19 mm Kese, Bebek?

CADlMAKi

İşimiz Allah’a kalmışsa, olmuş bil.🌸
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
457
304
Kızlar bugün ultrasona girdim Kese ölçülmüş. Ama bebek henüz yok dedi. Sizler kaç cm olduğunda bebeğinizi gördünüz acaba? Haftaya çağırdı sizce görecek miyim? Yolksc danda bahsetmedi. İçime kurt düştü benim.😞 bilenler yardımcı olabilir misiniz..
——-
Merak eden arkadaşlarım bebeğimi gördük kalp atışları duyuldu bilginize🌸 başınıza böyle şeyler gelirse hemen endişelenmeyin🥰

Son düzenleme:
Kızlar bilen yok mu? Kesem haftasına göre büyük değil mi ??

Ozaman sorun yok gormemesi dogaldir. Bir hafta daha bekliceksin. Benimde oyle oldu
Gerçekten mi canım ama kesem büyük değil mi? Haftasına göre büyük diye düşündüm herkesin 6-7 mm benimki 19 mm🥺 çok teşekkür ederim cevabınıza içime su serpildi

Ben de bu sabah baktırdım.
5+3 um. 7.31 mm çıktı kese . Haftaya da kalp atışı için çağırdı.
Bebeğimizi ve kalp atışını gördük çok şükür doktorum herşey harika yolunda dedi. Boşuna kendimi yiyip bitirmişim🥰❤️🌸 çooooook mutluyum darısı duymayı bekleyen herkese...

Kızlar bugün ultrasona girdim kağıtta 19 mm yazıyor. Kese ölçülmüş. Ama bebek henüz yok dedi. 5+4 haftalık dedi doktorum kese gayet güzel görünüyor dedi. Sizler kaç cm olduğunda bebeğinizi gördünüz acaba? Haftaya çağırdı sizce görecek miyim? Yolksc danda bahsetmedi. İçime kurt düştü benim.😞 bilenler yardımcı olabilir misiniz..
Bende aynı durumdayım kesem 19 mm iki gün önce gittim doktora 6 h 6 g ama bebek yoktu iki hafta sonra gel dedi inşallah ikimizde görürüz bebeğimizi🥺

Bende aynı durumdayım kesem 19 mm iki gün önce gittim doktora 6 h 6 g ama bebek yoktu iki hafta sonra gel dedi inşallah ikimizde görürüz bebeğimizi🥺
Ben gördüm canım sende görürsün merak etme herşeyin yolunda olduğuna inan orada çok hızlı büyüyorlar gördüğümde inanamadım😇😍

Kızlar bugün ultrasona girdim Kese ölçülmüş. Ama bebek henüz yok dedi. Sizler kaç cm olduğunda bebeğinizi gördünüz acaba? Haftaya çağırdı sizce görecek miyim? Yolksc danda bahsetmedi. İçime kurt düştü benim.😞 bilenler yardımcı olabilir misiniz..
——-
Merak eden arkadaşlarım bebeğimi gördük kalp atışları duyuldu bilginize🌸 başınıza böyle şeyler gelirse hemen endişelenmeyin🥰
Siz ilk gittiğinizde kaç haftalıktı görünmedi

Siz ilk gittiğinizde kaç haftalıktı görünmedi
Sat a göre 5 buçuk haftalıktı ama sonraki hafta gittim bebeğimiz büyümüs öne bile geçmiş hafta olarak😍 siz nasıl dayanabiliyorsunuz ben gününü zor getiriyordum öğrendikten sonra bence mutlaka artışı takip edin ve ultrason zamanını kaçırmamaya çalışın💕

Sat a göre 5 buçuk haftalıktı ama sonraki hafta gittim bebeğimiz büyümüs öne bile geçmiş hafta olarak😍 siz nasıl dayanabiliyorsunuz ben gününü zor getiriyordum öğrendikten sonra bence mutlaka artışı takip edin ve ultrason zamanını kaçırmamaya çalışın💕
Valla benimde günlerim geçmiyo bian önce bebeğimin kalp atışlarını duymak istiyorum inşallah nasip olur❤️😍

X