15 yıldir unutamamak

hulya3601

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
96
64
34
Merhaba arkadaşlar lıse yeni bitmişti dershaneye yazıldım .sınıfta bir çocuk vardı aşık olduk birbirimize …
okadar saf ve temiz duygularla… bir defa elimi bile tutmaya çalışmadı okadar masum ve utangactık kı…gözlerimiz yetıyordu, içimiz erirdi …ben 18 o ise 21 yaşındaydı .

Eve gelırdım hemen sabah olsun da tekrar göreyim dıye erkenden uyurdum.onu görünce elim ayağım titrer heyecandan kalbim çıkacak gibi olurdu . Şımarıklık yapıp ayrılma blöfü yapardım hoşuma gıderdı ayrılmayalım sevıyorum demesi .. sevgı sözcüğü çok kullanmayı sevmeZdi ama ayrılalım dedıgımde kullanırdı .
1 yıl böyle gectı dershane bıttı .ozman kontörlü telefonlar ulaşım sıkıntı…günde 1 mesaj ve çağrı ile anlaşırdık .çağrı gelmesi bile büyük mutluluktu …
ama gel görelim kı benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım

.ikimizde ün başladık ama unutamadık aralarda tekrar sevgılı olduk ama benım kaprıslerım yüzünden yıne ayrıldım.üni 2 de başkasıyla çıkmaya başladım ama yıne mesaj attım bu kısıye . Sonra ben senı unutmuşum vs dedım yıne ayrıldım .

Aynı memleketlıyız memlekete gttgımızde karsılasırdık yazardı bana yıne barısırdık.sonra ben buna unı başkasıyla çıkıyorum artık dedım olmaz ..ayrıl ben senı sevıyorum derdı hayır dedım . Sonra nışanlanacagım dedim nişanlanma dedi .nişanlandım … aradan 5 yıl gectı kı evlenmıs …çok üzgünüm .bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım

Son düzenleme:
Kapiniza kopek olan adamlara gercekten kopek gibi davraniyosunuz. Sonra o adami baskasi basinin taci edince kiymete biniyo. Gecmisler ola

Yok üstüne kendisinin sevgilileri olmus ve nisanlanmis da. Su anda bosta oldugu icin "unutmamis" sadece. Yine birini hayatina alsa yine toslar o adami köseye

Bence gidip psikologla görüşüp tedavi olun. Bu sizin yaptıklarınız baz niyaz ya da kaprisi geçmiş hastalıklı bir düşünceye dönmüş. Ne demek ilgi için hep ayrılalım dedim boşta kaldıkça ona döndüm gene ayrıldım? Bunlar normal değil.
Şimdi ne istiyorsunuz? Adam evlendi diye kıymete bindi gözünüzde ayrılsın sizle mi olsun? Siz de onu hemen terkedin.
Sizi üzmek için demiyorum ama henüz gençsiniz gidip tedavi olun öyle ilişki yaşayın

Merhaba arkadaşlar lıse yeni bitmişti dershaneye yazıldım .sınıfta bir çocuk vardı aşık olduk birbirimize …
okadar saf ve temiz duygularla… bir defa elimi bile tutmaya çalışmadı okadar masum ve utangactık kı…gözlerimiz yetıyordu, içimiz erirdi …ben 18 o ise 21 yaşındaydı .

Eve gelırdım hemen sabah olsun da tekrar göreyim dıye erkenden uyurdum.onu görünce elim ayağım titrer heyecandan kalbim çıkacak gibi olurdu . Şımarıklık yapıp ayrılma blöfü yapardım hoşuma gıderdı ayrılmayalım sevıyorum demesi .. sevgı sözcüğü çok kullanmayı sevmeZdi ama ayrılalım dedıgımde kullanırdı .
1 yıl böyle gectı dershane bıttı .ozman kontörlü telefonlar ulaşım sıkıntı…günde 1 mesaj ve çağrı ile anlaşırdık .çağrı gelmesi bile büyük mutluluktu …
ama gel görelim kı benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım

.ikimizde ün başladık ama unutamadık aralarda tekrar sevgılı olduk ama benım kaprıslerım yüzünden yıne ayrıldım.üni 2 de başkasıyla çıkmaya başladım ama yıne mesaj attım bu kısıye . Sonra ben senı unutmuşum vs dedım yıne ayrıldım .

Aynı memleketlıyız memlekete gttgımızde karsılasırdık yazardı bana yıne barısırdık.sonra ben buna unı başkasıyla çıkıyorum artık dedım olmaz ..ayrıl ben senı sevıyorum derdı hayır dedım . Sonra nışanlanacagım dedim nişanlanma dedi .nişanlandım …ama ben bunu unutamadım ….nısanlımdandan ayrıldım aradan 5 yıl gectı kı evlenmıs …çok üzgünüm .bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım
Oh iyi yapmis

X