2-3 haftalık hamileyim. Ultrasonda gözükmedi

smile0101

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
135
6
33
kızlarr 2 3 haftalık hamileyim. Ultrasonda gözükmedi doktor gebelik var dedi ama bugun lekelenmem oldu ve karnım ağrıyor adet olcak mış gibi son adetim 35 gün önce oldu düşük vs gibi şeyler olabilir mi acaba

kızlarr 2 3 haftalık hamileyim. Ultrasonda gözükmedi doktor gebelik var dedi ama bugun lekelenmem oldu ve karnım ağrıyor adet olcak mış gibi son adetim 35 gün önce oldu düşük vs gibi şeyler olabilir mi acaba
Lekelenmen hangi renk? Birde kuzum yat dinlen biraz agrın dinlenince geçiyor mu yada Lekelenmen hangi renklerde ona dikkat et kırmızı pıhtılı kanaman olursa acile git hiç beklemeden

Kahverengi az az geliyor sebebi ne acaba az agrıyor karnımda öyle çok degıl ama siz yasadiniz mi böyle birşey tşk ederim m
Yerlesme kanaması olabiliyor kahverengi lekelenme ve bu normal kabul ediliyor tedbir amacşı doktora gidebilirsin. Kırmızıya döndürmediği sürece çok endişelenme. Ben yasamadıö ama yasayanları duydum. Bizede dua et ben ve isteyen herkesin bu ay hamilelik haberini alalım inşaAllah 🥰

Yerlesme kanaması olabiliyor kahverengi lekelenme ve bu normal kabul ediliyor tedbir amacşı doktora gidebilirsin. Kırmızıya döndürmediği sürece çok endişelenme. Ben yasamadıö ama yasayanları duydum. Bizede dua et ben ve isteyen herkesin bu ay hamilelik haberini alalım inşaAllah 🥰
Selam kırmızıya döndü bildiğin adet görüyorum sanki 3 gündür bu şekilde ped yaktım birazda küçücük bir et parçası geldi anlamadım bunun sebebi nedir persembe konum psikolojim cokbzouk size dua ettim.

Selam kırmızıya döndü bildiğin adet görüyorum sanki 3 gündür bu şekilde ped yaktım birazda küçücük bir et parçası geldi anlamadım bunun sebebi nedir persembe konum psikolojim cokbzouk size dua ettim.
Neden doktora gitmedin canım? Ben sana yazmısım kahverengi pek problem değil de kırmızı kanama bir damla bile olsa sıkıntı olabiliyor bence riske atma hemen acile git ordan uzman doktoru ararlar seni muayene eder ve tedbir alır engellenebilecek birseyse 3 gün bekleyerel hata etmişsin.

Gidemem nişanlım şehir dışına çıktı ve ailem bilmiyor şuanda persembe günü kontrol evde yim aileyle çok kan gelirmi sancım olurmu öğrenirlerse diye de korkuyorum bu yüzden aldırmayida düşünüyorduk :KK43:((( evli olmadigim icin

Gidemem nişanlım şehir dışına çıktı ve ailem bilmiyor şuanda persembe günü kontrol evde yim aileyle çok kan gelirmi sancım olurmu öğrenirlerse diye de korkuyorum bu yüzden aldırmayida düşünüyorduk :KK43:((( evli olmadigim icin psikolojim aşırı bozuldu

Gidemem nişanlım şehir dışına çıktı ve ailem bilmiyor şuanda persembe günü kontrol evde yim aileyle çok kan gelirmi sancım olurmu öğrenirlerse diye de korkuyorum bu yüzden aldırmayida düşünüyorduk :KK43:((( evli olmadigim icin
Madem boyle bir durumunuz var keske korunsaydiniz biraz sorumsuzluk yapmissiniz gibi.

Gidemem nişanlım şehir dışına çıktı ve ailem bilmiyor şuanda persembe günü kontrol evde yim aileyle çok kan gelirmi sancım olurmu öğrenirlerse diye de korkuyorum bu yüzden aldırmayida düşünüyorduk :KK43:((( evli olmadigim

Gidemem nişanlım şehir dışına çıktı ve ailem bilmiyor şuanda persembe günü kontrol evde yim aileyle çok kan gelirmi sancım olurmu öğrenirlerse diye de korkuyorum bu yüzden aldırmayida düşünüyorduk :KK43:((( evli olmadigim icin psikolojim aşırı bozuldu
Anladım en kısa zamanda acile gitmeye calıs. Bol bol dua et doktora gitmenden daha farklı bir fikir veremeyeceğim durumuna üzüldüm.

Adetiniz geçmemişti muhtemelen çünkü daha önce yazdığınızda üç haftalık demissiniz. Kimyasal gebelik olabilir, şu an adet yaşıyorsunuz büyük ihtimalle düşük oluyor. Doktora mutlaka gidin.

Ediyorum hayatimda yaşadığım en kötü dönemi yaşıyorum nisanlimda çok umursamıyor aldırcaksan aldıralım istersen doğur yapcak bişey yok diyor ama aldırmak ococugu oldurmek mi sizce bu durumda bende doğurmak isterdim ama sonuçlar ailem herkes hamile kaldi evlendi diyecek ve isteyerek yapmadık deliricem gerçekten Birdaha mi evlenene kdr asla

Ara gelsin canım,bundan önemli bir şey var mı?Gündüz olunca otobüse arabaya artık imkanınız nasıl varsa herhangi bir araca atlayıp acile gitmek çok imkansız bir şey mi yargılamak amaçlı sormuyorum yanlış anlama yani olur ya hastane uzak olur vs.. o yüzden çok mu zamanını alır acaba.Eger düşükse sana da zarar verebilir bu kadar uzun beklemek.

Ara gelsin canım,bundan önemli bir şey var mı?Gündüz olunca otobüse arabaya artık imkanınız nasıl varsa herhangi bir araca atlayıp acile gitmek çok imkansız bir şey mi yargılamak amaçlı sormuyorum yanlış anlama yani olur ya hastane uzak olur vs.. o yüzden çok mu zamanını alır acaba.Eger düşükse sana da zarar verebilir bu kadar uzun beklemek.
Acile gidemem öğrenilir burda bu konularda bilgimiz asla yok şaka geliyor ona galiba gidince ogrenicez artık 3 gün oldu daha nasıl oluyor ki karın agrım hep var ama masıl bir zarar

X