15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

suzanna32

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
6.518
7.440
Arkadaşlar ben 6 ay önce nişan attım. Yeni toparlandım her neyse arkadaş ortamında tanıştığım katip bir çocuk vardı. Bu bayadır yazıp ediyordu ama kanım kaynamadı. Adliyede bir işim oldu ve bana yardım etti. Biz samimi olduk çok kibardı beğendim bir kaç kere kahve datesine çıktık. Bu tüp mide ameliyatı olmuş benim 15 kilo falan fazlam var her neyse bana bir kere kahve içerken sen de ameliyat olsana dedi durduk yere. Çok sinirlendim konuşmayı kestim ona da söyledim bunu. Ayrıca biz kahve içerken ikide bir bana işte bizim öğle yemeğimiz yok bugün 200 tl harcadım of falan diyordu ama takmıyordum bu tip mide olayına çok üzüldü ağzımdan kaçırdım dedi lütfen bir şeyler içelim affettireyim dedi ben de ona bugün adliyede işimin olduğunu öğle molasında içecebileceğimizi söyledim. Odasına gittim. Odanda içelim dedim hayır orada üç tane erkek var onlarla oturmanı istemiyorum diyip beni adliyenin kantinine götürdü içeri adım atar atmaz kahvenin ücretini sordu oradaki abla 15 TL dedi bu oha ya önceki hafta üç TLeydi 15 TL olur mu diye kadını çıkıştı. O da bunun imkansız olduğunu söyledi personele ne kadar dedi 10 tl dedi kadın her neyse oturduk bir şey içer misin dedi ben hayır istemiyorum dedim şok oldum çünkü çay iç bari dedi ve garsonu çağırdı çayın ücretini sordu adam 8 tl deyince bu yine burası kız kulesi mi bize personel 2 çay ver dedi. İçemedim bile. Eve gelince ona bir daha bana yazmamasını söyledim. O da bana ben hakkımı aradım orası cafe mi kusura bakma ama hayat kurmaya kalksak sen çok anlayışsız olacaksın demek ki diye çıkıştı ama engelledim sizce ben mi haksızım

Tup mide ameliyatini da yemek masrafindan kismak icin mi olmus?
200 kiloymuş 63 şu an ama her yeri öyle bir sarkmış ki. Ben 15 kiloyu sağlıklı şekilde vermek varken niye ameliyat olayım? Patavatsız işte

Evet orası cafe olsaydı bir kahve en az 30 tl olurdu. Iyy hem pinti hem dünyadan haberi yok. Kaç kaç.
Bizim evin oraya çok lüks bir mekan açılmış işte orayı duymuş haftasonu da oraya gidelim mi dedi bana bide çay içerken ben de kahkaha attım sebebini sordu sustum😃

15 liraya kahve pahalı değil ki artık. :110:
İyi yapmışsınız, bir daha yaklaşmayın buna.
Bence de iğrenç bu arada. Hayat kurmaya kalksanız da rezil ederdi sizi mağazalarda falan. En kötü en ucuz ne varsa doldururdu eve, spot eşya dükkanına çevirirdi kesin evi. :olamaz:
Sonra da maaş kartınızı elinizden alırdı.

Yazışırken imla hatası da yapıyorsa bir erkekte olmaması gereken özelliklerin %90’ı tamamlanmış demektir 😂 Para konuşan, fiziksel özellikler konusunda sohbet ediyormuş gibi görünüp iğneleyen ve karşı taraf bunu anlamadı zannedecek kadar salak olan ve cimrilikten ölmek üzere, cebindeki akrebi doğaya salmak istemeyen bir erkek koşarak uzaklaşın🙈

X