2.aşılamada ikiz gebe kalan varmı ????

Bdsayar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
506
863
Bebek sahibi olmayı çok istiyorum rabbim inş verir 6 gün önce aşılama yaptırdım ve 3 tane sağlıklı yumurtam vardı sizce tutmuştur???

Bebek sahibi olmayı çok istiyorum rabbim inş verir 6 gün önce aşılama yaptırdım ve 3 tane sağlıklı yumurtam vardı sizce tutmuştur???

Öncelikle Allah hayırlısını versin Bdsayar. İnşallah tutmuştur.
Benim iki yumurtam oluşmuştu ve 2.aşılamamda tuttu.
Şimdi 20.haftamın içinde ikizlerime hamileyim çok şükür.
İlerleyen günlerde güzel haberlerini alırız inşallah.

Son düzenleme:

Hay allah senden razı olsun ne gibi belirtilerin vardı bnim mesela inanılmaz derece kasıkkarımda batma var sizce tutmuşmudur? Hamilenin duası kabul olurmuş inş bnimde olur bebeim

Hay allah senden razı olsun ne gibi belirtilerin vardı bnim mesela inanılmaz derece kasıkkarımda batma var sizce tutmuşmudur? Hamilenin duası kabul olurmuş inş bnimde olur bebeim

Aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız bide belirti yaşadınızmı çok soru soruyorum ama nolur kusura bakmayın ilkinde tutmadı ya 2. İnş tutar

Aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız bide belirti yaşadınızmı çok soru soruyorum ama nolur kusura bakmayın ilkinde tutmadı ya 2. İnş tutar

:) Olur mu ben de aynıydım en ufak bir belirtiyi takip ediyordum. :)

16.günümde sabah önce idrar testi yaptım evde.
Başta silikti sonra belirginleşmeye başladı.
Ardından hastanede kan testi yaptırdım.Pozitif çıkmıştı.
Benim göğüslerim çok hassaslaşmıştı dokununca hafif sızlıyordu.
Kasıklarıma da ağrı giriyordu ara ara.

En belirgin belirtilerim bunlardı.
Ama bende öyle olmuyor diye endişe etme. Herkeste aynı olmuyor çünkü.
Kimisi hiç belirti bile yaşamıyor.
Hayırlısı olsun canım
:KK34:

Aklına birşey takılırsa sor bildiğimiz kadarıyla burda olduğumuz sürece cevap veririz.

Son düzenleme:
:) Olur mu ben de aynıydım en ufak bir belirtiyi takip ediyordum. :)

16.günümde sabah önce idrar testi yaptım evde.
Başta silikti sonra belirginleşmeye başladı.
Ardından hastanede kan testi yaptırdım.Pozitif çıkmıştı.
Benim göğüslerim çok hassaslaşmıştı dokununca hafif sızlıyordu.
Kasıklarıma da ağrı giriyordu ara ara.

En belirgin belirtilerim bunlardı.
Ama bende öyle olmuyor diye endişe etme. Herkeste aynı olmuyor çünkü.
Kimisi hiç belirti bile yaşamıyor.
Hayırlısı olsun canım
:KK34:

Aklına birşey takılırsa sor bildiğimiz kadarıyla burda olduğumuz sürece cevap veririz.

Çooook çokkkk teşekkür ederim ... Kasıklarımda ayrı var ara ara giriyo bakalım son 1 hafta raabbim inş dualrımı geri cevirmez

Çooook çokkkk teşekkür ederim ... Kasıklarımda ayrı var ara ara giriyo bakalım son 1 hafta raabbim inş dualrımı geri cevirmez

Ya bide bugun 10. Günüm ama inanılmaz derecede gaz sancım var ve sürekli uyuyorum sizdede olmuşmuydu karnım çok agrıyo ama bildiğin gaz sancısı sizce tutmuşmudur ya inş tutmuştur ya rabbim inş dualarımı kabul eder

canım hayırlı olsun ınsallah bebeklerını saglıkla al kucagına ınsallah. senin problem neydı de tedavi gordun canım ?

Ya bide bugun 10. Günüm ama inanılmaz derecede gaz sancım var ve sürekli uyuyorum sizdede olmuşmuydu karnım çok agrıyo ama bildiğin gaz sancısı sizce tutmuşmudur ya inş tutmuştur ya rabbim inş dualarımı kabul eder

Benim de oluyordu gaz sancım. Bugün 17.günün sanırım hayırlı haberlerini bekliyoruz bdsayar:)

canım hayırlı olsun ınsallah bebeklerını saglıkla al kucagına ınsallah. senin problem neydı de tedavi gordun canım ?

Teşekkür ederim.
Benim çok büyük problemim yoktu aslında yumurtalarım yeterince büyümüyordu.
O yüzden hap ve iğne kullandım.
Doktorlar daha erken sabret diyordu aslında ama ben ısrarcı oldum.
Şimdi muradıma erdim çok şükür. Allah herkese nasip etsin inşallah.:)

Son düzenleme:
Benim de oluyordu gaz sancım. Bugün 17.günün sanırım hayırlı haberlerini bekliyoruz bdsayar:)

Teşekkür ederim.

Bu ayda olmadı 3. Aşılamaya başlıcaz bakalım :KK43:

Bu ayda olmadı 3. Aşılamaya başlıcaz bakalım :KK43:

Hayırlısı olsun.Üzülme.Herşeyin bir zamanı vardır ya.
Seninki de o zamanı bekliyor anlaşılan biraz da sabırsızlandırıp pek kıymetli olacak :KK66:
Bir dahaki sefere olur inşallah.

Teşekkür ederim.

Canım sorunumuz aynıymış. Benimde yaymışlar yeterli büyüklüğe ulaşmıormuş klomen ve iğne oldum bu ikinci ayım. Sen kaçıncı ayında gebe kaldın kuzum. Çooook güzellik inşallah bu ay darısı bana olsun ve tümmmm isteyenlere inşallahhhhh

Canım sorunumuz aynıymış. Benimde yaymışlar yeterli büyüklüğe ulaşmıormuş klomen ve iğne oldum bu ikinci ayım. Sen kaçıncı ayında gebe kaldın kuzum. Çooook güzellik inşallah bu ay darısı bana olsun ve tümmmm isteyenlere inşallahhhhh

Birinci deneme olmadı bir ay ara verdim sonra ikinciyi yaptırdım.
ikinci denememde oldu çok şükür Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah..

Birinci deneme olmadı bir ay ara verdim sonra ikinciyi yaptırdım.
ikinci denememde oldu çok şükür Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah..

amin inşallah cnaım. direk asılama ılemi basladınız tedaviye oncesınde ılac almadın mı rahim filmi falan cektırmedın mı kuzum

amin inşallah cnaım. direk asılama ılemi basladınız tedaviye oncesınde ılac almadın mı rahim filmi falan cektırmedın mı kuzum

Tabii ki onlar önceki süreçteydi. Normalde 1 seneden önce rahim filmi felan çekmiyorlar klomene başlatmıyorlardı.
Israr ettim erken başlattım tedaviyi.4 ay klomen içtim.
Baktım olacağı yok bıraktım.
Ondan sonraki ay boş geçti sonra baka Dr'a gittim aşılamaya karar verdim işte.

Tabii ki onlar önceki süreçteydi. Normalde 1 seneden önce rahim filmi felan çekmiyorlar klomene başlatmıyorlardı.
Israr ettim erken başlattım tedaviyi.4 ay klomen içtim.
Baktım olacağı yok bıraktım.
Ondan sonraki ay boş geçti sonra baka Dr'a gittim aşılamaya karar verdim işte.

allah saglıkla kucgına almak nasıp etsın ınsallah bızede nasıp etın ınsallahhhhh

X