Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 5 cm büyüttüm!

ml olarak ölçmedim ama ben her gün 1er bardak toplam 2 bardak içersem çok mu olur? Bardak olarak ne kadar içmiştiniz? Biraz çok soru sordum kusura bakma ama doğru şekilde yapmak istiyorum o yüzden soruyorum 😊
Klasik su bardağı ile 2 bardak gunde
ya çok kasmayın bence ben cokta duzenli gitmemistim saat olarak ama her gun içtim 2 bardak yeterli 6 havuca denk geliyor neredeyse.

Evet kızlar konumuz malum. Bir çoğumuzun muzdarip olduğu şu küçük memeler. Uzun zamandır forumdaki tüm meme büyütme yazılarını okudum yıllardır internette araştırma yapıyorum fakat hiçbir yöntem aklıma yatmadı ve içime sinmedi. En son hepinizin muhtemelen duyduğu İbrahim saraçoğlunun kürünü denemeye karar verdim. Birkaç ay önce başladım bu küre. (İçeriğini bilmeyenler olursa detaylı anlatırım). 1. ay şerbetçi otunu demleyip içtim 2. Ay ise hayıt tohumunun çayını içtim. Küre başlamadan önce meme ölçüm 86 cm idi 2 ay sonunda 91 cm oldu. Tabi bu süre de kilo da aldım onun da illaki etkisi vardır fakat aldığım kilo çok değil bu yüzden kürün etkisi daha büyük. Neyse 2 ayın sonunda sınavlarımdan şimdi de ramazandan dolayı devam etmedim ama tekrar başlamayı düşünüyorum. Belki böyle yazınca size hayal gibi geliyo ama bizzat deneyimledim bunları. Benim gibi bu durumu kafasına takan kızlara yardımcı olmak için foruma kayıt olup bu konuyu açtım. Benim memelerim erkek gibi olmasa da baya küçüktü ama eskiye göre dolgunlaştı tabi hala istediğim büyüklüğe ulaşmış değilim. Ramazandan sonra bu küre tekrar başlıycam eğer Başlamak isteyen varsa birlikte başlayalım birbirimizi motive edelim. Bu konuyu yıllardır kafama acayip derecede takan biri olarak sizin de faydalanmanızı istiyorum çünkü ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum. Hayalimizdeki büyük dolgun göğüslere kavuşalım artıııkkkk. Ayrıca diğer yazılarda şuna dikkat ettim başlarda her şey güzel konuşuyorlar birbirlerini motive ediyorlar ama daha sonra iletişim kopuyor kimse doğru düzgün bir sonuç paylaşmıyor sonuna kadar ilerlemiyolar. Ben iletişimi koparmadan sonuna kadar kürü uygulayalım istiyorum hepimizin memesi büyüsüüüünnn :KK39:
Bende bu kürden uygulamak istiyorum biraz ayrıntılı anlatırmısınız ölçüleri nekadar
Evet kızlar konumuz malum. Bir çoğumuzun muzdarip olduğu şu küçük memeler. Uzun zamandır forumdaki tüm meme büyütme yazılarını okudum yıllardır internette araştırma yapıyorum fakat hiçbir yöntem aklıma yatmadı ve içime sinmedi. En son hepinizin muhtemelen duyduğu İbrahim saraçoğlunun kürünü denemeye karar verdim. Birkaç ay önce başladım bu küre. (İçeriğini bilmeyenler olursa detaylı anlatırım). 1. ay şerbetçi otunu demleyip içtim 2. Ay ise hayıt tohumunun çayını içtim. Küre başlamadan önce meme ölçüm 86 cm idi 2 ay sonunda 91 cm oldu. Tabi bu süre de kilo da aldım onun da illaki etkisi vardır fakat aldığım kilo çok değil bu yüzden kürün etkisi daha büyük. Neyse 2 ayın sonunda sınavlarımdan şimdi de ramazandan dolayı devam etmedim ama tekrar başlamayı düşünüyorum. Belki böyle yazınca size hayal gibi geliyo ama bizzat deneyimledim bunları. Benim gibi bu durumu kafasına takan kızlara yardımcı olmak için foruma kayıt olup bu konuyu açtım. Benim memelerim erkek gibi olmasa da baya küçüktü ama eskiye göre dolgunlaştı tabi hala istediğim büyüklüğe ulaşmış değilim. Ramazandan sonra bu küre tekrar başlıycam eğer Başlamak isteyen varsa birlikte başlayalım birbirimizi motive edelim. Bu konuyu yıllardır kafama acayip derecede takan biri olarak sizin de faydalanmanızı istiyorum çünkü ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum. Hayalimizdeki büyük dolgun göğüslere kavuşalım artıııkkkk. Ayrıca diğer yazılarda şuna dikkat ettim başlarda her şey güzel konuşuyorlar birbirlerini motive ediyorlar ama daha sonra iletişim kopuyor kimse doğru düzgün bir sonuç paylaşmıyor sonuna kadar ilerlemiyolar. Ben iletişimi koparmadan sonuna kadar kürü uygulayalım istiyorum hepimizin memesi büyüsüüüünnn :KK39:
35 yaşından sonra etkisi olmuyormuş doğrumu😕

Bende bu kürden uygulamak istiyorum biraz ayrıntılı anlatırmısınız ölçüleri nekadar

35 yaşından sonra etkisi olmuyormuş doğrumu😕
Tabi ki anlatırım ama üstteki yazıları okuduysan eğer Bi arkadaş havuç suyundan bahsetti. İstersen sen de bunu uygula çünkü şerbetçi otu kürüne göre çok daha kolay. Çünkü şerbetçi otunu içerken yanında birkaç tane besin de tüketmek gerekiyo. Ben şu an havuç suyu içiyorum. Ama eğer dersen ben havuç suyunu içmek istemiyorum şerbetçi otunu uygulamak istiyorum anlatırım detaylı şekilde. Birkaç yerde ben de okudum o yaşlarda etkisi az oluyo diye ama yine de bişey diyemem tabi😊

Kızlar göğüs uçlarımda inanılmaz hassasiyet varve renkleri açıldı gibi normal mi sizce. Dolgunluk felan yok şuanlıkyanında rezene çayına başlıyorum rezene bitince adaçayına geçicem

T Turuncbirkiz canım ne yapıyorsun havuç suyuna devammı? Havucun suyunu çıkarmak zor oluyor bende markette organik havuç suyu buldum.. Ama tek havuç değil içinde portakal suyu ve propolis de var. Bence bunlarda faydalı. Zor geliyor havuç suyu çıkarmak.. Bende bunu içiyorum... Ama bende henüz bir değişiklik yok..

Evet canım devam ediyorum. Ama 2 gün içemedim bugün tekrar içmeye başladım. Bi defa blendırla yapmak zorunda kaldım hiç suyu çıkmadı ben de içine su eklemek zorunda kaldım ve resmen havuçlu su oldu havuç suyuyla alakası yoktu yani. Katı Meyve Sıkacağı olmazsa çok zor zaten suyunu çıkarmak. Ben meyve Sıkacağından geçiriyorum çok rahat ve enfes oluyo. Benim fikrimi soracak olursan taze sıkılmış ve saf havuç suyu ancak fayda eder. Tabi yine de senin fikrin ama işe yaramazsa moralin bozulur. Bir gelişme var mı konusuna gelirsek benim reglim 2 gün önce bitti ve normalde bittiğinde göğüslerimdeki şişlik inerdi ama bu defa inmedi çok şaşırdım. Bu kadar kısa sürede etki gösterebilir mi bilmiyorum ama ufak da olsa bir gelişme var gibi 5 güne rağmen. Yani yine de kesin bir şey söylemek için biraz daha zaman geçmesini bekliyorum en az 2 3 hafta sonra kesin bir şey söyleyebilirim bakalım 😊

Ne yapmayı düşünüyorsun Peki bırakıcak mısın
Bilmiyorumki bi yandan da bacak hareketlerine başladım :) biraz daha devam edeyim diyorum bende fayda olmaz Benimkilerin ici boşalmıs fıss olmuş 😂 hic bisi toparlamaz gibi. Ama kullanmaya devam edicem başka faydaları da var

X