Davranış Bozuklukları 17 aylık bebeğim komutlarımı yapmıyor

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Nfgsl125

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2017
35
6
33
Merhaba arkadaslar benım oğulum 17 aylık bir şeyler söylediğimde hiç yapmıyor daha küçük ondan mı bilemedim örneğin hadı elindekini ver annecim diyorum hiç tepki yok bu coğu seyde böyle hep kendi halinde bizim komutlarımızı çok az yerine getirir etrafa karsı cok sevecen hıc cekınmez Beni hıc aramaz herkese gider ama dedilkerime karsılık alamıyorum bu durumu masıl düzeltebilirm

Merhaba, belki bilmiyordur kelimelerin anlamını eşinizle ya da ailenizden biri yanınızdayken örnek hareketler yapın elinizdekini veriyorum diyip verin al ver gibi diyaloglar yapın sizden gördükçe öğrenir zamanla diğer gelişim aşamaları nasıl

Merhaba, belki bilmiyordur kelimelerin anlamını eşinizle ya da ailenizden biri yanınızdayken örnek hareketler yapın elinizdekini veriyorum diyip verin al ver gibi diyaloglar yapın sizden gördükçe öğrenir zamanla diğer gelişim aşamaları nasıl

İyi çok sükür ismine bakıyor bazen onuda takmıyor açılcası canı isteyınce yapıyor diğer türlü tepkisiz ama coğu zaman böyle çevremizdekilerde bunu farkediyor

X