15 haziran 2005 ilizlerim kucagımda

ikizannesi2005

YAZA 68 İNSALLAH
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
88
2
40
bende ikizlerimi normal dogum yapmıs biri olarak deneyimlerimi paylasmak istedim

evt bende hep zor dogum hikayelerini dinleyerek hamileliğimi gecirdim...aslında 35 haftaya kadar hersey normaldi...biz sezeryan gününü hastaneyi herseyi hazırladık...taki ben 1 hafta sonra sancılanana kadar bide bilsem bunun dogum sancısı oldugunu...doktor hersey yolunda 38 haftalıkken alırız bebekleri dedi bana....ve ben aksam 9da sancı hissettim ara ara devam eti bu sancılar...anemi aradım ne yedin aksam dedi kavun dedim tamaaaaam gaz yapmıstır dedi...biz gaz sancısı diye...esim sırtımı ovmaya basladı...esime dogummu yoksa dediimde yok yaa dogum sancısı olsa konusamassın bile dedi...nerden biliyosa işte öyle anlatılıyoki bu dogum biz genclere....

ben bi dusa gireyim dedim ve 9dan 1 e kadar girdim cıktım dusa ılık su okadar iyi geliyoduki bizde gaz sancısıya sıcak iyi geliyo diye düsünüyoz tabiiii..

ve saat 1 de sancılarım artık gaz sancısından cıkmıstı anlamıstık bunu... doktorumu aradıgımda hemen rahat bişeyler giyinip gelmemi söyledi ve gittiğide canım sen nekadar sancı cekmişşin bebekler geliyo dedi... hemen eve döndük ama bu arada bende sancı kalmadı ...kurtulusun yok dedi doktorum

eve döndük cantamı aldık gittiğimde hersey hazırlanmıs doktorum normal yapabilecegimi söyledi hiç tereddüt etmeden tamam dedim adet sancısından biraz fazla bi agrı cektim 4 saat ve20 dakikada ikisinide kucagıma aldım

bu arada ben farkında olmadan cok güzel bişey yapmısım sık sık banyo dogumumu kolaylastırmıs

bebek bekleyen güzel anneler normal dogumdan sakın korkmayın​

Ay yarabbım ne gÜzel kolay bı doĞum olmuŞ
benım halamın Çocukları
eŞımın de amca Çocukları ıkız
doĞal olarak bıdede gÖrÜlebılır kısmet bakalaım artık
allah bahtlarını aÇık etsın

ayy ne gusel bi doğum hikayesiydi yaa çok yalın anlatmışısın tatlım..
Allah bir ömur sağlık versin analı babalı buyutsun inş..

meraba cnm benimde ikiz kızlarım olacak bi tanede 10 yaşında oğlum var.yarın sezeryan için hastaneye yatacam çok heycanlıyım.oğlum normal doğumla oldu çok zor oldu tabi .bunları sezeryan olacam önceleri çok istekliydim ama günü belli olunca beni bi korku aldı.uykularım kaçıyo böyle burda doğum hikayeleri okuyorum. ama senin hikayen biraz rahatlattı beni.ama eşinin lafına çok güldüm kaç kez doğum yapmış:roflol:bende oğlumu doğum yapacam zaman ilk sancılar geldiğinde ne varki bu sancıda millet abartıyo diyodum sonra neler olduğunu gördüm:roflol::roflol:

abowwwwwwwww.. benim doğum günümdee =))) güle güle büyüt cnm..bi 4 sene olmuş zaten

Allah bağışlasın... Ikiz doğum hemde anladığım kadarıyla rahat geçmiş maşallah ya ... Allah bizede inşallah seninki gibi rahat doğum nasip eder.... Banyo ayrıntını kesinlikle uygulıycam hatta sancım geldiğinde banyodan çıkmıycam...

X