2 aydır her gün ağlıorum...

Veeee dualarım kabul oldu,bana msj attı,ama ne yapacağımı hiiççç bilmiyorum.Kızlar msjı aynen yazıyorum.
"Sana zaman ver düşüneceğim demiştim,çok zaman geçtiğinin farkındayım,ama anca kafamı toparlayıp doğru düzgün kararlar verebiliyorum,bu arada okulu uzattım belki almışsındır haberini,belki beni çoktan unuttun,hiç arayıp msj atmayacağımı sandın,ya da hayatına başkası girdi,eğer böyle bişey varsa rahatsız ettiğim için özür dilerim,eğer yoksa da ben söz verdiğim gibi biraz zaman geçsin sonra konuşalım dediğim gibi konuşmaya hazırım,tabi istersen,iyi geceler..."

Ya beni düşürdüğü duruma düşsün istiyorum.Msjda bile bi havalarda hala..Cevap yazsam mı?Çünkü erkek ark. fln demiş,yazmassam olduğunu düşünür mü?Yazarsamda bu tamam konuşalım değilde,bu söylediklerine inanıyomusun?Bu yaptıklarının sebebiinin farklı olduğunu ikimizde çok iyi biliyoruz. fln gibi laf sokma içerikli :lepi: msjmı atsam?
Kaç aydır bunu bekliyorum,tek derdim haddini bildirmekti.Karşısınada çıkamam,burnumdan ameliyat oldum,feci şişim...

X