15-25 Aralık 2019 Anneleri Gelin (KESE- KALP ATIŞI-ULTRASON RESİMLERİ)mize birlikte bakalım.

S a l o m i

💕
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
653
994
İnşâAllah nasip olursa
Sat: 16 Mart benim.

Adet günümden iki gün evvel yaptıgım testle bebeğimi öğrendim. daha evvel kürtaj ve düşük geçirdigim için tam adet günümde doktora gittim.
Şükürler olsun Beta HCG: 176 çıktı.

Bugün yani 21 nisan itibariyle 5+1 günlük 😇
hamileyim

Yarın Keseyi görmeye gidecegim.

Sizler nasılsınız ve nezaman keseleri gördünüz.
Kalbi duydunuz.

Aslına bakarsanız bu bebegim içinde çok endişeliyim diğer bebeklerim gibi sonuçlanmasını istemiyorum. 😢

Merhaba benimde sat 16 mart :) öğrendiğimde Reglim 3 gün geçmişti beta hcg 1311 çıktı keseyide 17 Nisan Çarşamba gördük bu hafta cuma başka bir dr a gideceğim bakalım kalp atışı duyarız İnşallah daha erken ama duysam çok rahat edeceğim çünkü mayıs ta tüp bebek yapacaktık böyle kendiliğinden sürpriz bebek oldu:KK9: endişeliyim Allah’ın izniyle sağlıkla kucağımıza alırız İnşallah. Ben 28 yaşındayım senin yaş kaç canım bide dr a gittin mi ilaç vitamin vs. Bişey verdi mi ben jel ve kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum

Merhaba benimde sat 16 mart :) öğrendiğimde Reglim 3 gün geçmişti beta hcg 1311 çıktı keseyide 17 Nisan Çarşamba gördük bu hafta cuma başka bir dr a gideceğim bakalım kalp atışı duyarız İnşallah daha erken ama duysam çok rahat edeceğim çünkü mayıs ta tüp bebek yapacaktık böyle kendiliğinden sürpriz bebek oldu:KK9: endişeliyim Allah’ın izniyle sağlıkla kucağımıza alırız İnşallah. Ben 28 yaşındayım senin yaş kaç canım bide dr a gittin mi ilaç vitamin vs. Bişey verdi mi ben jel ve kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum

Rabbim bebeginizi size bağışlasın.
Banada ve tüm isteyenlerede inşâAllah.

Benim kide 16 Mart'tı son adet başlangıcı. AYNIYMIŞIZ.
26 yaşı dayım

Bugün sat'a göre 5+3 haftalık.
İlk kese görmeye gittim.
Şükür
4+5 günlük 8mm lik bir kese göründü.
Yanında ufak da bir kanama alanı var.

Doktor Progestan içmemi söyledi.

Ek olarak kan sulandırıcı Coraspin ve folat kullanıyorum.

Folik asit daha sentetik bir vitamin
Onu yerine araştırmalarıma göre folat kullanmak gerekmiş
Folatı hücreler daha güzel kullanabiliyormuş.

Doktorumada bu durumu söyledim.
Evet haklısınız öyle dedi.

Ve devlet Folik asiti destekledigi içim bunu beriyoru ama Almak isterseniz özel üretim alabilirsiniz dedi.
Bende Folat Aldım

Şimdilik kalp için 10 gün sonrasını berdi bakalım inşâAllah rabbim o güzel tınılarıda duyurmayı nasip etsin. 😊😇

bu arada maşallah 17 nisanda erken bir kese görümü olmuş sizin kese kaç mm idi ?

Rabbim bebeginizi size bağışlasın.
Banada ve tüm isteyenlerede inşâAllah.

Benim kide 16 Mart'tı son adet başlangıcı. AYNIYMIŞIZ.
26 yaşı dayım

Bugün sat'a göre 5+3 haftalık.
İlk kese görmeye gittim.
Şükür
4+5 günlük 8mm lik bir kese göründü.
Yanında ufak da bir kanama alanı var.

Doktor Progestan içmemi söyledi.

Ek olarak kan sulandırıcı Coraspin ve folat kullanıyorum.

Folik asit daha sentetik bir vitamin
Onu yerine araştırmalarıma göre folat kullanmak gerekmiş
Folatı hücreler daha güzel kullanabiliyormuş.

Doktorumada bu durumu söyledim.
Evet haklısınız öyle dedi.

Ve devlet Folik asiti destekledigi içim bunu beriyoru ama Almak isterseniz özel üretim alabilirsiniz dedi.
Bende Folat Aldım

Şimdilik kalp için 10 gün sonrasını berdi bakalım inşâAllah rabbim o güzel tınılarıda duyurmayı nasip etsin. 😊😇

bu arada maşallah 17 nisanda erken bir kese görümü olmuş sizin kese kaç mm idi ?

Artık birbirimize yoldaş olucaz ozaman.
Benimde kese 8 mm dedi dr ama benim adet döngüm kısa galiba ondan mı bilmiyorum ama en fazla 2 buçuk 3 gün adet görebiliyordum. Bu yüzden yumurtlamam erken olmuş olabilir. Folik asit bana da vermedi doktor bende şaşırdım herkes kullanıyor bana niye vermedi diye ama ben besinlerden almaya çalışıyorum mercimek, ıspanak, börülce, avakado vs.
Kalp atışı için 2 hafta sonra gel demişti ama ben doktor değişikliği yapacağım Haftaya pazartesi giderim muhtemelen İnşallah duyarız.

Artık birbirimize yoldaş olucaz ozaman.
Benimde kese 8 mm dedi dr ama benim adet döngüm kısa galiba ondan mı bilmiyorum ama en fazla 2 buçuk 3 gün adet görebiliyordum. Bu yüzden yumurtlamam erken olmuş olabilir. Folik asit bana da vermedi doktor bende şaşırdım herkes kullanıyor bana niye vermedi diye ama ben besinlerden almaya çalışıyorum mercimek, ıspanak, börülce, avakado vs.
Kalp atışı için 2 hafta sonra gel demişti ama ben doktor değişikliği yapacağım Haftaya pazartesi giderim muhtemelen İnşallah duyarız.
İnşaAllah ya rabbim hayırlıca şu kalp tınılarını duymayı nasip etsin.
Bakalım birbirimizi takip edelim.
😊

Merhaba nasılsınız bugün kontrole gittik şuan böyle görünüyor kalp atışı var dedi ama net duyulmuyor ben haftaya duyacağım sizde durumlar nasıl inşallah iyisinizdir
2263632

Merhaba nasılsınız bugün kontrole gittik şuan böyle görünüyor kalp atışı var dedi ama net duyulmuyor ben haftaya duyacağım sizde durumlar nasıl inşallah iyisinizdir Eki Görüntüle 2263632
Maşallah barekallah ya .
Gerçekten görünüyor
bebeginiz orada 😊
Kalbinide inşaAllaj duyarsınız gelişmesi gayet iyi .
Benim henüz günüm gelmedi inşaAllah pazartesi gidecegiz.
Benimkide böyle gelilmişmidir aceba yaa 😊
Ne kadar tatlı görünüyor

Maşallah barekallah ya .
Gerçekten görünüyor
bebeginiz orada 😊
Kalbinide inşaAllaj duyarsınız gelişmesi gayet iyi .
Benim henüz günüm gelmedi inşaAllah pazartesi gidecegiz.
Benimkide böyle gelilmişmidir aceba yaa 😊
Ne kadar tatlı görünüyor

İnşallah sizde güzel haberler verirsiniz sevincimizi paylaşırız. Pazartesi bende tekrar gideceğim.İnşallah güzel bir hamilelik geçiririz sağlıkla alırız kucağımıza. Dr. kesenin etrafında minik bir kanlanma var dedi ama korkulacak birşey değil iğne ve jeli kullanmaya devam et düzelir dedi bakalım pozitif olmaya çalışıyorum.

İnşallah sizde güzel haberler verirsiniz sevincimizi paylaşırız. Pazartesi bende tekrar gideceğim.İnşallah güzel bir hamilelik geçiririz sağlıkla alırız kucağımıza. Dr. kesenin etrafında minik bir kanlanma var dedi ama korkulacak birşey değil iğne ve jeli kullanmaya devam et düzelir dedi bakalım pozitif olmaya çalışıyorum.

O kanama alanı bendede vardı işte progestan geçirebilir dedi.
Bakalım pazartesi gidiyoruz.
Herhangi bir lekelenme olmadı.
İnşâallaj pazartesiye hepsini geçmiş görürüm.
Hakezâ sizde inşâAllah

Hanımlar merhaba sat 14 mart cok şükür 8ci hafta keseyide gördüm 5+4de kalp atışında 6+4de duyduk doğum tarihimiz yaklaşık 18 aralık 2019

Hanımlar merhaba sat 14 mart cok şükür 8ci hafta keseyide gördüm 5+4de kalp atışında 6+4de duyduk doğum tarihimiz yaklaşık 18 aralık 2019
Rabbim hayırlısıyla bağışlasın bebeginizi size.
Ne güzel inşaAllah daha nice haftaları hayırlısıyla atlatırız.

Ben henüz kalp atışı için gitmedim.
Ve çok korkuyorum 😢

İnşaAllah bende sizin gibi şu minigimizin kalbini duyarım pazartesi. 😊

Rabbim hayırlısıyla bağışlasın bebeginizi size.
Ne güzel inşaAllah daha nice haftaları hayırlısıyla atlatırız.

Ben henüz kalp atışı için gitmedim.
Ve çok korkuyorum 😢

İnşaAllah bende sizin gibi şu minigimizin kalbini duyarım pazartesi. 😊
Duyarsin allah'ın izniyle canim benim ilk hamileliğim muhteşem bir mucize çok şükür tattık rabbim sağlık versin

Hayırlı olsun kardeşim Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin🤲
Benim son adetim 26 Şubat'tı bende şuan 9+4 hamileyim ama keseme göre 7-8 haftalık ve bebeğimin gelişiminin 5+5'te durduğunu öğrendim 😥
Nasip olsaydı bende Aralık'ta doğum yapacaktım ama hayırlısı buymuş😔😔
Boş gebelik dediler ve kürtaj olucam
Korkutmak değil amacım etkilenme sakın
Sende kürtaj geçirmişsinya ben daha önceden geçirmediğim için korkuyorum
inşAllah kolayca sorunsuz atlatırım
Bana dua edermisiniz😔
Zeynep Kâmil'den randevu aldım haftaya ilk defa gidicem oraya ama o gün kürtaja almazlar dimi gün mü verecekler acaba ne kadar atarlar ileri bilmiyorum ama bir an önce hayırlısı ne olacaksa olsun istiyorum 😔

Benim son adetim 26 Şubat'tı bende şuan 9+4 hamileyim ama keseme göre 7-8 haftalık ve bebeğimin gelişiminin 5+5'te durduğunu öğrendim 😥
Bana dua edermisiniz😔
Zeynep Kâmil'den randevu aldım haftaya ilk defa gidicem oraya ama o gün kürtaja almazlar dimi gün mü verecekler acaba ne kadar atarlar ileri bilmiyorum ama bir an önce hayırlısı ne olacaksa olsun istiyorum 😔
Geçmiş olsun canim uzme kendini diyeceğim ama biliyorum insanın elinde olmuyor allah yinede nasip etsin sağlıklı şekilde herşeyden önce sağlık olsun gerisi her derdin çaresi var canım benim korkma allah yardimcin olsun

Geçmiş olsun canim uzme kendini diyeceğim ama biliyorum insanın elinde olmuyor allah yinede nasip etsin sağlıklı şekilde herşeyden önce sağlık olsun gerisi her derdin çaresi var canım benim korkma allah yardimcin olsun

Sağol canım Allah razı olsun 😔
zamanla toparlanıcam inşaAllah..😔
Allah sağlıkla bebeğine kavuştursun seni de

Merhabalar sat 21 marttı 4+4 te keseyi gördük dünde yani 6+0 da hışırtılı da olsa kalp atışımızı duyduk çok şükür 2 hafta sonra kontrole gideceğiz 😍❤ tahmini Doğum tarihimiz 28.12.2019

Bana dua edermisiniz😔

Dua ederiz elbette canım.inan durumunu çok iyi anlıyorum.
Bizde hemen gemen aynı şeyleri yaşadık ilk gebeligimde.
Haftalar bile aynı ve sonunda yolksac da oluştu lakin bebek oluşamadı.
O sebeple 9. Haftada kürtaj oldum.
O zamanlar inanılmaz zor gelmişti.
Kürtaj sonrası hissettiklerimi konularımdan birinde anlatmıştım.
lakin işte nasip.
Ve şükür ki acılar öyle ilk halindeli gibi kalmıyor.
Öyle olsa dayanamazdım.

Sonrasında yenifen 7. Haftafa düşük
Ve işte şimdi zerre heyecansız gecen bir 3. Gebelik.
Ve bunun sonunu ne oldugunuda bilmiyorum.
Cuma günü gidecektik kalbini duymaya.
Duyamayacagım korkusuyla pazartesiye kaldı
Yarında bilmiyorum korkumu yenip gidebilecekmiyim
Yeniden boş gebelik vs derse kaldırabilirmiyim.
Kendimi her duruma hazırlamak istiyoru .
Çok zormuş anne olmak.
Bunları yaşamasam belki bir bebek sahibi olmanın ne kadar büyük bir şükür sebebi oldugunu bilemezdim
Şiödi bazen iyiki yaşamışım bile diyorum.
eger bir bebegimiz olursa babasıda bebde ne zorluklar çektigimizi bildigimizden onun kıymetini bilecegiz.

Sabret.
biraz sık dişini.
İnşâAlşah hayırlısıyla şu kürtaj konusunu atlatıp yeniden bebek düşünmeye başlayın.

Ben daha kürtajdan evvel bile bu acıyı ancak başka bir bebegim okması bir nebze dindirir diyordum.

Ve kardeşim birde şöylede düşünebilirsin ki şükür hamile kalmanda sorun yokmuş

Yeniden hamile kalabilirsn.
Zira nice kimseler bununlada imtihan olunuyor.

Rabbim yolunu acık etsin.bundan sonra güzel şeyler oksun hayatında

Merhabalar sat 21 marttı 4+4 te keseyi gördük dünde yani 6+0 da hışırtılı da olsa kalp atışımızı duyduk çok şükür 2 hafta sonra kontrole gideceğiz 😍❤ tahmini Doğum tarihimiz 28.12.2019
MaşaAllah rabbim hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin.

En zor aşamalardan olan kalp sesini dinlemeyi geçmişsiniz.
Rabbim inşaAllah hamileliginizi kolay eylesin. Dua eder dua bekleriz.

X