2 ay önce bana yazması için öldüğüm, bi nevi yalvardığım ama bir türlü yazmayan adam tam iki ay sonra bana üstüste mesaj atıp arıyor..

rosseyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
1.747
1.694
direk konuya giricem kızlar. bilenler bilir ben bundan 2 ay önce sosyal medyadan tanıştığım biriyle olan ilişkimi bitirmiştim. ve o gün bugündür siteye bile girmedim. yani o kadar moralim bozuktu ki. sadece 2 ay boyunca ot gibi işe gittim eve geldim yemek yedim. bu arada kimseyle de tanışmaya kalmadım. çünkü genelde biten ilişkimin ardından arayışa girer birileriyle tanışmaya çalışırdım.
maalesef bu en son tanıştığım adam çok uzun zamandır hayatıma giren birçok insandan daha fazla etkilendiğim ve olmasını istediğim biriydi. onunla da herşey olumsuz olunca gerçek küçük çaplı sanırım bir depresyon gibi bişeye girdim.
ama bu iki ay zarfında ara ara hep onu takip ettim sürekli telegram üzerinden yazışıyordu ve iki ay boyunca hep yazıştı aralıksız günde her 5 dk bir online oldu. yeri geldi 2-3 gün bakmadım ama sonra dayanamayıp yine baktığımda hep online di ve yazışıyordu. her görüşümde kahrolup programı siliyordum sonra dayanayıp yüklüyordum.
ta ki bundan 3-4 gün öncesi baktım yazışma aralığı yarım saatlere falan düştü. sonra daha da düştü. 1-2 saat online olmadığı oldu. hayretler içinde kalarak takip ettim. yani düşünün bu eziyeti kendime yaptım :KK43: ve dedim ki sanırım ilişkisi bitmek üzere. ya da artık kimle yazışıyorsa artık yazışmamaya başlamış çok fazla belli.
sonra noldu dersiniz? bugün bana mesaj attı, "merhaba, nasılsın?" diye....hiç cevap yazmadım. aradan 2 saat kadar zaman geçtikten sonra "seni kırdım biliyorum, biraz konuşabilir miyiz " yazmış. ve bir iki kere de aradı ama açmadım
şuan o kadar kötüyüm ki. inanın buraya bu konuyu bile zor açıyorum. zor yazıyorum.
2 ay önce bana yazması için öldüğüm, bi nevi yalvardığım ama bir türlü yazmayan adam tam iki ay sonra bana üstüste mesaj atıp arıyor..
mesajı ilk gördüğüm andan beri yine telegramdan kontrol ediyorum ve programa 3 saatte bir falan giriyor. yani o benim görüp görüp kahrolduğum 5 dk bir yazışmalar bitmiş :KK43:
sanki enkazın altından beri çıkarmışlar gibi hem heryerim acıyor hem de günlerdir beklediğim günışığı yüzüme vuruyor. yani nasıl anlatılır bilmiyorum bu duygu. evet hep yazmasını istedim ilk özellikle 2 hafta ama sonları o bekleyiş çok büyük kin ve acıya dönüştü içimde.
şimdi geldiğim noktada, ona tek bir cevap yazasım var "defolll" deyip bir daha cevap vermemek.
ama onunla o kadar çok devam etmesini istemiştim ki şuan aradan biraz uzun zaman geçerse acaba şans verseydim mi acaba diye pişman olmaktan korkuyorum.
bu benim başıma ilk defa gelmiyor. ayrıldığım diğer sevgililerim de dönmüştür bana hep yazmışlardır. ama onlar bunun kadar istediğim bir profil değillerdi. yani benim kafamda o kişilerden vazgeçmeye yetecek kadar bahanem oluyordu.
ama ben bu kişiyle birlikte olmak çok istiyordum. tek sorun onun ilişkiden beklentilerine benim cevap vermiyor oluşum ve bu yüzden başka arayışlara girmesi. bunu da zaten aldatma şeklinde yapmadı. bana defalarda benim ilişkiden beklentim şunlar , eğer sen bunları kabul etmiyorsan devam edemeyiz dedi. ben sadece onun benim isteklerime uyum sağlamasında direttiğim için o da bunu kabul etmeyip başka arayışlara girdi. bilemiyorum bu açıdan bakınca onu suçlayamıyorum. ama yine de bana karşı yeterince içinde sevgi olsaydı 2 aydır aklına gelirdim.
hazmedemiyorum , iki ay başkasıyla gece gündüz saniyede bir yazışmalarını görüp şuan ona yazmayı hazmedemiyorum :KK43:
içimi dökmek istedim. inanılmaz bir duygu içindeyim. ona asla cevap veresim yok, hatta küfür edesim var. ne yaparsam yapayım, kafasında odunda kırsam içimdeki bu kin ve acıyı bastırmaz.
o kadar iletişim kurmak için öldüğüm adamın artık bana yazmasının bir anlamının kalmaması ne kadar acı :KK43:

Ne abarttın ya daha adamı ömründe görmedin bile. Adam desen seni bir kere görmeye gelmemiş, seni habire cinsel sohbet ve fotoğraflara zorlamış, eli şeyinde gezen, başkasını bulamayan, sana da sıkıntıdan yazdığını defalarca söyleyen, boşanmış bir asosyal sapık sadece. Leyla ile mecnun triplerine girme yani boşuna. Bu forumda herkes her şeyi biliyor.

kızlar sadece aklı başında düzgün uslupla yorum yazanlara cevap yazıcam. onun dışında kimseyle uğraşacak gerçekten hiç halim yok. içimi dökmek istedim. hepsi bu.
Bu durumda kendi kendinize yazmak zorunda kalacaksınız. Lütfen yukarıda yazdıklarınızı sakin bir kafayla tekrar okuyun. Ortada olmayan bir ilişki için neden kendinize bu kadar eziyet ediyorsunuz ? Yazık değil mi size ?

Bu durumda kendi kendinize yazmak zorunda kalacaksınız. Lütfen yukarıda yazdıklarınızı sakin bir kafayla tekrar okuyun. Ortada olmayan bir ilişki için neden kendinize bu kadar eziyet ediyorsunuz ? Yazık değil mi size ?
tatlım ben ortada ilişki olmadığının farkındayım. benim düzgün usluptan kastım beni onaylayın anlamında değil. ama burada ego kasıp hayatlarında hiç hata yapmadan yaşıyormuş gibi hava takınıp ağzına geleni yazan tiplerden bahsettim.
yoksa eleştiriye ben aşırı açığım. zaten ben dört dörtlük bir şey yaşıyorum sizde beni onaylayın demiyorum ki.
yaşadığım neyse aynen a dan z ye yazmışım. öyle olsa kötü taraflarını gizler. adam iki ay sonra kapıma geldi yazardım.
öyle ya da böyle ben bu adamla iletişimime devam etmek istedim ve 2 ay sonra gelip bana yazıyor . ben sinirden çatlamayım da kim çatlasın .

Bari başka biri olsaydı. :KK53: Sanalda bu kadar takıyor. Gerçek bir ilişki yaşasa, rossey'i adamdan ameliyatla falan ayırırlar herhalde. Ürkütücü bir tarafı var. Bu sanaldaki adam için bile ürktüm ben şahsen.
Gerçekten koca bulabilse "canım kocişime pembişli sunum yapıyorum 💖💋👩‍❤️‍💋‍👨" "bir tanecik kocişim açım diye bana dürüm yaptırmış 🌯🌯💕💕 kıskançlıktan çatlayın 😋" diye videolar çekip paylaşırmış gibi bir izlenim veriyor.

tatlım ben ortada ilişki olmadığının farkındayım. benim düzgün usluptan kastım beni onaylayın anlamında değil. ama burada ego kasıp hayatlarında hiç hata yapmadan yaşıyormuş gibi hava takınıp ağzına geleni yazan tiplerden bahsettim.
yoksa eleştiriye ben aşırı açığım. zaten ben dört dörtlük bir şey yaşıyorum sizde beni onaylayın demiyorum ki.
yaşadığım neyse aynen a dan z ye yazmışım. öyle olsa kötü taraflarını gizler. adam iki ay sonra kapıma geldi yazardım.
öyle ya da böyle ben bu adamla iletişimime devam etmek istedim ve 2 ay sonra gelip bana yazıyor . ben sinirden çatlamayım da kim çatlasın .
İşte ben bu kadar takip etmenizi, hatta üstüne sinirlenmenizi anlamıyorum. Netten tanışmaya çalıştık olmadı der engeli basar hayatıma bakarım.

Bari başka biri olsaydı. :KK53: Sanalda bu kadar takıyor. Gerçek bir ilişki yaşasa, rossey'i adamdan ameliyatla falan ayırırlar herhalde. Ürkütücü bir tarafı var. Bu sanaldaki adam için bile ürktüm ben şahsen.
komikliklerinizi başka yerde yapın. konuyu boş boş muhabbetlerle doldurmayın

Gerçekten koca bulabilse "canım kocişime pembişli sunum yapıyorum 💖💋👩‍❤️‍💋‍👨" "bir tanecik kocişim açım diye bana dürüm yaptırmış 🌯🌯💕💕 kıskançlıktan çatlayın 😋" diye videolar çekip paylaşırmış gibi bir izlenim veriyor.
Çok sakıncalı bir bağlanma biçimi var. Ve evet, dediğinizi yapabilecek biri bence de.
Ve sorununun temeli ne bu adamda yatıyor ne de duygusal ilişki türlerinde. Sorun çok daha derinde.

X