15 Eylül 2021 Mars, Terazi Burcuna Geçiyor - Burçlara Etkisi

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.511
1.827
Screenshot_20210917-073518_Instagram.jpg
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.511
1.827

Mars terazi burcunda​

Oğlak burcu için bu dönem yeni iş ve kariyer başlangıçları tetikleyecek. Oğlaklar, iş değişikliği yapmak ya da mevcut işini sonlandırmak için çok daha cesur ve istekli olacak.


terazi (1).jpg

KOÇ:​

Çok enerjik ve dinamik bir döneme giriyorsunuz. Eşiniz ya da ilişkiniz tarafından yeni bir şeyler başlatma konusunda teşvik alacak onların da cesaretlendirmeleri ile girişimlerde bulunacaksınız.

BOĞA:​

Bu dönemde çok çalışacaksınız. Bu dönem yeni bir rutini hayatınıza katmak ve sağlığınız için yeni rutinler oluşturmak için bulunmaz fırsat, diyete başlamak, spor yapmak bu dönemde başlandığında hayatınızda kalıcı olabilir.

İKİZLER:​

Daha görünür olduğunuz, cesaretli olduğunuz ve başlangıçlar konusunda tereddüt etmediğiniz bir süreçtesiniz. Bu dönem flört başlangıçları hızlı ilerleyip, ilişkiler biran önce kurulabilir.

YENGEÇ:​

Ev içinde yapılanmanın ve değişikliklerin yapıldığı bir süreçten geçeceksiniz. Evinizi değiştirmek, tadilat yapmak ve evde başlamasını istediğiniz bir süreci başlatabilmek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

ASLAN:​

Zihinsel süreçleriniz ve iletişiminiz hızlanacak. Yeni bir mecrada yazmaya başlayabilir, iletişim kuracağınız yeni çevrelere girebilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve komşularınız ile gündemleriniz olabilir, onların hayatlarında gerçekleşen yeni başlangıçları gözlemleyebilirsiniz.

BAŞAK:​

Bu dönemde ekonomik anlamda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Maddi kazançlarla ilgili alanınızda ilerleyen mars, ekonomik girişimlerde bulunabileceğinizi gösteriyor. Eşiniz ya da iş ortağınız kaynaklı ekonomik girişler ve yurtdışı kaynaklı gelirler elde edebilirsiniz.

TERAZİ:​

Bu dönemde çok enerjik, girişken, tez canlı ve dinamik olacaksınız. Cesaret gerektiren işler daha önce problem olduysa bu dönemde olmayabilir çünkü cesaret ve dinamizm gezegeni mars size geliyor. Bu dönemde biraz daha inatçı, ısrarcı olup, olaylara normalinden daha sinirli tepkiler verebilirsiniz.

AKREP:​

Bu dönemde biraz daha vites düşürecek ve kendinize zaman ayıracaksınız. İş ve kariyer hayatıyla ilgili gelişmeler kontrolünüzün dışına çıkabilir, bu dönemde belki biraz daha kabullenici olmalı ve olayları kontrol etmek yerine geldiği gibi yaşayıp kabul etmeyi seçmelisiniz.

YAY:​

Bir topluluk ve grupla beraber eğitime başlayabilir, projeye başlamaya karar verebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili gelişmeler olacaktır, bu gelişmeye içinde bulunduğunuz bir grup ve sosyal çevre sayesinde ulaşabilirsiniz.

OĞLAK:​

Bu dönem yeni iş ve kariyer başlangıçları tetikleyecek sizin için, iş değişikliği yapmak ya da mevcut işinizi sonlandırmak için çok daha cesur ve istekli olacaksınız. Patronunuz ya da otorite figürleriniz ile olan ilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz.

KOVA:​

Bu dönemde eğitimlerinizi tamamlamak ya da yenilerini almak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İki aylık bir süreçte on-line satış/pazarlama, reklam vermek gibi basın ve medya işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

BALIK:​

Bu dönem sizin için tam bir değişim ve dönüşüm zamanı. Hayatınızda kriz çıkaran kardeşler ve yakın akrabalarla bu dönemde yüzleşme ve sorunu masaya yatırma olanağı bulacaksınız. İletişim kaynaklı ya da yanlış anlaşılma kaynaklı krizleri iyi yönetebileceksiniz.


Serap Kılıç Baytok
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.511
1.827
Mars, Terazi burcuna geçerek 30 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar için stresli bir süreç. Kötü giden ilişkiler iyice stres yumağına dönüşebilir. Yeni ortaklıklar kurmak faydalı olmayabilir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.511
1.827
terazi88 (1).png


EVLİLİKTE, ORTAKLIKLARDA STRES VAR
Koç (21 Mart-19 Nisan)


30 Ekim’e kadar mücadele alanınız ilişkiler, evlilik, ortaklıklar, anlaşmalar olacak. Bu konularda büyük stresler, kavgalar, ayrılıklar söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişiler gergin olabilir ve alttan alınmayı bekleyebilir. Bu alanlarda adaletli davranmaya özen göstermelisiniz.


SAĞLIĞINIZA DAHA ÇOK DİKKAT EDİN
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)


30 Ekim’e kadar iş arkadaşlarınızla ilişkiler, ev hayvanlarınız ve sağlıkla ilgili konular genel mücadele ve harekete geçme alanınız olacak. Stresli durumlar olabilir. İş arkadaşlarınızı idare etmeli, kişisel sağlığınıza çok daha fazla dikkat etmeli, ev hayvanlarınızın şikâyetlerini dikkate almalısınız.


PARTNERİNİZE SAKİNCE YAKLAŞIN
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)


30 Ekim’e kadar özel hayatınızda ve yatırımlar konusunda mücadele vereceğiniz bir dönem bekliyor sizi. Partnerlerinize karşı sakince yaklaşmakta fayda var. Yatırımlar konusundaysa kararsız hareket etmemeli, yönetemeyeceğiniz maddi riskler altına girmemelisiniz.


EV İÇİNDE HUZUR BULMAK KOLAY DEĞİL
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)


Ailevi konularda, gayrimenkul konularında stresli bir dönem başlıyor ve bu, 30 Ekim’e kadar sürebilir. Ev içinde huzuru ve dengeyi yakalamak kolay olmayabilir. Ev kazalarına dikkat edin. En iyi ihtimalle evde tadilat, bakım, onarım gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.


YAKIN ÇEVRENİZLE TANSİYON YÜKSELEBİLİR
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)


30 Ekim’e kadar yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da komşularla ilişkilerde tansiyon yükselebilir. İlişkileri adaletli yönetmeye özen gösterin. Araç kullanırken de dikkatli olun. Bir yandan da bu dönem birçok seyahat gündeme gelebilir.


MÜCADELE ALANINIZ MADDİ KONULAR
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)


Yaklaşık 45 gündür Mars’ın burcunuzda hareket etmesiyle mayın tarlasında gibi yaşıyordunuz. Hayatınızda hız, telaş, agrasyon hiç eksik olmadı. Şimdi Mars burcunuzdan çıkıyor ve rahatlamaya başlıyorsunuz. 30 Ekim’e kadar mücadele alanınız maddi konular olacak.


HIZ, SAKARLIK, MOTİVASYON, HIRS...
Terazi (23 Eylül-22 Ekim)


30 Ekim’e kadar hayatınıza motivasyon, hız, mücadele, savaşma gücü, hırs eklenecek. Sakinliğinizi korumanın zor olacağı bu süreçte istediğiniz şeyler için rahatlıkla harekete geçebileceksiniz. Yalnız sakarlıklar ve kazalara da açık olabileceğiniz bir süreç bu.


ARKANIZDAN İŞ ÇEVİRENLERE DİKKAT!
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)


30 Ekim’e kadar sizi zorlu bir süreç bekliyor. Arkanızdan iş çeviren insanlarla uğraşmanız gerekebilir. Bu dönem sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz, özellikle bel bölgenize... Enerjinizin düşük seyredeceği, hayatı kontrol etmenin zor olacağı bir dönem.


SOSYAL AÇIDAN HAREKETLİ BİR DÖNEM
Yay (22 Kasım-21 Aralık)


Sizleri sosyal açıdan hareketli, girişken bir süreç bekliyor 30 Ekim’e kadar. Sosyal ilişkileri adaletli yönetmeniz önemli. Bu dönem dostlarınızla, arkadaşlarınızla ortak iş projelerine girmek zararla sonuçlanabilir. Kimsenin özel hayatına pek karışmayın.


İŞTE İLİŞKİ YÖNETİMİNİ İYİ YAPIN
Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)


Kariyerinize ilişkin konularda mücadele dolu bir dönem bekliyor sizi 30 Ekim’e kadar. İşte ilişki yönetimi konusunda ne kadar iyi olursanız o kadar kazanırsınız. Haksızlıklara karşı sesinizi çıkarabileceksiniz. Ortaklık kurmak için doğru zaman değil.


YURTDIŞI BAĞLANTILI KONULAR...
Kova (22 Ocak-18 Şubat)


30 Ekim’e kadar mücadele edeceğiniz ve harekete geçeceğiniz konular şöyle: Yurtdışı bağlantılı her türlü konu, eğitim, tanıtım, reklam, yasal konular... Bu konularda muhatap olacağınız kişilerle ilişkileri dikkatli yönetirseniz kazanan siz olursunuz.


HAKKINIZIN YENMEDİĞİNE EMİN OLUN
Balık (19 Şubat-20 Mart)


30 Ekim’e kadar olan süreçte muhtemelen kredi, borç arayışları içine gireceksiniz ama abartmamaya özen gösterin. Bir de bu dönem ortaklaşa işlerden elde edilen gelirler veya miras, nafaka gibi konularda hakkınızın yenmediğine emin olun.
Dinçer Güner
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.511
1.827
terazi88 (10).jpg

Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burç ve yükselen burçlarının bedensel sağlık, davranışlar, ikili ilişkiler ve ortaklıklar, toplumsal yaşam ve kariyer, aile ve ev hayatı gibi alanlarında rasyonelliklerini korumaları, enerjilerini yüksek tutmaya çalışmaları çok değerli olacaktır.

Boğa, Başak, Akrep ve Balık burçlarının ve yükselen burçlarının özellikle maddi konulara odaklanmaları olasıdır. Bu alanlardaki kararlarda mümkün olduğunca akılcı davranmak, yoğunlaşan günlük iş akışını düzenlemek faydalı olacaktır. Akut ve kronik sağlık sorunlarında da her zamankine nazaran biraz daha dikkatli olmak, dönemin rahat geçirilmesinde etkili ve faydalı olacaktır.

İkizler, Aslan, Yay ve Kova burçları ve yükselen burçları için Mars’ın Terazi’deki hareketi nispeten daha rahat olacaktır. Sosyal yaşamlarının, ilişkilerinin, kardeşleriyle ve çocuklarıyla bağlarının gündemde olması söz konusudur. Zaten haritalarında bu alanlarda daha duygusal yaklaşımlara aşina oldukları için, yoğunlaşan duygusal enerjiyi yönetmekte zorlanmayabilirler.Mars’ın bu konumunu hepimizin hasarsız ve enerjimizi kaybetmeden tamamlamamız dileğiyle.

UZMAN ASTROLOG AYCAN ÖZENBAŞ​