2 aydır her gün ağlıorum...

PaSSioNn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
148
0
37
Merhaba kızlar;
Anlam veremiorum bu olanlara...Lütfen fikir verin..
Bir senelik bir ilişkim vardı...Herşey çok güzeldi,üstüme titriodu.Kendi aramızda yüzük taktık..Ailesiyle tanıştırmak ve ailemle tanışmak için can atıodu.Zorluodu hatta.Asla bitmeyeceğini düşünüodum.Ve herkes imrenerek bakıodu ilişkime.Çok değer veriodu.Mezun olacağı için balosu vardı ve sensiz gitmem diodu.Sonra zaman geçtikte kıvırmaya başladı.Senle gidersem dışarıya çıktığımız bi gece olcak,senle ilgilenmek zorunda kalcam orda dedi bi gün.Ve birlikte finallere çalışıoduk o gün.Ben saatlerce ağladım,hatta ilk kez ağladım yanında.Sonra gitti ve aramamaya başladı,hep ben aradım,resmen kovaladım.O her defasında bi bahane buldu.5 dk yanımda durdu,durmadı.Bu arada son senesi ve 5 dersten kaldı.Bu yüzden beni suçladı,oda aileside.Sonra bi gün ayrılmayı düşündüm ama vazgeçtim affedebilcekmisin beni dedi.Herşey düzeldi dedim.Teline baktım o gün.Eski kız arkadaşını kaydetmiş.Bu kim dedim?Ne yani eski kız ark.mı sandın dedi,yemin etti hatta.Sonra onun olduğunu öğrendim turkcelle msj attım.Tabi hemen aradım hesap sordum.Kızın erkek ark. varmış hal hatır sormak için arckmış.Telini ortak ark. vermiş.Okul bitti ve bana defalarca bu ayrılık bize iyi gelcek,hayatımdaki zorlukları düzeltcm,ilişkimide düzeltcm dedi.Ama ben ailemin yanına geldiğimde 3 gün güzelse 4. gün herşey kötü oluodu.Ailesi baskı yapıodu.Aradığımda meşgule atıodu,bana müsade et herşey daha kötü olcak yoksa diodu.En sonunda dayanamadım ayrıldım ama senin yapmaya çalıştığın bu diyerek.Bana bi cvp bile yazmadı.15 gün geçti üstünden uzun bi mail attım.Sonra bana bende ne yazcağımı bildiğimde cvp yazsam olur mu dedi?Ve ona yakın olmak için oynadığı online bi oyun vardı ona girdim.Söyledim de.Beni orda buldu.Yardım etti felan.Çocukça şeyler.Ordan konuştu felan.Sonra ben bi gece facebooku karıştırırken arkadaşımın hesabından onu gördüm.Eski kız ark.da eklemiş.Ama profil resmine manzara resmi koymuş.Ve bende oyunada girmedim ondan sonra.O kızla birlikte sanırım.Bunun başka bi açıklaması yok ama neden benle oyunda konuşmaya devam etti?Çok uzun yazdım kızlar kusura bakmayın :kedi:

Merhaba kızlar;
Anlam veremiorum bu olanlara...Lütfen fikir verin..
Bir senelik bir ilişkim vardı...Herşey çok güzeldi,üstüme titriodu.Kendi aramızda yüzük taktık..Ailesiyle tanıştırmak ve ailemle tanışmak için can atıodu.Zorluodu hatta.Asla bitmeyeceğini düşünüodum.Ve herkes imrenerek bakıodu ilişkime.Çok değer veriodu.Mezun olacağı için balosu vardı ve sensiz gitmem diodu.Sonra zaman geçtikte kıvırmaya başladı.Senle gidersem dışarıya çıktığımız bi gece olcak,senle ilgilenmek zorunda kalcam orda dedi bi gün.Ve birlikte finallere çalışıoduk o gün.Ben saatlerce ağladım,hatta ilk kez ağladım yanında.Sonra gitti ve aramamaya başladı,hep ben aradım,resmen kovaladım.O her defasında bi bahane buldu.5 dk yanımda durdu,durmadı.Bu arada son senesi ve 5 dersten kaldı.Bu yüzden beni suçladı,oda aileside.Sonra bi gün ayrılmayı düşündüm ama vazgeçtim affedebilcekmisin beni dedi.Herşey düzeldi dedim.Teline baktım o gün.Eski kız arkadaşını kaydetmiş.Bu kim dedim?Ne yani eski kız ark.mı sandın dedi,yemin etti hatta.Sonra onun olduğunu öğrendim turkcelle msj attım.Tabi hemen aradım hesap sordum.Kızın erkek ark. varmış hal hatır sormak için arckmış.Telini ortak ark. vermiş.Okul bitti ve bana defalarca bu ayrılık bize iyi gelcek,hayatımdaki zorlukları düzeltcm,ilişkimide düzeltcm dedi.Ama ben ailemin yanına geldiğimde 3 gün güzelse 4. gün herşey kötü oluodu.Ailesi baskı yapıodu.Aradığımda meşgule atıodu,bana müsade et herşey daha kötü olcak yoksa diodu.En sonunda dayanamadım ayrıldım ama senin yapmaya çalıştığın bu diyerek.Bana bi cvp bile yazmadı.15 gün geçti üstünden uzun bi mail attım.Sonra bana bende ne yazcağımı bildiğimde cvp yazsam olur mu dedi?Ve ona yakın olmak için oynadığı online bi oyun vardı ona girdim.Söyledim de.Beni orda buldu.Yardım etti felan.Çocukça şeyler.Ordan konuştu felan.Sonra ben bi gece facebooku karıştırırken arkadaşımın hesabından onu gördüm.Eski kız ark.da eklemiş.Ama profil resmine manzara resmi koymuş.Ve bende oyunada girmedim ondan sonra.O kızla birlikte sanırım.Bunun başka bi açıklaması yok ama neden benle oyunda konuşmaya devam etti?Çok uzun yazdım kızlar kusura bakmayın :kedi:

o sözden sonra bir daha yuzune bakmamalıydın:eek:lmaz:

ayrılmışsan iyi etmişsin.:nazar:

neden senle konuşmaya devam etti; yedek kulubesinden tutmak istemiş seni:1ninca:

o bigün seni kybettiğine pişman olacak ama ogün sen ondan kurtulmuş olduğuna sevineceksin emin oll

Teşekkür ederim navb , altunumm ...ınşallah dediğiniz gibi olur.Allah'ından bulsun.Ve bi gün pişman olur umarım.

boşver takma kafana hayat böyle işte....

hiç şaşırmadım anlattıklarına...klasik erkek tablosu...

sen değil o seni ve sevgini kaybettiğine üzülsün,arkana bakma...

helekiiiii bi erkek için asla ağlama...

inan değmez zaten çok değerli ve değmiş bi erkek olsa onun için üzüntüden gözyaşı dökmezsin

Ben artık onun için son zamanlarda yaptıklarıma ağlıorum.Onun ve arkadaşlarının gözünde aptal konumuna düştüğüm için kendime kızıorum.o.m.a.y.r.a cım çok teşekkür ederim.Haklısın değmeyeceğini bana son yaptığıyla çok iyi gösterdi.

hiçççç uğraşma değmez
senin üzülmene göz yuman bir erkeğin yanında yeri olmamalı bence
hayatına bak sen oda geride kalsın senin için
tamammı ciciii

Teşekkür ederim canım..Hayatıma dönmeye çalışıorum..Ama aklımdan çıkaramıorum.Zamanla bu acıdan kurtulurum,bunuda atlatırım biliorum.Ama içim içimi yiyo,beni böyle oyalaması,oynaması...bunları kendime yediremiorum.Suratına herşeyi söyleyip,tüm yaptıklarını çık git demek istiorum..

bencede değmez hiç
eğer ayrıldıktan sonra barışmak için çaba sarfetmediyse boşver gitsin..
hemen başka birini mi bulmuş bence daha fazla üsteleme ki kendini değerli bişey sanmasın
güçlü olmaya çalış onsuzda olabileceğini göster..

sg_ceyda cım çaba sarfetmeyi bırak bnm ayrılmam için bunları yapıosun madem herşeyi bitiriorum ozmn die msj attığımda bana cwp bile wermedi...Ki bu adam benimle ewlenmek için can atan,ailesiyle tanışmam için baskı yapan bi adamdı daha erken dememe rağmen..

Canım demekki sana yeterince değer vermemiş
Yoksa neden öyle saçma sapan şeyler düşünsün ki...
İnsanlar değişebiliyo baştan sever herşey normalken
bir bakarsın başkasına aşık olmuş..

Bu sebeple boşananlar bile var..
Sözün özü bu insan sana göre değilmiş
Dersleri kötü gitmesiinden dolayı neden seni suçladı kii..
Benim annemde erkek arkadaşımı istemiyor..
Ama ben gidipte annemi saçma sapan bir nedeninden dolayı dinleyemem

Erkek olarak sevgisinin arkasında durmuyorsa
Bence hiç ağlama salla gitsin ve konuşma uzun bir süre
Ne hali varsa görsünn
Sende sevdiklerin için değerlisin unutmaa:1hug:

biliyorum değmezz üzülme desem de üzüleceksin..ama inan zamanla sen de daha net göreceksin olan biteni..böyle biri varsın olmasın zaten hayatında..bu karakterde birinden ilerde de eş olmazdı sana..boşver Allah korumuş seni..sakın onla konuşmak için bahaneler bulma..arayıp sormamak,acı çektiğini göstermemek her zaman daha iyidir emin ol.

2 aydır bu insan içinmi ağlıosun bea güselim.bence kurtuldum die sewinmelisin.bırak kendi değeriyle başbaşa kalsınn:eek:klava:

erkek işte ama üzülme seni yedekte tutuyormuş galiba hiç arama sorma seviyorsa sevmiyorsada dev olsun gitsin sen daha iyilerine layıksın

Bir fırsat çıkar içindekileri dökersin hiç merak etme.
Etme bulma dünyası.... Acısa da acımıyormuş gibi davran ve hayatına bak...
Zamanla unutursun.

Artık onunla hiç mi hiç ilgilenme bile..
Sen niye kendini yiyip bitireceksin ağlıyacaksın..
Önüne daha neleri çıkar..Önce istikbalini işini gücünü düşün..
Sana,ilişkinize hakeetiniz özeni göstermeyen biriyle,kaçak güreşen biriyle uğraşma..
Şayet sana dönerse de kapıyı göster gitsin..

Kimseye seni üzme hakkı verme

Çok teşekkür ederim hepinize..Dertleşmek acımı hafifletti.Ağlamaksa alışkanlık oldu :gitme: Anladım ki kaçan kovalanıo..Çok kovaladım o yüzden böyle oldu..Oda çok kovalamıştı bu ilişki başlasın die.Ama zamanla dediğiniz gibi değişiolar.Sadece zor zamanlar yaşadığı için katlanıodum.Ama araya kabul edemeyeceğim şeyler girdi.Artık herşey için çok geç..ısterdim ki böyle basit oyunlara girmeden ilişkimiz tatlı tatlı sürsün.Ve bu sene ailelerimiz tanışsın.Ama o hayatının zorluklarını benden çıkararak devam etti ve gerçek yüzünü gösterdi.ıyiki Allah bana onun gerçek yüzünü göstermiş.Çünkü aileler tanışınca herşey daha zor olabilirdi.Şimdi sadece herkese bittiğini söylemem yeterli geliyo.Asla aramam,sormam artık.O ararsa da dediğiniz gibi kızlar kapıyı göstercm.Aramassada illaki cezasını çeker bi gün...

X