Doğuma Hazırlık 19 haftalık gebelik

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar merhaba 19 haftalık gebeyim hareketlerini hiç hissetmedim var mı daha geç hisseden
İlk gebeliğinizse geç hissedebilirsiniz diyor doktorlar sırt üstü yatıp tatlı bişeyler yiyip uzanın ve dinleyin kendinizi ben 17 de hissetmiştim ama vücut yapısıyla da alakalı olabilir

İlk gebeliğinizse geç hissedebilirsiniz diyor doktorlar sırt üstü yatıp tatlı bişeyler yiyip uzanın ve dinleyin kendinizi ben 17 de hissetmiştim ama vücut yapısıyla da alakalı olabilir
İlk gebelik yani aslında bazı şeyler hissediyorum ama bebiş olup olmadığından emin olamıyorum endişe ediyorum hissetmedikçe de

İlk gebelik yani aslında bazı şeyler hissediyorum ama bebiş olup olmadığından emin olamıyorum endişe ediyorum hissetmedikçe de
İlkte öyle bildiğiniz hareketleri hissetmiyorsunuz zaten çok hafif gıdıklar gibi içten içe kendinizi dinleyin endişelenmeyin

İlk hamileliğimde 12-13. Haftada kelebek kıpırtısı, suda balık yüzmesi gibi hissetmeye başlamıştım. İlerleyen haftalarda hareketlerini daha ne hissettim gerilme vurma gibi. Şuan 18+4 teyim yaklaşık 2 haftadır hissediyorum. 15-16 haftalık gibi aynı şekilde kelebek kıpırtısı, suda balık yüzmesi gibi hissetmeye başladım. Şuan baya net hissediyorum. Ama ilk kızımı daha erken hissetmiştim ilk hamileliğim olmasına rağmen, 2. Bebeğimde kız olacak hayırlısı ile ama daha geç hissetmeye başladım. Bebeklerle alakalı bence.

Ben ilk 17 haftanın sonunda hissettim. Şu an ben de 19 haftalığım. Sürekli olmasa da ara sıra hissediyorum. Daha çok küçük oldukları için şu an mide gurultusu gibi anlık gelip giden bir his. Odaklanmadığın sürece hissetmek zor. :)

Ben 15m haftadayim ama hissetmiyorumya da ayirt etkiyorum bilmiyorum bazen bir sey kipir kipir ediyor gibi ama gaz dolaşiyor sanırım diyorum 😅

X