Aşılama 2..aşılamayı yaptıranlar hadi burayaa

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
MERHABA KIZLAR MERHABAzemuszemuszemuszemus

BİLİRSİNİZKİ BEN BEBEEEEEEEEEEKKK BEBEEEEEEEKKK DİYE ORTADA DOLAŞAN BİRİYİM

NE VAR NE YOK DENERİM YETERKİ TUTSUN ......:CüvCüv:

İLK AŞILAMAM TUTMADI TEK YUMURTAM VARDI...:CüvCüv:

ŞİMDİ İKİ YUMURTAM VAR HADİN GAYRİİİİİİİ BENİM:CüvCüv:

GİBİ 2. AŞILAMASINI YAPTIRANLAR YUPPİ BURAYAA:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yanlız Çok bel aĞrım var ve akıntım ınŞallah tutar ılk seferde bÖyleydı acayıp derecede belım aĞrııdı ama tutmadı.....

mrb inşalah tutar sanırım bel ağrısı normal hep olumlu düşün rabbim hayırlısını bilir zaten

BENıM sorunum yumurtalama bozukluğuydu ilk aşılamamı yaptırdım tutmadı bu ikinci canım umarım tutcakk

canım benimde bebeğim ikinci aşılamada tutmuştu bel ağrısı karın ağrısı kasık ağrısı bunlara kafanı takma her zaman öyle olacak diye bişey yok benimde tutan aşılamada felaket ağrılarım olmuştu
inşallah canım seninde tutar bir sıkıntı yaşamazsın

canım benimde bebeğim ikinci aşılamada tutmuştu bel ağrısı karın ağrısı kasık ağrısı bunlara kafanı takma her zaman öyle olacak diye bişey yok benimde tutan aşılamada felaket ağrılarım olmuştu
inşallah canım seninde tutar bir sıkıntı yaşamazsın

inşallah canım şu mübarek ayda herkese güzel haberler veririm inşallahh

ben 2. aşılamayı yaptırdım ama olmadı....bu cumartesi test olcaktı öncesinden adet oldum.....ben artık kesinlikle aşılmaya inanmıyorum........bunların hepsi para tuzağı

ben 2. aşılamayı yaptırdım ama olmadı....bu cumartesi test olcaktı öncesinden adet oldum.....ben artık kesinlikle aşılmaya inanmıyorum........bunların hepsi para tuzağı

HAYIRLISI CANIM BENDE BEKLİYORUM BAKALIM ADET OLMAYI

işin kötüsü ben gebelik testini dün yaptım negatif çıktı yaniiiiiiiiiii gebe değilim gösterdi.......................

palavra işte bunlar...ben derdimi biliyorum laparoskopi olmadan bu sorun hallolmaz.....aman neyse...

X