15 yıldir unutamamak

Merhaba arkadaşlar lıse yeni bitmişti dershaneye yazıldım .sınıfta bir çocuk vardı aşık olduk birbirimize …
okadar saf ve temiz duygularla… bir defa elimi bile tutmaya çalışmadı okadar masum ve utangactık kı…gözlerimiz yetıyordu, içimiz erirdi …ben 18 o ise 21 yaşındaydı .

Eve gelırdım hemen sabah olsun da tekrar göreyim dıye erkenden uyurdum.onu görünce elim ayağım titrer heyecandan kalbim çıkacak gibi olurdu . Şımarıklık yapıp ayrılma blöfü yapardım hoşuma gıderdı ayrılmayalım sevıyorum demesi .. sevgı sözcüğü çok kullanmayı sevmeZdi ama ayrılalım dedıgımde kullanırdı .
1 yıl böyle gectı dershane bıttı .ozman kontörlü telefonlar ulaşım sıkıntı…günde 1 mesaj ve çağrı ile anlaşırdık .çağrı gelmesi bile büyük mutluluktu …
ama gel görelim kı benım bu ayrılmak istemedgım halde ayrılalım deyıp durmam çocuğu bıktırdı .en sonunda tamm dedı her defasında acı çekeceğime bir defa çekerim unuturum dedi ayrıldık ve çok acı cektım

.ikimizde ün başladık ama unutamadık aralarda tekrar sevgılı olduk ama benım kaprıslerım yüzünden yıne ayrıldım.üni 2 de başkasıyla çıkmaya başladım ama yıne mesaj attım bu kısıye . Sonra ben senı unutmuşum vs dedım yıne ayrıldım .

Aynı memleketlıyız memlekete gttgımızde karsılasırdık yazardı bana yıne barısırdık.sonra ben buna unı başkasıyla çıkıyorum artık dedım olmaz ..ayrıl ben senı sevıyorum derdı hayır dedım . Sonra nışanlanacagım dedim nişanlanma dedi .nişanlandım … aradan 5 yıl gectı kı evlenmıs …çok üzgünüm .bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım
On numara olmuş, geçmişler olsun geçmişler olsun, ara ara belki de bulursun🤪🙏🏻

Onunla evleneceğim
Adam evli Hülya Hanım. Yuva mı yıkacaksınız?

Yoksa adamın kapısını çalıp o benim o beni seviyor bir kere diyip adamı çekip alacak mısınız? Sizi temin ederim hepimizin kaprislerle kezbanlıklarımızla karşımızdakini hayattan soğutuğu ergenlik ilişkilerimiz oldu, kapattık bitti gitti o yaşlarda güzeldi. Siz de kapatın, yolunuza bakın, takıntı yapmışsınız belli. Destek alın.

Sizin eski konulara baktım da zaten sürekli birilerine platonik aşık oluyorsunuz. 2 yıldır bana bakıyor ama açılamıyor napsam diye birinden bahsediyor sonra başka konuda gene başka birine ilgi duyup adamın sizle ilgilenip ilgilenmediğini soruyorsunuz. Dengesiz birisiniz. Ayrıca psikolojik tedavi görün çünkü bu hisler normal değil.
Bu konudaki adamı ve eşini rahat bırakın. Yazmayın kendinizi düşürmeyin bu kadar.
Gerçi tüm konularınıza şöyle göz gezdirdiğimde fake konularla milletle dalga geçtiğinizi de düşünmedim değil.

X