1sene oldu ameliyat olali ama bunumun ucu hala sisiyor

yasmnalp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
66
1
31
17nisan 2013 de ameliyat olsum basarili oldu soylenemz bilenler vsr burun sirtimi fazla oymus ve beni acaip degistirdi kimse tanimiyor beni burnumun sol tarafinda cikinti var kikirdak egrimis ve kucuk bise kalmis bazen acaip sisiyor sanki deriyi delecekte cikacak gibi doktorum cok ilgilusiz sordum alalim istiyosan diyo tekrar ameliyata cesaretm yok daha beter yapar diye boyle sisen varmi

misery89

Kendi masalımda kayboldum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2012
734
325
17nisan 2013 de ameliyat olsum basarili oldu soylenemz bilenler vsr burun sirtimi fazla oymus ve beni acaip degistirdi kimse tanimiyor beni burnumun sol tarafinda cikinti var kikirdak egrimis ve kucuk bise kalmis bazen acaip sisiyor sanki deriyi delecekte cikacak gibi doktorum cok ilgilusiz sordum alalim istiyosan diyo tekrar ameliyata cesaretm yok daha beter yapar diye boyle sisen varmi

kuzum çok geçmiş olsun ya doktorunla konusmussundur muhtemelen o ne dio bu duruma :KK53:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

THhALiA06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
1.494
161

benden tavsiye... tekrar aynı doktora ameliyat olmayın...

iyi bir burun ameliyatı yapabiliyor olsaydı, ilkinde yapardı....

iyi bir doktor araştırması yapın... belliki yolunda gitmeyen birşeyler var...

doktorlarla görüşün,,, size güven veren, yaptığı burunları beğendiğiniz bir doktora ameliyat olun...

çok geçmiş olsun:KK19:

yasmnalp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
66
1
31
Saolun ama hemn aliyim ucundakini diyor yozgttayim zaten 1 tane doktor var ankara yakin ama cok pahali okadar odeme yapamam ki:KK43:

megi21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
86
0
Saolun ama hemn aliyim ucundakini diyor yozgttayim zaten 1 tane doktor var ankara yakin ama cok pahali okadar odeme yapamam ki:KK43:

bende yeni ameliyat oldum benimde burnumun ucu çok şiş ve yuvarlak. senin burnunun ucuna ne gibi işlemler yapıldı kıkırdak eklenmesi yada yeni bir şekil mi verildi

ben şuan burun ucunu hissetmiyorum dokununca şiş olduğu anlaşılıyor zaten. şişlikler incek diye umuyorum yoksa çok kötü bir görüntüsü olur burnumun :18:

yasmnalp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
66
1
31
Ben burun ucu istemistim kaldirtmak icin ama doktor sirtini oymus kucultmus kikirdak koymus eridi ama bi yerde kaldi oda sisince derimi delip cikcakmis gibi oluyor senin ki normal sistr suan