Düğün 2 ayda evlenmek mantıklı mi

Croissantchoco

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
18
2
26
Uzun sureli iliskiden ayrildiktan sonra 2 bucuk ayda yeni tanişilan biriyle evlenilir mi.

Erkekler değişir genelde evlendikten sonra diye duyuyorum. Doğru mu

Sonra her ilişkinin ilk aylari cokmu iyidir sonradan mi belli eder kendini

2 ay fazla hızlı. Acele etmek niye? Evlenmeden de az biraz vakit geçirilebilir. Niye illa ki evlilik hemen. Yangından mal kaçırır gibi evlenmek anlamsız bence

Sana mantıklı değil dicem ama beni eşim yıllar önce gördü 2 ay da sevgili olup nişanlandık. Nişan sürecinde birbirimizi tanıyp 6 ay sonra da evlendk 😁 Yani herkes böyle olabilin mi bilmiyorum 🙄

Vallahi şans işi mi bu bilemeyeceğim ama 10 yılda tanısan 2 ayda da tanıyor olsan evlilik bambaşka birşey.. kimisi 2 ayda tanıdığıyla evlenince mutlu olurken kimisi 10 yılda tanıdığıyla evlenince lanet ediyor ya da tam tersi.. tanımak bu devirde babamızı bile tanıyamıyoruz.. kimseyi tanıyamazsın da. Evlenilecek insan mı onu tartabilirsin en fazla herhalde.
Allah herkesin karşısına hayırlı insanı çıkarsın

Uzun sureli iliskiden ayrildiktan sonra 2 bucuk ayda yeni tanişilan biriyle evlenilir mi.

Erkekler değişir genelde evlendikten sonra diye duyuyorum. Doğru mu

Sonra her ilişkinin ilk aylari cokmu iyidir sonradan mi belli eder kendini
ona bakarsann çok zengin olanlarr hiç beklemeden evleniyor
amaa bence 2 hızlıı birazdaha beklemekle fayda var
daha iyi tanırsın ya iyi çıkmazsa ya evlenince pişman olursan.?

iki ayda birbirinizi ne kadar tanıdığınıza göre değişir. Ama evet erken belki biraz daha birbirinizi tanımak için zaman vermelisiniz :)

X