16 yaşındayım kilo vermek istiyorum?

idilcikk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
1
0
21
Merhaba ablalarım. Ben artık daha sağlıklı beslenmek istiyorum ve tabiki böylelikle de kilo vermek fakat bu verilen kilolarımın kalıcı olmasını istiyorum. Öncelikle 1.65 boyunda ve 56 kilo olan, lise 2 de okuyan ve 5 aydır bizimle olan 6 aylık bir doberman köpeği sahibiyim. Onun sayesinde de spor yapmaya başladım. Ablalarım yanlış anlaşılmasın fakat yazlıkta çok yakışıklı çocuklar var Birini de senelerdir seviyorum hep yaza yaklaşırken kilo verip sıkılaşıyordum ama artık hep öyle kalmasını istiyorum. Benim hedef kilim 56 dan 50 ye ya da 48 e inmek ve öyle kalmak. Daha 3 sene önce tam 7 send basketbola gittim. Vücut şeklim belim çok ince, sırtımda öyle, göbeğim yok gibi bir şey. Basketboldan dolayı sanirim bacaklarım çok olmasa da üst bedenime göre kalın. Neler önerirsiniz? Ben de artık incecik, fotoğraflarda harikulade çıkan bir genç kız olmak istiyorum

İdilcim zaten boy kilo oranların filan gayet yerli yerinde. Kendine göre belki vermen gereken birkaç kilo vardır, onları da spor ile verip yemene dikkat edersen kalıcı olur.
Tüm bunların dışında, sakın bir erkek için kendini güzel değilmiş gibi hissetme, daha yaşın çok genç neler çıkar karşına :))

X