16. Haftamda düşük yaptım

Merhaba
Ben de 1.5 ay once 17 haftalik bebegimi kaybettim. Sezeryanla aldilar bebegi ve cok cok kotu gunler yasadim. Bizde trizomi 21 down sendromu cikti. Ikili testi yaptirmistik ama nifty testi bilmiyorduk. Ikili testte bir sorun yoktu. Olcumlerinde de bir sknti cikmamisti. Bebek dogduktan sonra genetige gonderdik o sekilde ogrendik down sendromu oldugunu. Esim de ben de kromozom testi yaptirdik hic bir sorun yok, ailemizde de boyle bir sendrom yok. Doktorlar tamamen sanssizlik dediler. Ben de tekrar hamile kalmak istiyorum fakat kimi doktor 3 ay kimi doktor 6 ay diyor. Siz sezeryanla mi aldirmistiniz ve cocugunuz dogdu mu ?

bende 27.07.2021 yanı 1 hafta oldu 18 haftamda suyum geldi ve doğuma alındım , sonrası kürtaj 6 senedir çocugum olmuyordu kendiliğinden bize geldi meleğim ama malesef doktor ihmali yüzünden kaybettim. doktor ihmali diyorum çünkü başından beri kanamam ve saçma sapan akıntılarım geliyordu alttan hıc muayene etmedı bende fotograf cekıyorum her seferınde normal dedı. bende guvendım hemde aşırı guvendım megerse sıvı geliyormus kese açılmış zaten 3 gun sonra komple suyum gelmeye başladı ve cocuk susuz kalmış ... göz göre göre kaybettım bebegımı arkasını bıle aramadı bır açıklama yapmadı özeldi bırde . umarım bır daha hamıle kalırız. burda önemlı olan cidden çok ıyı bır doktor bulmamız ... :KK43:
Ben de ozel kurbani oldum. Arastirma hastaneleri disinda hic bir hastaneyi onermiyorum. Erlen dogurdum gebelik zehirlenmesi olmus doktrorum anlamadi. Bi arayip sormadi bile
En son cok kotuyum bulanik goruyorum yaxdim. Kadin dogum acile git dedi o kadar.
O gece de berbat bi dogumum oldu. 1 ay bebek kuvezde kaldi. Saglik problemleri oldu. Psikolojim coktu. Kaygi bozuklugu depresyon asiri sinir durumu vs. Teshislerle sonuc ilac kullaniyorum..

Cok gecmis olsun cok uzuldum
Umarim bir daha siz ve isteyen hic kimsenin basina gelmez boyle seyler 🙏
Umarim tekrar sagliginiza kavusursunuz en onemlisi sizin sagliginiz kendinizi birakmayin..
bende cok kotu oldum simdi yeni yeni kendime geliyorum. Biz saglikli olalim ki saglikli bebeklerimiz olsun

Sonlandırma sonrası, derin üzüntüler yaşadım. 15 gün kanama yaşadım sonrasında tekrar ne zaman gebe kalabilirim diye doktorla konuştum rahmimin toparlandığını ama yine de 1 2 ay beklemem gerektiğini söyledi. Şuan yine hamileyim 14. Haftamdayım. Rabbim sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum
Merhaba öncelikle cok gecmis olsun aynı haftalarda aynı seyleri yasamısız. Siz simdi dogum yaptınız mı? Herhangi bir sorun oldu mu?

X