16 Ekim 2020 Terazi Yeniayı ve Burcunuz

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
23.147
1.615
kk8 (2).png

Yeni ay günü Ay Terazi burcunda , günün etkileri oldukça sert !!! Bugün iyisi mi kimseyle muhatap olmayın.. cidden diyorum. Yani kimse alttan alacak durumda değil, alttan alan kazanır diyemeyeceğim, birbirini ezmek isteyen isteyene!!! Naif kalbiniz boşa kırılacak. Savaş enerjisi var gökyüzünde, sevmiyorum bende 😏 sadece şunu diyebilirim yakacağınız köprüler olacak evet, ancak geri dönüşü gurur kırıcı olan durumlara sokmayın kendinizi!! Sert yüzleşmeler olacak, bunlardan kaçmayın! Hakkınızı asla bırakmayın. Bugün Terazi yeni ayı sınır çiziyor, eliyor, çürükler çöpe, sağlamlar kalbimize!! Balzamikten yeni aya doğru olan gün ve gecelerde nerde iki yüzlü, sahtekar varsa çıkar ortaya .. karşılaştığınız olayları iyi değerlendirmesini bilin. Adil ol diyor gökyüzü, dürüst ol, ince düşünceli ol, BENCİL OLMA!!!!
.
Gece saatlerinde gerçekleşen yeni ay ile yarın yeni bir güneş doğacak, belki bazı şeyler eskisi olmayacak ama eskisinden iyi (dürüst) olacak. İçinizde ki umut bitmesin. Bunlar son viraj !!! Kasım sonu- Aralık başı ile asla eskisi gibi olmayacak bir çok şey!! Sizde öyle 😉
Keyifli , bereketli, manalı bir gün dilerim 🌸
.
Günün Tavsiyesi; Bugün kendini berbat hissetsen bile , güçlü ve dik dur! Bunun sana hediyesi ne olabilir? Neyi anlamanı sağlıyor olabilir? İnsanın doğumu bile acıyla iken çektiğin acıdan yılma.. Güneş yeniden doğacak ve yeni umutlar her zaman var ☀️Elif Türkoğlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
23.147
1.615
Astrolog Aysun İşler​


kk8 (2).jpg
16 Ekim Yeniayi'nin burclar uzerindeki etkisi⚖️


Yükselen Koç♈
Sizler Mars retrosunu burcunuzda yaşadığınız için agresyona çok açık enerjiler taşıyorsunuz.Evlilik,ilişkiler ve ortaklık evinizde bir yeniay yaşıyorsunuz.Bu konularda yeni farkındalıklar yaşayabilirsiniz.Ben ve sen tartışmaları yaşanabilir ilişkilerde.Kariyer konusunda da otorite figürleriyle tartışmamaya dikkat etmelisiniz.Arkanizdan dönen isler ortaya cikabilir, gizli düsmanliklarla karsilasabilirsiniz.12. evinizde bir Neptün var ve bu bilinaçaltınızda ve aldığınız kararlarda sisli bir görünüm yaratabilir.

Yükselen Boğa♉
Bu dönem iş ve çalışma ortamında ve sağlık konusunda zorlanabileceğiniz bir yeniay yaşıyorsunuz.Eğer evli iseniz eşinizin akrabaları ile ilgili problemler çıkabilir.Hukuksal gündemleriniz olabilir.Eğer yurtdışı gündemleriniz, ya da eğitim alanında konularınız varsa bu konuda zorlanabilirsiniz.Eski ilişkiniz, evliliğinizle ilgili geri dönüş olabilir ya da eşinizle, ortağınızla ilgili beklemediğiniz şeyler ortaya çıkabilir.

Yükselen İkizler♊
Aşk,sosyal ilişkiler, çocuklar bu yeniayda sizlerin konusu olacaktır.Sizler arkadaşlarınızla bir süredir problem yaşıyor olabilirsiniz.Bu konuda yeni farkındalıklar açığa çıkabilir.Maddi konularda problemler yaşıyor olabilirsiniz.Bu durumda yeni girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ederim.Miras,kredi, esinizin gelirleri ile ilgili gündemleriniz olabilir.Eski bir saglik probleminiz tekrar gündeme gelebilir ya da işyerinizde kapanan eski konular tekrar açılabilir.Bu konulara dikkat❗

Yükselen Yengeç♋
Yeniayı aileniz ile ilgili konularda yaşıyorsunuz.Aileniz ve evliliğiniz arasında sıkışmış kalmış olabilirsiniz.Evlilikle ilgili uzun zamandır sorguladığınız şeyler olabilir ve yeni kararlar almak durumda kaldığınız bir dönem olabilir.Eski ilişkilerinizden geri dönüşler olabilir,Çocuklarınızla ilgili eski gündemleriniz tekrar ortaya çıkabilir eski bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.İlişkiler alanında ciddi farkındalıklar yaşayacağınız bir dönem olacaktır.Yükselen Aslan♌Sizler kardeşler,kuzenlerle ilgili ve eğitimlerle ilgili yeniayı yaşayacaksınız.Kardeşlerinizle ilgili sağlık problemleri gündeme gelebilir.Hukuksal konularda gecikmeler, problemler yaşanabilir.Aileniz ile ilgili geçmişteki konularınız tekrar ortaya çıkabilir.Sağlıkla ilgili zorlandığınız bir dönem.Bu konuda kalp rahatsızlıkları,diş, kemik problemlerine dikkat etmekte fayda var.

Yükselen Başak♍
Bu Yeniayı para, değer, maddi kaynaklar konusunda yaşayacaksınız.Sosyal ilişkilerinizde,arkadaşlarınızla ve çocuklarınızla ilgili problemler gündeme gelebilir.Eskiden niyet edip almak istediğiniz eğitimleriniz var ise bu konuda yeniden adım atabilirsiniz.Kardeş ve kuzenlerle ilgili üstü kapatılan ne varsa bu konular tekrar açığa çıkabilir.Evlilik ve ortaklık ilişkilerinizde gizlenen ve görünmeyen enerjiler olabilir.Sevgi,ask ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Yükselen Terazi♎
Yeniay sizlerin kendinizle ilgili farkındalık yaşayacağınız bir konu getirecektir.Evlilik ve ortaklık ilişkilerinizde agresif olabilirsiniz,hatta bir ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz.Geçmişten gelen ödemeleriniz ortaya çıkabilir.Geçmişte yaşadığınız değer görmedğiniz konusunda bilinçaltınızda bir farkındalık yaşayıp onu temizleyebileceğiniz bir dönem olabilir.

Yükselen Akrep♏
Sizlerin gizli düşmanlıklar ile ilgili evinizde bir yeniay gerçekleşecek.Bu yeniayda bu durumla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem.Kardeşlerinizle ilgili problemler yaşababilir hatta belki de kardeşlerinizden dolayı bir düşmanlık hissedebileceğiniz enerji açığa çıkabilir.Kendinizle ilgili kendinizden bile gizlediğiniz şeylerin farkındalığını yaşayabilirsiniz.


Yükselen Yay♐Sosyal cevrenizde problemler yaşayabileceğiniz bir yeniay.Para ve maddi kaynaklarla ilgili konularda kayıplar yaşanabilir.Rüyalarınızın çok aktif olacağı bir dönem olacaktır.Bilinçaltınızda gizlediğiniz konular , eski hastalıklarınız ,psikolojik olarak eskiden yaşadığınız problemleriniz açığa çıkabilir.Bu dönemi bu konuları temizlemek için değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Yükselen Oğlak♑Kariyerinizle ilgili konularda bir yeniay yaşıyorsunuz. Otorite figürleri ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.Aileniz ile ilgili konularda agresyona dikkat edip öfkenizi kontrol etmelisiniz.Eski arkadaşlarınızda karşılaşabilirsiniz ve onlarla ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz,eski konuları kapatmak için hesaplaşmanız gereken bir dönem olacaktır.Bu dönemi sosyal cevreniz ile ilgili farkındalıkla değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Yükselen Kova♒
Hukuksal konularda, uzaklarla ilgili konularda,uluslararası konularda, eğitim ile ilgili konularda bir yeniay yaşayacaksınız.İnançlarınızla ilgili tutunduğunuz ne varsa orda direnmemek faydanıza olacaktır. Sağlık problemlerine çok açık bir dönemdesiniz, bu konuda dikkatli olmalısınız.Sağlık problemleriniz, kariyeriniz ile ilgili sizi kısıtlayabilir ve kariyerinizde kendinizi ortaya koyamayabilirsiniz.Dinlenmeniz gereken bir dönem geçiriyorsunuz, farkındalık yaşayabilirsiniz özellikle bilinçaltınızda.

Yükselen Balık♓
Maddi kaynaklar,yatırımlar, eşinizin maddi kaynakları,parası ile ilgili bir yeniay yaşıyorsunuz.Aynı zamanda derinliğe ihtiyaç duyabilrsiniz, okült konulara ilginiz artabilir.Spiritüelliğinizin arttığı bir dönem.Rüyalarınız aktifleşebilir ve sizlere mesajları olabilir derinlerden.Sosyal cevrenizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz.Maddi konularda arkadaşlarınızla ilgili problemler yaşanabilir, borç alacak ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
23.147
1.615
kk8 (4).jpg

Terazi yeniayının burçlara etkisi: (Yükselen burcunuzu okumanızı öneririm)

KOÇ: Her türlü ilişkiniz odak noktanız haline geliyor. Bu dönemde yapacağınız müzakerelerden verim elde etmeniz mümkündür. İş hayatınızda bir ortaklık ile yola devam etmek isteyebilirsiniz. Fayda içeren ilişkiler dışında rekabet, açık düşmanlık yapan insanlarla da uğraşabilirsiniz. Bu yönde bir farkındalık kazanarak kim doğru kim yanlış ayırt edebilirsiniz. Evlilik, yeni bir ilişkiye başlamak ve flörtler de öne çıkabilir.

BOĞA: İş yaşantınızda bazı karışıklıklar meydana gelebilir. Sorumluluklarınızı belli bir düzene, sisteme oturtmanız gerekebilir. Sağlığınız ile ilgili görmezden gelinen konular var ise artık el atmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanınız için de daha hassas bir dönem olabilir. Meslek yaşantınızda farklı alternatifler denemek isterseniz şayet isteklerinizi başarmak adına yüksek sorumlulukları göğüslemeniz gerekebilir.
İKİZLER: Bu dönemde size keyif verecek temalar önünüze gelecektir. Aşk, yaratıcılık, eğlence ve macera içeren aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. İçiniz bu süreçte daha kıpır kıpır olabilir. Yaşam enerjiniz yükselirken iş ve sorumluluklarınızı da çok aksatmamanız gereken bir süreçte olacaksınız. Bilhassa kendi işinizi yapıyorsanız maddi sorunlar doğabilir. Riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız kontrollü bir şekilde ilerlemeniz daha iyi olabilir.

YENGEÇ: Günlük alışkanlıklarınız, yuvanız ve aile yaşantınızın öne çıkacağı zamanlar deneyimleyeceksiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Aile bireylerinizle önemli bir konuyu masaya yatırmak isteyebilir, karşılıklı taleplerinizi iletebilirsiniz. Evinizin içerisinde tadilat/tamirat yaptırabilirsiniz. Sağlık açısından da hassasiyetlere karşı dikkatli olmanızda yarar olabilir. İç dünyanızı keşfedebilir, atalarınızı ve geleneklerinizi daha yakından tanımak isteyebilirsiniz.

ASLAN: Meslek yaşantınızda iletişim ve bağlantılar öne çıkabilir. Mevcut müşterilerinizle daha yakından ilgilenebilirsiniz zira iletişimde yanlış algılar görülebilir. Sorumluluklarda artış olabilir bu dönem. Sınav, eğitim ve seyahat konularına odaklanabilirsiniz. Kardeş ve kuzenlerinizle plan program yapmak için ideal zamanlar. Araştırma odaklı bir hedefiniz var ise konuya derinden odaklanarak tam randıman alacağınız zamanlar olabilir.
BAŞAK: Yeni harcamalar ortaya çıkabileceği gibi bu yenilikler bütçenizi zorlayabilir. Bu nedenle daha temkinli bir şekilde yola devam etmeniz gerekmektedir. Bilhassa riskli yatırımlardan beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Aşk yaşantınızda da şartları zorlamamak ve gerekeni yapmak önemli gözükmektedir. Kendi değerinizden şüphe ederek yapmanız gereken bir işi erteleme eğiliminiz de olabilir.
TERAZİ: İmaj değişimi yapabilirsiniz. Sağlığınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Ev ve kariyer dengesini kurmakta zorlanacağınız bir süreç. Geçmişten beri fazla iyimser baktığınız temalarda gerçeklerle yüzleşme görülebilir. Bilhassa aileye dair sorumluluklarınız artabilir. Hızlı bir ilişki başlangıcı veya bitimi görülebilir. Düşmanlarınız kendinizi agresif bir biçimde belli edebilir. Alma verme dengesini öne alarak geri dönüşü olmayacak adımlardan uzaklaşmalısınız.
AKREP: Kontrolünüz dışında gerçekleşecek bir alanda etki görüyor olmanız fark edemediğiniz bir bela veya şansın size doğru ilerlediği anlamına geliyor. Gelişecek olaylarda akışta kalmak önemli olacaktır. Gizli olaylar kulağınıza gelebilir. İyi niyetli olmayan insanlar kendini belli edebilir. Harcamalarınızın da artış göstermesi mümkündür. İnzivaya çekilerek yalnızlık isteğinde olabilirsiniz. Hastane kontrolleri, meditasyon, terapiler için uygun olabilir.
YAY: Sosyal ilişkilerinizde önemli değişimler olabilir. Kimileri ile iletişim kesilirken yeni insanlarla profesyonel yaşamınız katkı sağlayacak görüşmeler başlatabilirsiniz. Bu dönemde toplu para almanız veya bir yere ödeme yapmanız mümkün. Yeteneklerinizi de toplum önüne çıkarmak isteyebilirsiniz. Zam ve terfi almak için patronlarınızla görüşebilirsiniz fakat aza tamah etmek gerekebilir.

OĞLAK: Toplumsal itibarınız, kariyeriniz ve hedeflerinizle bağlantılı yeni bir sürece adım atıyorsunuz. Tanınırlığınızda önemli bir artış olabilirken imajınızda da değişimler gerçekleşebilir. Sorumluluklardan kaçtığınız konular var ise artık yolun sonuna geldiğiniz için isteseniz de istemeseniz de odaklanmanız gerekebilir. Diş, eklem ve iskelet sisteminizde problemler var ise ilgilenebilirsiniz. Evlilik veya ortaklık kararı verebilirsiniz.

KOVA: Bilgiyi odak noktasına alacaksınız. Yeni bir iş projesi, mesleki eğitim veya sınavlar sebebiyle bol bol araştırma ve görüşmeler yapabilirsiniz. Alım ve satım konuları aktif olabilir. Uzak bir yere seyahat planlayabilirsiniz. Ancak yapabileceğiniz her ne ise önce kendi bilinçaltınızda kendi kendinizi engellendiğiniz konuları tespit etmeniz gerekmektedir. Ruhsal sağlığınız ile ilgili danışmanlık, terapiler ve şifa çalışmalarına yönelebilirsiniz.

BALIK: Finansal konular odak noktanız haline geliyor. Bu süreçte eşiniz veya ortağınızın gelirlerinde büyüme söz konusu olabilir. Dış kaynaklardan cebinize para girebilir. Yatırımlar, miras, nafaka ve tazminat konularında çözülmeler görülebilir. Ancak çok yüksek derecede idealize ettiğiniz konulara daha tamahkar bakmanız önemli olacaktır. Bir arkadaş ile veya kalabalık ortamlarda kriz yönetimi yapmanız gerekebilir.
Sevgilerimle,
Begüm Minkis