Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 5 cm büyüttüm!

Valla gayet idealmiş ölçülerin. Tabi yine de insan kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yapmalı. Ama hayıt tohumu hormaonları bozan bir şey. Dikkat et 🥰
Belki benim bildiğim yanlıştır ama hayıt tohumu her yerde hormon düzenleyici olarak geçiyo. Ayrıca bu kür İbrahim saraçoğlunun kürü olduğu için çok güveniyorum 😊

Belki benim bildiğim yanlıştır ama hayıt tohumu her yerde hormon düzenleyici olarak geçiyo. Ayrıca bu kür İbrahim saraçoğlunun kürü olduğu için çok güveniyorum 😊
Evet normalde bu kür hamile kalmak için de kullanıyor. Ben hiç kullanmadım ama burda kullanıp da adet döngüsü değişen çok kişiyle karşılaştım. Ben de 9 aydır gebelik düşünüyorum. O yüzden araştırmıştım. Ama hormonları bozduğunu görünce kullanmaktan vazgeçtim. Sen de bir araştır istersen. 😊

Evet normalde bu kür hamile kalmak için de kullanıyor. Ben hiç kullanmadım ama burda kullanıp da adet döngüsü değişen çok kişiyle karşılaştım. Ben de 9 aydır gebelik düşünüyorum. O yüzden araştırmıştım. Ama hormonları bozduğunu görünce kullanmaktan vazgeçtim. Sen de bir araştır istersen. 😊
Aslında çok araştırdım ve bu kürü uyguladığımda tam tersi adetim düzene girdi günü gününe olmaya başladım. Bazı kişilerde farklı bir etki yapıyo galiba 😊 Rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

Aslında çok araştırdım ve bu kürü uyguladığımda tam tersi adetim düzene girdi günü gününe olmaya başladım. Bazı kişilerde farklı bir etki yapıyo galiba 😊 Rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah
Ahhh çok teşekkür ediyorum 🥰 demek ki sizde işe yarıyor. Ben korktum yapmaya 🙈

Yav anacim kucuk buyuk tartisionuz biri dio 80 biri dio 91 :KK70: bana 75 bile anca oluyo ben oleyim mi la:KK70::KK70:
Cidden su otlar caylar vs buyutuyor mu nedense inanasim gelmiyor..

Yav anacim kucuk buyuk tartisionuz biri dio 80 biri dio 91 :KK70: bana 75 bile anca oluyo ben oleyim mi la:KK70::KK70:
Cidden su otlar caylar vs buyutuyor mu nedense inanasim gelmiyor..
Ahaha 😂😂😂 büyüyo büyüyoooo başkası söyleseydi ben de inanmazdım ama kendim yaptım ve gözle görülür Bi büyüme oldu. Dediğim gibi hala küçük hala istediğim büyüklükte değil ama işe yaradığını gördüm ve devam edicem

Bitkisel kürlerle hormon dengenizi bozabilirsiniz, bi kistiniz varsa büyütebilirsiniz, yoksa kist yapabilirsiniz. Çok tehlikeli bence... Benim de memelerim küçücük ve bence tek çare operasyon. Şuan düşünmüyorum siz de lütfen kendinizle barışık olun kızlar. Bence küçük memeli kızların yüzleri daha sempatik :) Estetiği belki belli bi yaştan sonra içi fos fos olursa yaptırabilirim :)

Bitkisel kürlerle hormon dengenizi bozabilirsiniz, bi kistiniz varsa büyütebilirsiniz, yoksa kist yapabilirsiniz. Çok tehlikeli bence... Benim de memelerim küçücük ve bence tek çare operasyon. Şuan düşünmüyorum siz de lütfen kendinizle barışık olun kızlar. Bence küçük memeli kızların yüzleri daha sempatik :) Estetiği belki belli bi yaştan sonra içi fos fos olursa yaptırabilirim :)
Tabi ki bilinçli şekilde kullanmak lazım. Yüzümden memnunum ama şöyle dolgun göğüslerim de olsa muhteşem olur :)

Kızlar bende size bi tavsiye vereyim : dermorelle güzel bi masaj yapın kan dolaşımı vs baya bi kabarıyor canlanıyor diriliyor . Ondan sonra yağları sürün Mersin yağı göğüs büyütüyor

Evet kızlar konumuz malum. Bir çoğumuzun muzdarip olduğu şu küçük memeler. Uzun zamandır forumdaki tüm meme büyütme yazılarını okudum yıllardır internette araştırma yapıyorum fakat hiçbir yöntem aklıma yatmadı ve içime sinmedi. En son hepinizin muhtemelen duyduğu İbrahim saraçoğlunun kürünü denemeye karar verdim. Birkaç ay önce başladım bu küre. (İçeriğini bilmeyenler olursa detaylı anlatırım). 1. ay şerbetçi otunu demleyip içtim 2. Ay ise hayıt tohumunun çayını içtim. Küre başlamadan önce meme ölçüm 86 cm idi 2 ay sonunda 91 cm oldu. Tabi bu süre de kilo da aldım onun da illaki etkisi vardır fakat aldığım kilo çok değil bu yüzden kürün etkisi daha büyük. Neyse 2 ayın sonunda sınavlarımdan şimdi de ramazandan dolayı devam etmedim ama tekrar başlamayı düşünüyorum. Belki böyle yazınca size hayal gibi geliyo ama bizzat deneyimledim bunları. Benim gibi bu durumu kafasına takan kızlara yardımcı olmak için foruma kayıt olup bu konuyu açtım. Benim memelerim erkek gibi olmasa da baya küçüktü ama eskiye göre dolgunlaştı tabi hala istediğim büyüklüğe ulaşmış değilim. Ramazandan sonra bu küre tekrar başlıycam eğer Başlamak isteyen varsa birlikte başlayalım birbirimizi motive edelim. Bu konuyu yıllardır kafama acayip derecede takan biri olarak sizin de faydalanmanızı istiyorum çünkü ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum. Hayalimizdeki büyük dolgun göğüslere kavuşalım artıııkkkk. Ayrıca diğer yazılarda şuna dikkat ettim başlarda her şey güzel konuşuyorlar birbirlerini motive ediyorlar ama daha sonra iletişim kopuyor kimse doğru düzgün bir sonuç paylaşmıyor sonuna kadar ilerlemiyolar. Ben iletişimi koparmadan sonuna kadar kürü uygulayalım istiyorum hepimizin memesi büyüsüüüünnn :KK39:
Kız niye 2 tane konu açtın :KK67:

Kızlar. Saraçoğlunun kürünü uygulayalım madem yeni topik açmışsın..
1 ay şerbetçi otu.
1 ay hayıt tohumu
Çaylarını içelim birlikte 2 ayın sonunda yazalım kaç santim fark olduğunu.. Ben kendim yapınca devamlılık sağlayamıyorum. Sizinle yapalım..
Sende gel.. F feiriy

T Turuncbirkiz

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar. Saraçoğlunun kürünü uygulayalım madem yeni topik açmışsın..
1 ay şerbetçi otu.
1 ay hayıt tohumu
Çaylarını içelim birlikte 2 ayın sonunda yazalım kaç santim fark olduğunu.. Ben kendim yapınca devamlılık sağlayamıyorum. Sizinle yapalım..
Sende gel.. F feiriy

T Turuncbirkiz
Birlikte yapmak daha iyi olur ben de birlikte yapmak istiyorum. Malzemelerimi ayarlayayım ramazandan sonra başlayalım inşallah

Birlikte yapmak daha iyi olur ben de birlikte yapmak istiyorum. Malzemelerimi ayarlayayım ramazandan sonra başlayalım inşallah
Tamam ben başlıcam o zaman buraya yazarım.. Bu arada F feiriy diye biride bana mesaj atmıştı.. Onuda etiketlemiştim buraya oda bize katılsın diye. Ama o erkek çıktı.. 🤦🏻‍♀️

X