18 - 24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
8be8d2f247d0d30b7ea41fdeeaa6521de33fb6eb.jpg

Yükselen burcunuza göre okuyunuz..

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:
Burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte iş birlikleri, ortaklık ve evlilikle ilgili konularda önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Keskin, baskıcı ve agresif etkilerde devrede olabilir. İlişkilerde Ben-Biz dengesini iyi ayarlamalısınız. Zira büyük problemler, ani bitişler yaşanabilir. Sezgileriniz kuvvetleniyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte iş hayatınız, sağlığınız ve ilişkilerinizde önemli kararlar alıp uygulayabilirsiniz. Bu dönem sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Kalbi boş olanlar ruh eşlerine çekilirken; mevcut ilişkileri olanlar da ise libido artışı söz konusu.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:
Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte aşk hayatınızda, çocuklarınız veya kendi istekleriniz ile alakalı konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Yakınlarınız ile anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde cesur konuşmalar yaparken; manipülasyonlara dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ebeveynler, eş/partner ile olan kontaklar agresyon yüklü olabilir. İkili ilişkilerde kendinizi kanıtlamak için ego savaşlarına girmemenizde fayda var. Ertelenmiş işleri tamamlamak için uygun bir hafta.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yakın çevre ilişkileri, kardeşler, eğitimler gündeminiz olabilir. Fikirleriniz kolayca değişebileceği için tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan Aslanlar için bereketli bir hafta.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte parasal konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelir-gider dengesini iyi kurmalısınız. Kariyerinizde yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Kaygılardan,hata yapma korkusundan kendinizi uzak tutun lütfen. Eş/partner ile iletişimde manipülasyona dikkat.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızın genel akışı ve ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.Kendinizi ön planda tutacağınız; başkalarının düşüncelerini bertaraf edeceğiniz bir dönem.Değiştirmek istediğiniz davranış ve alışkanlıklarınızı bırakmak için de dolunay fazı sizi destekleyecektir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızda bir süredir almak istediğiniz ama ertelediğiniz önemli bir kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda gelişmeler yaşanabilir. Ailenizden maddi manevi destek görebilirsiniz.Sağlığa, bağışıklığa dikkat.İkili ilişkilerde duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte sosyal çevrenizden destekler alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa eğitimi ile ilgilenebilir; ertelediğiniz yarım kalmış projelerinize devam edebilirsiniz. İlişkilerde tamamlanma beki de bitiş enerjisi yüksek. Gizli düşmanlar ve sırlar ortaya çıkabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızın her alanında yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. İş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız.Kariyer alanındaki hırsınız ve çok çalışmanız sağlığınızı zorlayabilir.Şifa çalışmaları ile ilgilenebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte mental olarak bir konuda netleşebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda önemli kararlar, yeni fırsatlar gündemde olabilir. İletişim dilinizi yumuşak tutmalı; sinirli ve fevri çıkışlardan uzak durmalısınız.Bu dönemde net olmanız ve sınırlarınızı iyi belirlemeniz önemli olacaktır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK:
Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte maddi konularda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda değişimler yeni başlangıçlar olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına çevrenizden gelebilecek desteklere açık olmalısınız. Maneviyatınız yükselebilir.



Astro P£LL
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
111.jpg

ÖNCE İYİ HABER!
Yeni haftayı Merkür ve Jüpiter retrolarının bitişi ile karşılıyoruz.Bu güzel bir frekans...
Doğum haritalarımızda Terazi ve Kova burçlarının bulunduğu evlerde iki ileri bir geri gittiğimiz enerjileri artık hızlandırıyoruz demektir.👍

Fekattt...KÖTÜ HABERLER ÇOK!

20 Ekim çarşamba günü öyle sert bir dolunay yaşayacağız ki bu iyi haber biraz gölgede kalacak.

27 derece Koç Dolunayı...Nerdeyse aneretik derecede...Mars’yen etkilerde...
Etki süresi 15 gün kadar...

Ne mi yapar?
👉Tek kelime ile KRİZ desem yeridir.

Savaş,suikast,yangın,patlama,terör,faili meçhul olaylar,volkan patlamaları,deprem ve diğer doğal afetler,her tür trafik kazası,ölümler...

Ölüm teması çok bariz...
Çünkü Mars/Plüton ile karede olacak.‼️

Bu dolunay Türkiye’yi çok fazla etkiliyor ayrıca...Direkt Ankara’nın üstünde oluyor hatta...Dolayısıyla tüm Türkiye için dönüştürücü titreşimler yayılıyor etrafa...

Hafta boyunca şartlar zorlu olacak.‼️
✔️Kimseyle polemiğe girmeyin.
✔️Şiddet içerikli ortamlardan uzak kalın.
✔️Öfkenizi kontrol altına alın.
✔️Restleşmeyin.
✔️Rekabetçi ve savaşçı taraflarınızı frenleyin.
✔️Sağlığa ve kazalara dikkat edin.
✔️Manipülatif ve sinirli davrananlardan uzaklaşın.

👉Kısacası kendinizi güvenceye alın ve şartları fazla zorlamayın.
👉Özellikle salı,çarşamba,perşembe ve cuma günleri çok kritik...

DERİMMM...Benden söylemesi...

👉HAFTANIN SPOTU : Kendini sağlama al!


Buket Nizamoğlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
🍀
111.jpg

“ Sözlerin bir kurşun olsa, şu an ölmüştüm” Merkür Chiron karşıtlığı aktif. 21 Ekim’e kadar sürecek bu etki, içimizde tutup o veya bu sebepten söyleyemediğimiz düşünceleri, sözleri acımasızca dilimizden dökebilir. Kırıcı, hırpalayıcı sözler, karşımızdaki kişileri incitebilir. Acı ve nahoş haberler duyabiliriz.
Konuşma dilimiz maksimum önemli bu durumda.
Amaç, kırmak yaralamak can acıtmaksa, sözler kurşun gibi ağır olur. Onarıp kazanmaksa iki kere düşünüp bir kere konuşmakta fayda var.
Seçim yine bize ait



Olgu Ilgın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
111.jpg


Güneş ile Jüpiter birbirlerine destek vermeye, benliğinde var olan bereketi hayatımıza yansıtmaya başladı … 15-29 derece arasında gezegen yerleşimi olanlara lütuflarını sunmaya,bereketini akıtmaya başladı..

Jüpiter,Satürn’e giden yolun taşlarını döşediği için verdiği bereketi ve lütufları iyi kullanmak,hiç bir şekilde abartıya kaçmadan gelenin ve olanın farkında olarak ilerlemeye gayret edin.

Evet Merkür retro ! yeni şeylere başlanmaz,yeni adımlar atılmaz diyebilirsiniz. Bu herkesin harita potansiyeline,hayatta geldiği olgunluk seviyesine göre değişir. Adımları atarken dikkatli olmak ve abartıdan uzak kalmak her şekilde durumu dengeleyecektir.

Olmayanı oldurmaya çalışmak bu dönemde en tehlikelisi,hayatımıza en zarar vereni olacaktır.

#koçburcu #teraziburcu #yayburcu #aslanburcu #kovaburcu gezegen yerleşimi olanlar veya yükselenler bu etkiden daha çok nasiplenecektir.

Büyük ödüldür,tanrının lütfudur Jüpiter’in diğer karşılığı. İçinde geçen büyük kelimesinin büyüsüne kapılmamaya ,hayatınızdaki hiç bir şeye “büyütmememeye” dikkat edin.

Kendini geliştiren,okuyan,araştıran, yaradılışın kanun ve kaidelerini bilen bu dönemde oldukça faydalanacaktır.

Koç dolunayına doğru ilerlerken, acelecilikten kaçınmak, başlattığımız işleri bölüştürmek,paylaşmak ve yumuşak bir üslupta olmak çok önemlidir.

Yardım etmek fakat bu yardımın geri dönüşü hesabını yapmadan,içten gelen yardımları yapmak Jüpiter’inizi destekler. Çıkarlarını gözeterek ve sinsice içten pazarlıkla yaklaşanları ise kapıda Satürn karşılayacak..

Hayatınızın,olanın ve size sunulan fırsatların farkında olmaya niyet edin. Sizin olan size gelecektir



Sibel Mygl
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
111.jpg

Bol bol dedikoduların,boş lafların havada uçacagi bir dönem olabilir herkes için.Ordan oaraya haber götürenler dikkat etmek lazım derken kendimize de dönüp bakmamız lazım kimse için bilmediğimiz konularda yorumda bulunmak zarar getirebilir.
Yeni başlangıçlar da yapacağımız konular olabilir,yeni iş,yeni ev,yeni aşk....
hayatimiz da bu ozellikle ruhsal açıdan eksik hissettigimiz dönem de yanlış kişilere inanmak sonunda da hüsrana uğratabilir.karsinizdaki kişiye hemen güvenmek yerine gözlemlemeyi tercih etmelisiniz.Para kaybı olabilir alışverişlere,borç alıp vermeye,lüzumsuz fazla harcamaya dikkat!!!Kaza,yaralanma gibi olaylar cok fazla olabilir ozellikle trafikte lutfen yavas ve sabırlı olmakta fayda var.
Gecmis yeniden gündeme gelebilir herkese farklı yönde gelecektir tamamlanmayan her konu tamamlanmak zorunda.Adalet sistemi herkes için aynıdır o yuzden kim kime ne yaptıysa bu dönem karşılığını alabilir.
Ve en çok ta bol sabırlı olunması gereken bir hafta iş,evlilik,aile,arkadaş veya özel hayatınızla ilgili suan ugrasta oldugunjz savaşını verdiğiniz konularda daha cok sabırlı ve savaşçı olmak kazanç getirecektir.
Ego savaşlarına dikkat..çözüm odaklı olmak daha doğru.



Aysun Yazar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
82bb5a74938ff642dc2ec74750ad978b61d71098.jpg

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftaya başlarken enerjiniz biraz düşük olabilir. Yataktan çıkmakta zorluk çekebilirsiniz. Gün ortasından itibaren enerjinizi bulabileceksiniz. Salı günü itibariyle ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları artık son buluyor. Partneriniz ile yaşadığınız anlaşmazlıklar çözülmeye başlayacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizden daha fazla fayda görmeye başlayabilirsiniz. Bir süredir daha az sosyalleşmek zorunda kaldıysanız sahalara geri dönebilirsiniz. Aynı gün, partneriniz ile yaptığınız planları uygulamaya koyabilirsiniz. Bir ilişkiniz yok ise bir arkadaşlığınız aşka dönebilir! Çarşamba günü kendiniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın gidişatından çok da memnun değilseniz, bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. Çok marjinal değişiklikler yapmadan önce biraz düşünmeniz iyi olacaktır. Cuma günü partnerinizin manipülasyonlarına uğrayabilirsiniz. Bu sizi öfkelendirebilir, istemeden de olsa kalp kırabilirsiniz. Bugünlerde ilişkinizde daha sakin olmanız size fayda sağlayacaktır. Cumartesi günü itibariyle odağınız borçlarınız, kredilere kayıyor. Bu dönemde ailenizden veya partnerinizden maddi destek alabilirsiniz.







Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftaya sosyal çevreniz ile iletişimde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile haberleşerek uyanabilirsiniz. Salı günü itibariyle çalışma ortamınızdaki karışıklıklar artık son buluyor. Son dönemde yaşadığınız sağlık sorunları da artık son bulacak. Ayrıca, bugün itibariyle kariyerinizde yeni fırsatlar önünüze çıkmaya başlayacaktır. Yeni bir iş yerinden teklif alabilirsiniz. Aynı gün, kariyeriniz ile ilgili harika atılımlar yapabilirsiniz. Uzun zamandır harekete geçmek istediğiniz bir projeyi artık başlatıyorsunuz. Çarşamba günü ruhsal ve fiziksel olarak iyileşiyorsunuz! Hangi konuda şifaya ihtiyacınız var ise şifalanacaksınız. Bu süreçte önemli rüyalar görebilirsiniz. Cuma günü sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Bu birkaç gün uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız ilişkilerinize kayıyor. İlişkiniz sizin için çok daha önemli olacak. Yalnızsanız bir ilişkiye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz







Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftaya aklınız işte başlıyorsunuz. Hemen iş başı yapıp, aklınızdaki işleri halletmek isteyeceksiniz. Salı günü itibariyle flörtleriniz ile yaşadığınız iletişim sorunları sonlanıyor. Kendinizi daha keyifli hissedebileceksiniz. Ayrıca çocuğunuz var ise onun hayatındaki karmaşa da son bulabilir. Ayrıca, yurtdışı ile ilgili fırsatlar bulmaya başlayabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlamak için de güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün, aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Özellikle kalbiniz boş ise sosyal medya üzerinden sizi mutlu edecek bir aşk hayatınıza girebilir. Çarşamba günü arkadaş ortamınızda önemli gelişmeler yaşanacak. Bazı arkadaşlarınız ile artık görüşmeyi bitirebilirsiniz. Sosyal çevrenizi düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Cuma günü çocuğunuz ile ilgili bir masraf canınızı sıkabilir. Maddi konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız sağlığınız ve günlük rutinlerinize kayıyor. Hayat tarzınızı değiştirebilirsiniz. Daha sağlıklı yaşamaya başlayabilirsiniz.







Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftaya sosyal medyanıza odaklı başlayabilirsiniz. Bildirimler ile uyanmış olabilirsiniz 😊 Salı günü itibariyle aile içindeki karmaşalar artık sonlanıyor. Evinizde yaşadığınız teknik sorunlardan da artık kurtulabilirsiniz. Ayrıca, çevrenizden maddi destek görmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde çok harcama yapıp, borçlanmamaya dikkat edin. Aynı gün, aile içindeki krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Bu krizler maddi konularla ilgili olabilir. Çarşamba günü kariyerinizde önemli gündemler oluşacak. İşinizde mutsuzsanız istifa kararı alabilirsiniz. Cuma günü partneriniz ile aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ailenizin baskısını ona yansıtmanız ilişkinizde sorunlara sebep olabilir. Cumartesi günü itibariyle odağınız daha keyifli konulara kayıyor. Aşk hayatınız sizin için önem kazanacak. Daha fazla eğlenmek istediğiniz bir sürece giriyorsunuz.







Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftaya biraz krizli bir başlangıç yapabilirsiniz. Uyanırken daha sinirli olabilirsiniz. Salı günü itibariyle artık iletişim sorunlarınız sonlanıyor. Son dönemde kendinizi ifade etmekte yaşadığınız zorluktan kurtuluyorsunuz. Ayrıca, aşk hayatınızda kısmetler açılıyor. Partneriniz ile daha keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri yok ise kısmetleriniz çıkabilir. Aynı gün, partneriniz ile önemli bir karar alabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Çarşamba günü eğitim hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yurtdışına taşınmak gibi bir gündeminiz oluşabilir. Cuma günü sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizden hastalık kapabilirsiniz. Aman maskenize, dezenfektanınıza dikkat edin. Cumartesi günü itibariyle odağınız evinize kayıyor. Özellikle aile içindeki gündemleriniz sizin için önem kazanacak.





Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftaya ilişkinize odaklı başlıyorsunuz. Partneriniz ile güne başlayabilirsiniz. Salı günü itibariyle maddi konularda yaşadığınız zorluklar artık sonlanıyor. Alamadığınız, geciken ödemeler sonunda elinize geçebilir. Ayrıca, çalışma ortamınızda yeni fırsatlar bulmaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklarınızın size önemli kazanımları olabilir. Ayrıca, çalışma arkadaşlarınız ile yeni projelere girişebilirsiniz. Bu girişimler size para kazandıracaktır. Çarşamba günü bazı borçlarınızı bitirebilirsiniz. Elinize geçen parayla kredinizi ödeyip rahat bir nefes alabilirsiniz. Cuma günü hayatınızdaki insanın harcamaları sizi yorabilir. Sizden borç isteyebilir. Cumartesi günü itibariyle odağınız yakın çevrenize kayıyor. Onlar ile daha fazla ilgilenebilir, birlikte vakit geçirebilirsiniz.







Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftaya sorumluluklarınızı düşünerek başlıyorsunuz. Yataktan kalkar kalkmaz yapılacak işlere dalabilirsiniz. Salı günü itibariyle kafa karışıklığınız artık sonlanıyor. Kendinizi ifade etmeye başlayabileceksiniz. Ayrıca, aşk konusunda gündeminiz hareketleniyor. Çevrenize flört edebileceğiniz birçok kişi girebilir. Hayatınızdan daha memnun hale geleceksiniz 😊 Aynı gün, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bir kursa gidebilirsiniz. Çocuk istiyorsanız bu günlerde çocuk haberi alabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkiniz ile ilgili önemli gündemler oluşacak. Sorunlu ilişkiler sonlanabilir. İyi giden ilişkiler ise boyut atlayabilir. Cuma günü aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evinizde mutlu olmadığınızı hissedip, taşınmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız maddi konulara kayıyor. Para kazanmak sizin için daha önemli olacak







Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftaya aşk hayatınıza odaklı başlıyorsunuz. Yataktan çok keyifli kalkabilirsiniz. Salı günü itibariyle iç çatışmalarınız artık sonlanıyor. Son dönemde yaşadığınız korkulardan artık kurtuluyorsunuz. Karmaşık rüyalarınız da son bulacaktır. Ayrıca, aileniz ile ilişkinizin daha keyifli hale geldiğini görebilirsiniz. Evinizi taşımak istiyorsanız güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün, ailenizden aldığınız destek ile bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınız ile ilgili bazı gündemler ortaya çıkabilir. Günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Cuma günü, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye çalışırken sorun yaşayıp kabuğunuza çekilebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız kendinize kayıyor. Bir süredir geriye çekilmiş olabilirsiniz, artık sizin zamanınız geldi! Kendi amaçlarınız, istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Dış görünüşünüze daha fazla dikkat edebilirsiniz.








Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftaya ailenize odaklı başlıyorsunuz. Onlar ile ilgili sorumluluklarınızı düşünerek yataktan kalkabilirsiniz. Salı günü itibariyle arkadaş çevrenizde yaşadığınız iletişim karmaşaları artık sonlanabilir. Sosyal çevrenizdeki karmaşadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, iletişim kanallarınız çok genişleyebilir. Yakın çevreniz ile ilişkileriniz daha keyifli hale gelebilir. Aynı gün, gelecek planlarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bunları hayata geçirecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Çarşamba günü bazı flörtleriniz artık sonlanırken, iyi gidenler ciddi ilişkiye evrilebilir. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Cuma günü sosyal çevrenizin etkisi ile fazla harcama yapabilirsiniz. Bu durum sizin ekonominizi sekteye uğratabilir. Cumartesi günü itibariyle inzivaya çekilebilirsiniz. Evinizde, kendiniz ile kalmak size daha iyi gelecektir.







Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftaya iletişiminiz oldukça kuvvetli başlıyorsunuz. Yataktan kalkar kalkmaz konuşmaya başlayabilirsiniz. Salı günü itibariyle kariyerinizdeki iletişim sorunları artık sonlanıyor. Patronlarınız ile aranızdaki sorunlar son bulabilir. Kendinizi toplum önünde daha rahat ifade edebileceksiniz. Ayrıca maddi konularda şansınız açılıyor. Para konusunda daha kısmetli olacaksınız. Aynı gün, kariyerinizde değeriniz artacak. Başladığınız işlerde ne kadar başarılı olduğunuz görülecek. Takdir göreceksiniz. Çarşamba günü aileniz ile ilgili önemli gündemler oluşacak. Aile içindeki bazı sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Cuma günü üstleriniz tarafından manipüle edildiğinizi hissedebilirsiniz. Kariyerinizde bazı manipülasyonlara başvuran sizseniz bu sefer elinizde patlayabilir. Cumartesi günü itibariyle sosyal çevreniz sizin için önem kazanacak. Daha fazla sosyalleşeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.








Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftaya maddi konular ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Para hesabı yaptığınız bir sabah olabilir. Salı günü itibariyle uzaklardaki kişiler ile yaşadığınız iletişim sorunları artık sonlanıyor. Ticaret ile uğraşıyorsanız işleriniz sekteye uğramış olabilir, artık bu enerjinin bittiğini göreceksiniz. Ayrıca, şansınızın açıldığı bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi çok daha şanslı hissedeceksiniz. Aynı gün, güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. Hatta spontane bir şekilde tatile çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak isteyebilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kardeşinizin hayatında oluşacak durumlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Cuma günü inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bazı korkularınızın sizi zor duruma soktuğunu fark edebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız kariyerinize kayıyor. Bu süreçte işkolik hale gelebilirsiniz. İş ile yatıp iş ile kalkabilirsiniz 😊








Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftaya kendiniz ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Dış görünüşünüz, giyecekleriniz sizin için önemli olabilir. Salı günü itibariyle uğraştığınız iletişim krizleri artık sonlanabilir. Geçmişten gelen borçlar ile uğraşmış olabilirsiniz, artık önünüze bakabilirsiniz. Ayrıca, bugün itibariyle inançlarınız artabilir. Manevi yönünüzü daha fazla hissedebilirsiniz. Aynı gün, hiç düşünmediğiniz bir yerden maddi destek bulabilirsiniz. Bugün eski kıyafetlerinizin ceplerine bir bakın para çıkabilir 😊 Çarşamba günü maddi kaynaklarınız ile ilgili önemli gündemler oluşabilir. Bazı kaynaklarınız artık sonlanabilir. Banka hesabınızdaki paranın bittiğini fark edebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınız ile krizler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşanan bazı sorunlar canınızı sıkabilir. Cumartesi günü itibariyle kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Daha fazla okuyabilir, araştırma yapabilirsiniz.












Tuğba Karadayı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (1).jpg


Koç Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Dolunay burcunuzda. İkili ilişkileriniz önümüzdeki 15 gün mercek altında olacak.

Bazı evlilikler, ortaklıklar, iş birlikleri biterken, bazı arkadaşlıklarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kimileriniz için yeni mesleki başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler; kimileriniz için de kariyerde sonlanmalar gerçekleşebilir. Otorite figürleriyle patron ya da üstlerinizle bazı anlaşmazlıklar ya da üzerinizde baskı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Hukuksal konularda sonuçlanma yaşanabilir.





Boğa Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Dolunay sırtınızı döndüğünüz 12.evinizde gerçekleşiyor. Duygusal ilişkilerinizde, kariyerinizde bazı pürüzler anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir.

Dedikodular ya da arkanızdan dönen bazı dolaplarla yüzleşebilirsiniz. Psikolojik olarak endişeli ve gergin hissedebilirsiniz. Bazı gizli konular açığa çıkabilir. Yeni mesleki başlangıçlar, yarım kalan konuların tamamlanması, yeni imzalar ve anlaşmalar söz konusu olabilir. Dava ve mahkeme gibi hukuksal beklentileriniz varsa sonuçlanması söz konusu olabilir.






İkizler Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Aşk hayatınız, çocuklarınız, ön planda. Yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bu problemli devam eden bir ilişkiniz varsa özgürleşmek adına ilişkiyi bitirme kararı almanıza da neden olabilir. Kimilerine sürpriz hamilelik haberleri gündeme gelebilir. Finansal anlamda harcamalara, riskli hareketlere karşı temkinli olun. Arkadaşlık ilişkilerinizde, gruplar ve sosyal çevrenizde güç savaşları, bazı kopuşlar ya da anlaşmazlıklar yaşanabilir.






Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Ev, aile, yuva alanları etkilenirken, kariyerle ev düzeniniz arasında kalmak, sorumlulukların artması söz konusu olabilir.

Mesleki anlamda mücadeleye, rekabete hazır olun. Statü, görev değişimleri yaşayabilirsiniz. Ebeveynlerle ilgili anlaşmazlıklar, taşınma, gayrimenkul alım satım, yer değişimi gibi konular gündeme gelebilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve arkadaşlık ilişkilerinde ego tartışmalar yaşanabilir. Sakin hareket edin. Kimileriniz için yeni evlilik kararı, imzalar, ortaklıklarda kurulabilir






Aslan Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Dolunay yurtdışı, yabancılar, eğitim alanında yeni başlangıç ve bitişleri karşınıza getirebilir.

Uzun bir seyahat kararı, yer değişimleri, sosyal medya, akademik konular gündeme gelebilir. Hedefleriniz konusunda kararlı olmalı ve isteklerinizi ortaya koymalısınız. Hukuksal konularda bazı mücadeleler, ya da bir davanın nihayete ermesi söz konusu olabilir. Sağlığınızda özellikle bel, böbrek, iskelet sisteminizle ilgili hassasiyetler meydana gelebilir. Çalışma ortamınızda çalışma arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle rekabet ve gerginlik içeren koşullara dikkat.






Başak Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Koç Dolunayı finansal konulara ışık tutuyor. Ortak kazançlar, eşinizin geliri, ödemeler, nafaka, miras, borç konuları gündeminizde yer alabilir.

Kredi başvurusu yapabilir, yatırımlar konusunda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalara önümüzdeki 15 gün dikkat edin, kontrolünüz dışında ortaya çıkan bazı ödemeler önünüze gelebilir. Kaynaklarınız konusunda riskten uzak durmalı , paranızı doğru yönetmelisiniz. Sağlıkla ilgili bazı operasyonlar, tedaviler, şifalanma yaşayabilirsiniz.






Terazi Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Merkür retrosu burcunuzda geri hareketini bitirdi ancak sizleri ilerleyememek ya da durma anlamında baya yordu.

Dolunay hedefleriniz ve yapmak istediklerinizi iyice düşünüp harekete geçme konusunda size destek verecek. Evliyseniz eşinizle ya da ailenizle ilişkilerde gerginlikler ve anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bazı ortaklıklar ve mücadele edilen ilişkiler bitebilir. Kimi Yükselen Terazi’ler için yeni birliktelikler başlayabilir, evlilik kararı alınabilir.





Akrep Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Mesleki konular, iş ve çalışma ortamınız önümüzdeki 15 gün mercek altında olacaktır.

Günlük düzeninizi oturtmak, evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgili konular ön plana gelebilir. Sağlığınıza bu dönem özen gösterin ve bağışıklığınıza dikkat edin. Rutin kontroller ya da tedavi gerektiren kimi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar, tartışmalar meydana gelebilir. Mesleki alanda bazı gizli konuların aydınlığa çıkması, güven sorunları karşınıza gelebilir.





Yay Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Duygusal ilişkiler, flörtler, birlikteliklerde dönüşümler, arafta kalmış konuların tamamlanması, ya da bitişi söz konusu olabilir.

Arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınızın da etki almasıyla bazı kopuşlar yaşanabilir. Çocukları olanlar için onların gelecekleriyle ilgili önemli kararlar verilebilir. Harcamalarınıza dikkat edin ve yatırım yapmayı düşünüyorsanız sağlam adımlar atın. Riskli yatırımlara karşı temkinli olun. Kariyer değişimleri, görev değişimleri, terfi ve zam gündemleri karşınıza gelebilir.





Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Kariyerde önümüzdeki 15 gün boyunca ayrılıklar, istifalar, iş ve görev değişimleri meydana gelebilir.

Gayrimenkul alım satımı, taşınma, evde tadilat, yer değişimleri söz konusu olabilir. Kariyer ve aile arasında rekabet enerjileri aktifleşiyor. Aile içinde bazı gerginlikler tartışmalar yaşanabilir, öfkenizi kontrol etmeli, sakin kalmalısınız. Toplumsal statünüzde değişimler, evlilik, boşanma ve buna bağlı yaşamda farklı yol arayışları gündeme gelebilir.






Kova Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Kendinizi bazı alanlarda baskı altında hissedebilirsiniz.

Yakın çevre ilişkileri, kardeş, kuzenlerle ilgili anlaşmazlıklar ve geçmişten beri içinize attığınız konuların dışa vurumu söz konusu olabilir. Yurtdışı, ticaret, eğitim, satış, pazarlama alanlarında anlaşmalar, mücadeleler ve buna bağlı sonuçlanmalar meydana gelebilir. Yeni anlaşma ve sözleşmeler, ortaklık girişimlerinde bulunabilirsiniz. Psikolojinize, sağlığınıza önümüzdeki 15 gün dikkat edin.







Balık Haftalık Burç Yorumu / 18 Ekim – 24 Ekim 2021​

Dolunay kazançlar, ödemeler, eşinizin maddi konumu alanlarına etki edecek.

Beklediğiniz paranın elinize geçmemesi, ani ve beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir. Ortaklı kazançlar, miras, vergi, nafaka, tazminat konularında hakkınızı almak için mücadele verebilirsiniz. Bu dönem kimseye borç vermeyin ve borç almayın. Kredi çekmeyi düşünüyorsanız şartlarınızı iyi değerlendirin







Seyran Ataklı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765

Bireysellik ve ego ön planda olacak!​


haftalık cocuk (2).jpg

KOÇ BURCU YORUMU​

Bu haftaya Çarşamba günü gerçekleşecek olan Koç Burcundaki Dolunay damgasını vuracak. Bu Dolunay sizin burcunuzda olacağı için süreçten en çok etkilenen burçlardan biri olacaksınız. Hafta içerisinde bir süredir içinizde tuttuklarınızı artık ortaya koyacak, yüzleşmeler yaşayacak, iş veya özel hayatınızdaki bir düzeni kırmak ve bambaşka bir duruma geçmek için fitili ateşleyeceksiniz. Geçici değişimler yaşamayacağınız, atacağınız adımların dönüştürücü ve kalıcı izleri olacağı bir dönemdesiniz. Merkür, Cuma gününe dek durağan pozisyonda olacağı için ilişkilerinizde fevri kararlar almaktan, pişman olacağınız sözleri sarf etmekten kaçınmalısınız. Cuma gününden itibaren ise karmaşık durumlar yoluna girmeye, gerginliğin dağılmaya başlayacağı bir süreçte olacaksınız. Kardeşlerle ilişkilerde özellikle daha hassas olma zamanı. Öfkenize yenilerek hareket etmeyin. İşinize yaramayan, anlamı olmayan durumları bırakmaya ve özgürleşmeye odaklanın.

BOĞA BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz konulara yönelebilir, sizi tatmin edecek işler, ilişkiler arayışına girebilirsiniz. Yalnızlık hissi, yalnız kalma isteği, konfor alanına çekilme, okuma ve araştırma eğilimi artacaktır. Bazılarınız için sağlıkla ilgili problemin ortadan kaldırılması için hastane ziyaretleri ve tedaviler gündemde olacaktır. Ruhsal anlamda dalgalanmalar yaşadığınız takdirde psikolojik destekler almak da bugünlerde oldukça fayda sağlar. Özellikle haftanın ilk yarısında hakim olan gergin ve yüksek enerjilerin görünmez kazalar ve aksiliklere açık olduğunu bilmeli. Ektiklerinizin sonuçlarını görebileceğiniz günlerdesiniz. Bu hafta yasal ve adli süreçler, cezalar ve yaptırımlar gündeme gelebilir. Manipülatif durumlara dikkat etmeli, özel hayatınızı herkesle paylaşmamalısınız. Eğitim ve yurtdışı, uzaklar ve seyahatlerle ilgili konularda ise bir zoru başarabilir, imkansız görünen bir durumda şans yakalayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde sosyal çevrenizde bir yenilik hakim olacaktır. Yeni insanlarla tanışacağınız, yeni ortamlar içerisinde olacağınız bir dönemdesiniz. Bugünlerde bencillik ve ego problemlerine açık enerjiler hakim olacak. Daha bireysel ilerleyebilir, daha özgür olma isteğinde ve yeni bir heyecan içine girme arzusunda olabilirsiniz. Size yük veren, sıkıntı haline gelen konularla ilgili yüzleşmeler, bitişler yaşanabilir. Aşk veya arkadaşlık ilişkilerinizde ikili durumlar karşınıza gelebilir. Haftanın ilk yarısında bazı konularda bir iç yüzleşme yaşayabilirsiniz. Bu haftanın enerjilerini en sağlıklı şekilde yönetmenin yolu bir korkunuzu aşmaya çalışmak, bir konuda akılcı bir cesaret içine girmek olacaktır. Finansal krizlere karşı büyük risk içeren girişimlerden ve yüklü borçlanmalardan uzak durun. Cuma gününden itibaren son bir aydır tıkanan, yavaşlayan durumlarınız çözülecektir.

YENGEÇ BURCU YORUMU​

Bu hafta Çarşamba günü Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde geleceğe yönelik kararlar alabilir, kendinize geleceğinizle ilgili bir yön belirleyebilir ve çoğunlukla yeni kararlar, yeni planlar içinde olabilirsiniz. Dağınık enerjinizin toparlanmaya başlayacağı bir süreç geliyor. Yakın ilişkilerinizde köklü değişimler yaşanabilir. Yüzleşme durumları içine girebilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde artık dengeler eskisi gibi olmayacaktır. Pek çok deneyimin sizde ve hayatınızda kalıcı izler bırakacağı bir süreçtesiniz. Kıskançlık, kontrol çabası ve inatlaşma gibi karanlık duygular bu hafta gerilimi tetikleyebilir. Cuma gününe dek değişken ve gel gitli olan ruh haliniz, düşünceleriniz ve günlük yaşamınız; Cumadan itibaren rutine giriyor ve dengeye kavuşuyor. Taşınma konularına dair aksamış veya belirsiz bir durum içinde olanlar için Merkür retrosunun Cuma günü bitişiyle ilerleyen, netleşen bir süreç başlayacaktır. Cuma gününe dek kendinizi doldurmaktan kaçının. Kariyeriniz adına fırsat olabilecek teklifler karşınıza gelebilir.

ASLAN BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde iş hayatınız ve yaşam düzeninizle ilgili risk içeren kararlar alabilirsiniz. İstifa, işten çıkarılma, pozisyon değişikliği veya hiç bilmediğiniz bir alanda işe başlama gibi konular karşınıza gelebilir. Çoğunlukla bu dönemde bir süredir düşündüğünüz, gündeminizde olan mevzular hayatınızda gözle görünür hale gelecektir. Bu yüzden bugünlerdeki deneyimleriniz geçmişi olan konular üzerinden gelecektir. Hafta içerisinde disipline olmanız gereken koşullar içinde olabilirsiniz. Fakat şartlar sebebiyle planlarınız zaman zaman değişebilir. Finansal konularda son bir aydır süren karmaşa veya belirsizliğiniz Cuma gününden itibaren son buluyor. Merkür retrosunun Cuma günü bitişiyle duygularınızda ve isteklerinizde de netleşirken ilişkilerinizde daha net tavırlar sergileyebileceksiniz. Eğitim ve yolculuklarla ilgili yapılması gereken işler, evraklarla ilgili düzenlemeler, zorunlu görevler ön planda olabilir. Diş, cilt, kemikler ve saçlarla ilgili konularda daha titiz ve özenli olun.

BAŞAK BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde hayatınızın bir alanında yeniliğe dair bir konu ortaya çıkabilir. Fakat yenilik bugünlerde bir risk almayı veya bir korkunuzu aşmayı gerektirebilir, getirebilir. Kendinizi ve kapasitenizi bilerek alacağınız riskler özellikle maddi konularda bir başarı getirebilir, kendinizi aşmanızı sağlayabilir. Haftanın ilk yarısındaki gergin ve yüksek enerjilerde bencilliğe düşmeniz, insanları ve koşulları yönetme çabanız bugünlerde ilişkilerinizi zedeleyebilir, dikkat edin. Cuma günü Merkür retrosu sonlanırken son bir aydır yaşam akışınızdaki dengesizlik ve belirsizlikler sonlanmaya başlayacaktır. Cuma gününden itibaren ilişkilerde istediğinizi elde etme, maddi konularda ise kazanç ve birikim sağlama noktasında önünüzün açılacağı bir dönem başlayacak. Hafta içerisinde çocuklarınızdan zaman zaman öfkeli, fevri tavırlar görebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için üşütme, ateşli hastalıklar ve yaralanma gibi kısa süreli yükselen rahatsızlıklara karşı dikkat etmelisiniz. Aşk ilişkilerinizde tutkular, takıntılar ve zaaflar ön planda olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU​

Bu hafta Çarşamba günü Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde karşınızdaki kişilerin tavırları, söylemleri ve düşünceleri sizin ilerleyişinizi ve yönünüzü belirleyebilir. Süregelen bazı ilişkilerinizde yüzleşme, netleşme ve kalıcı kararlar alma zamanı olacak. Enerjilerin daha gergin olabileceği, fevrilik ve patavatsızlıklara dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Bazı ilişkilerinizde ya sorunları çözmeniz ya da ilişkiyi sorunlarından dolayı bitirmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Dolunayın yüksek enerjileriyle gizli ilişkiler, gizli kıskançlıklar ve saklı duygular ortaya çıkabilir. Son bir aydır sizin burcunuzda geri giden Merkür'ün etkileriyle bir süredir dış görüntünüzle ilgili kafa yorduğunuz şeyler varsa Cuma gününden itibaren karar verebilir, hizmetler alabilirsiniz. Özellikle Cuma ve Cumartesi günlerinde hafiflemiş, özgürleşmiş ve üzerinizden bir yük kalkmış gibi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili net kararları daha sağlıklı bir duygu ve zihin ile alabilirsiniz. Aile yatırımları ve taşınmaz mallarla ilgili işlerde daha araştırmacı ve akılcı ilerlemelisiniz.

AKREP BURCU YORUMU​

Bu hafta Çarşamba günü Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde mevcut düzeninizi değiştirecek deneyimler içerisinde olacaksınız. Kardeşler ve komşularla gerilimlere dikkat. İş ve özel hayatınızda mümkün olduğunca duygularınızı yönetmeli ve objektif davranmalısınız. Ya hep ya hiç durumlarına gitmeyin. İnsanları aşırı sahiplenme ve aşırı dışlama-kötüleme gibi uç hallere kaçmayın. Aklınızdan geçenlerin enerjisi güçleneceği için olumlamalar yapmak için harika bir zaman. Dedikodu ve korku cümlelerinden kaçının. İş hayatınız ve sorumluluklarınızla ilgili stresli bir süreç içinde kalabilirsiniz. Bir risk almak, bir düzeni yıkmak ve yeni bir sistem inşa etmekle ilgilenebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla Cuma gününe dek uzlaşma zorluğu yaşanabilir. Çalışanlarınız ve altınızdaki insanların görev dağılımıyla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Cuma günü Merkür retrosu bitiyor. Yeni rutinler belirlemek, yeni sorumluluklar almak ve diyet, spor başlangıçları yapmak için daha uygun koşullar başlıyor.

YAY BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde çocuklarınız için mücadele ve efor, harcama ve finansal planlamalar gündemde olabilir. Zorunlu harcamalar ve finansal kaygılar sizi maddi anlamda alternatif yollar aramaya götürebilir. Riskli yatırımlarla, borsa ve şans oyunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Aşırılıkların kaybettirebileceğini bilerek hareket etmelisiniz. Uzun vadeli yatırımlarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Sezgilerinizin güçleneceği ve olayların iç yüzünü, ilerleyişini ve bir adım sonrasını daha iyi görebileceğiniz, tahmin edebileceğiniz günlerdesiniz. İçinizden geçen sese kulak vermek bazı aydınlanmalar ve fark edişler yaşamanızı sağlayabilir. Özellikle haftanın ilk yarısında aşk ilişkilerinizde duygularınız daha çok uç noktalarda olabilir. Bir arkadaşlık ilişkinizden doğan yeni duygular ve flört başlangıcı olabilir. Finansal ortaklıklarınızda maddi paylaşımlara dair hesaplamalar yapabilirsiniz. Zorunlu ödemeler, vergiler ve yasal süreçlerle ilgili konularda bu hafta daha titiz olun.

OĞLAK BURCU YORUMU​

Bu hafta Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde acelecilik, öfke kontrol sorunları, duygusal çıkışlar, kesip atma eğilimi ve dürtüselliğe dikkat etmeniz gereken zamanlar olacak. Aile ilişkilerinde, ev halkıyla iletişimde anlaşmazlıkları bir kavgaya ve mücadeleye çevirmemeye dikkat edin. Bu süreçte bastırdığınız her durum daha fazla dışa çıkmak isteyeceği için rüyalarınız ve uyku düzeniniz dönemin enerjilerinden etkilenebilir. Aynı zamanda yakın ilişkilerinizde sorunları kriz noktasına gelmeden çözümlemeye çalışın ki Dolunayın yüksek enerjisi ile patlama noktasına gelinmesin. Cuma günü Merkür retrosu bitiyor. Cuma gününün ilk saatlerinden itibaren özellikle zihinsel olarak rahatladığınız bir döneme gireceksiniz. Cuma ve Cumartesi günlerinde ilerlemeyen işlerinizin yoluna girdiğini görebilirsiniz. İş hayatı, eğitim ve başvurularla ilgili beklediğiniz bir haber gelebilir. Hayatınızda iz bırakacak bitiş ve başlangıçlara doğru gidiyorsunuz. Kendinize engel yaratmadığınızdan emin olun, önyargılardan uzaklaşın.

KOVA BURCU YORUMU​

Bu hafta Çarşamba günü Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde yasal süreçlerinizde stresli bir durumla mücadele etmeniz gerekebilir. Zorunluluklar, kısıtlanma hali, yasal süreçler ve prosedürler bugünlerdeki hedeflerinize ulaşmada engelleyici veya bekletici durumda çalışabilir. Kısıtlandığınızı ve baskılandığınızı hissettiğiniz her durum bu dönemde sizi daha kırıcı veya fevri yapabilir. İletişiminize özen gösterin. Bencillikle hareket etmek ile önce kendi lehinizi düşünmek arasındaki dengeyi kaçırmayın. Kardeşlerle zıtlaşma yerine iş birliği içinde olmalı, kazan-kazan durumu yaratmalısınız. Bu hafta önyargınızı kırabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi zihninizde kendinize koyduğunuz engellerin farkına varabilir ve bir değişim sürecine girebilirsiniz. Araçlarla ilgili alım-satım araştırmaları, konuşmaları içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizin rüyalarınıza daha çok yansıyacağı günlerdesiniz. Cuma günü Merkürün retro hareketinin bitişiyle özellikle aşk hayatınızda, eğitim ve davalarla ilgili konularda rahatlama ve hızlanan bir süreç başlayacak.

BALIK BURCU YORUMU​

Bu hafta Çarşamba günü Koç Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hafta içerisinde finansal konularda bir tamamlanma sağlayabilirsiniz. Borç ödeme, borcunuzu kapatma, bir satın alım yapma ve istediğiniz bir şeye ulaşarak rahatlama durumları olacaktır. Aynı zamanda bugünlerde bazı isteklerinizden de vazgeçeceksiniz. Zira artık neyi isteyip neyi istemediğinize karar vermeye başlıyorsunuz. İş hayatı ve sosyal hayattan arkadaşlıklarda gergin enerjiler tekrar çalışabilir, dikkat etmelisiniz. Kibir duygusuna dair düşünce ve tavırlarınızı fark ettiğiniz noktada törpüleyin. Zira bu hafta kişisel gelişiminiz adına atacağınız her adım bolluk ve bereketle hayatınıza geri dönecektir. Bazılarınız için hayatın bir alanında geleceği sorgulama, geleceğe dair kaygı duyma, zaman zaman ümidin kırılması gibi durumlar çalışabilir. Fakat Cuma gününün ilk saatlerinden itibaren Merkür retrosunun bitişiyle bu düşüncelerin sizden uzaklaştığını, ileriye bakmaya başladığınızı görebilirsiniz. Retronun bitişi miras, nafaka ve tazminat gibi konularda aksayan süreçlerinizin ilerleyişine işaret edebilir.



Mynetastroloji