derken de tabii insanların sabırlarını da zorlamamızda fayda var… Bu günlerde biraz daha keyif, aşk, zevk, eğlence ve özellikle yeme içme konularına odaklı günler geçireceğiz ama işle ilgili konulardan pek de fayda beklemeyin… “İşle ilgili konular” derken yeni iş gelişmelerinden bahsediyorum ama para ile ilgili mevcut işlerinizde bir şanssızlığınız yok (sadece yeni kapılar açılmayacak)…

22 – 24 Nisan 2021 tarihleri arasındaki üç günlük süreçte yıldırım aşklarına dikkat edin; aşık olmayın demiyorum ama bu üç gün sakin olmakta ve kalbimizden çok aklımızın sesini dinlememizde fayda var…

5 – 8 Mayıs 2021 tarihleri arasındaki dört günlük süreçte, 22 – 24 Nisan 2021 aralığındakinden çok daha fazla aşk böcüğü gibi hissedebilirsiniz; 22 – 24 Nisan 2021’dekinden çok daha sakin olmalısınız 5 – 8 Mayıs 2021 arasında…

7 – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasındaki üç günlük süreçte bir maaş zammı ile ya da elinize geçecek beklenmedik bir para ile karşılaşabilirsiniz; bu parayı çar çur etmeyin, 10 – 22 Mayıs 2021 arasında ihtiyacınız olacak!Algoritmik Astrolog Kalust Şalcıoğlu