2 ayl─▒k evlilikte kv problemime fikir rica ederim. ­čÖĆ

zarammmm

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Temmuz 2021
280
287
48
Herkese merhaba.
Forumda uzun s├╝redir kat─▒l─▒mc─▒ ve yorumcuyum, ilk kez konu a├ž─▒yor ve yard─▒m─▒n─▒z─▒ rica ediyorum han─▒mlar.

Ben ├ži├že─či burnunda yeni evliyim. Yurtd─▒┼č─▒na e┼čimin yan─▒na geleli daha bir bu├žuk ay oldu ve kendimi kv problemi ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya buldum.
├ľzetlemek gerekirse kv nin birden fazla cocugu var ancak evliler, yan─▒nda kalan son bekar ├žocu─čuyla ben evlendim. E┼či ya┼č─▒yor ama kar─▒┼č─▒k durumlar─▒ var ve her zaman evde olmuyor, kv ├žok s─▒k kom┼čular─▒na, akrabalar─▒na, ├žocuklar─▒na oturmaya gidiyor, buraya kadar beni ilgilendiren bir durum yok ancak ben geldi─čimden beri benimle de ├žok s─▒k g├Âr├╝smek istiyor. Ba┼čta ben de ailemden kopup geldim yaln─▒z b─▒rakmak istemiyordur dedim ancak anlad─▒m ki benim i├žin de─čil kendi i├žinmi┼č hepsi. Zaten ilk birka├ž hafta o─čluma a─člad─▒m, al─▒┼čamad─▒m, evde korkuyorum diyordu.
Ben sen al─▒┼čam─▒yorsan benim annem ne yaps─▒n, k─▒z─▒ tek bas─▒na ba┼čka ulkeye gelin oldu senin butun cocuklar─▒n, akrabalarin, komsularin, cevren i├ž i├že dedim.
├çok uzatmak istemiyorum ama derdim ┼ču ki kv her gittigimizde kal─▒n kal─▒n diye tutturuyor. Ben de baska yerde rahat edemedigimi, kimsede kalmadan hoslanmadigimi, gorusup oturup evime gidip yatmak istedigimi soyledim. Hala arada kal─▒n dese de takmiyorum. Ama bu defa da bu gece ikinciye o geldi kalmaya.

Ben cagirmadim, oglu da cagirmadi, dizi izleriz falan dedi sonra da kalirim burda dedi, komsusu bir ara aradi kadin bile neden kaliyorsun yeni evlide dedi.
Arkadaslar daha birbucuk aylik evliyim ve kadin ikinciye bende kaliyor. Ben de esime bunun normal olmadigini, insanlarin bile gordugu gibi garipsedigini, ayip oldugunu, zaten gorustugumuzu ama kalmali etmeli konular istemedigimi, bir daha geregi yokken kalmasini istemedigimi, evliligimizi boyle hayal etmedigimi, tek derdimin annesini eglendirmek olmadigini soyledim. Sen ise gidiyorsun butun gun ben oturuyorum yaninda, benim annem ya da babam gelse zaten hep gorusseniz bir de ustune gece kalsa, ben ise gitsem butun gun basbasa otursan─▒z cok mutlu olcakmisin, cok rahat etcekmisin, zaten annenin gozu ustumde, rahatca ak─▒l vermek adi altinda birseylere karisiyor, ben boyle dayanamam dedim, ki gercekten ev duzenine hafif hafif ak─▒l veriyor ve rahats─▒z oluyorum.
Esim bu konusmayi yaptigimda alttan al─▒yor, yani annemdir gelir falan demedi dese zaten evlili─či devam ettirmem, o dusunememistir, birdaha kalcam derse kirmadan soylerim diyor. Biz de zaten kalmayaca─č─▒z arada gorusuruz iste diyor ama kv arada ile yetinmiyor.

Ama ben gercekten simdiden psikolojik olarak yoruldum.
Sizden istegim kv ye nasil davranmaliyim?
Baskasi olsa belki yorum yazardim ama suan ne olmasi gerektigini gercekten bilmiyorum.
Soguk mu olay─▒m, yoksa normal davranip sadece kalmak etmek sevmem diye konu aras─▒nda mi ge├žireyim? Hi├ž kar─▒smayip oglunu yani esimi mi devreye sokay─▒m?
Asla boyle alistirmak istemiyorum ama ne yapmali nasil davranmaliyim.
Yakin zamanda ise baslamayi planliyorum, o zman belki ├žok s─▒k gorusmek istemez diye zamana m─▒ birakayim?
Ben kendi annemden uzakken , esim de olsa baskasinin annesiyle bu kadar i├ž i├že yasamak agrima gidiyor resmen.

Ya┼č─▒m cok kucuk degil, esim de ben de 29 yasindayiz ama bazi seyler icin kendi fikirlerimin disinda fikirlere de ihtiyac duyuyorum ve Kk'n─▒n ak─▒ll─▒ ve yorumlar─▒na cok guvendigim kadinlar─▒ndan fikir rica ediyorum.
Herkese sevgiler ­čî║
─░lk ├Ânce s─▒n─▒r─▒n─▒z─▒ daha ├žok belli edin. E┼činiz i┼čteyken kap─▒ ├žald─▒─č─▒nda kv geldi─činde kap─▒y─▒ a├žmay─▒n..du┼čtayd─▒m gibi bahaneler uydurun sonra sorulursa. Kalma konusunda e┼činiz s├Âylesin annesine. Yani insanlar neden hadlerini s─▒n─▒rlar─▒n─▒ bilmiyorlar...hangi ma─čarada ya┼čam─▒┼člar. Kocas─▒ndan bo┼čans─▒n ba┼čkas─▒yla evlensin kv..yoksa bu b├Âyle s├╝rer.

zarammmm

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Temmuz 2021
280
287
48
ben mesela kv aday─▒n─▒n bazen telefon konu┼čmam─▒za bile m├╝dahele etmesine sinir oluyorum..biz g├Âr├╝nt├╝l├╝ konu┼čurken birden ortaya ├ž─▒k─▒yor..hatta bir keresinde ├Âzel bir konu konu┼čuyorduk sevgilim g├Âz ka┼č etti anlad─▒m...aaa ama olmazki ben s├╝rekli seninle konu┼čurken birileri s├Âyledi─čimi duyuyor d├╝┼č├╝ncesiylemi konu┼čaca─č─▒m..ya odan─▒n kap─▒s─▒n─▒ kapat yada d─▒┼čar─▒ya ├ž─▒k ozamam dedim...(ki odas─▒n─▒n kap─▒s─▒ kapal─▒ oldu─čunu biliyorum pat diye giriyor).biraz y├╝ksek sesle duysun diye­čĄú­čĄúkv aday─▒ bug├╝n telefonda..benim evim tek ayak i┼čim oluyo banyoya giriyorum odaya giriyorum...kulak bu duyuyorum oluyor i┼čte gibi bir┼čeyler dedi...evet insanlar─▒n ├Âzeline sayg─▒l─▒ olmak laz─▒m dedim­čĄú­čĄú­čĄú­čĄú┼čok oldu­čśüy├╝z├╝n├╝ g├Ârmenizi isterdim

gumus82

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ekim 2019
761
614
S─▒k s─▒k g├Âr├╝┼č├╝len ne kom┼čudan ne Kv ne annem s─▒k g├Âr├╝┼čmek s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kar─▒r fazla samimiyet i├žli disliliktan ho┼članmam bagiriveririm sinirim bo┼čal─▒r a├ž─▒k├žas─▒

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 28-03-2022

Hamileli─čimin 6. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 240 g├╝n kald─▒.

Bug├╝ne kadar bebe─činizin boyu i├žin ba┼č─▒ndan kuyru─čuna kadar ibaresi kullan─▒l─▒rken art─▒k ba┼č─▒ndan poposuna kadar olan mesafe kullan─▒lacak. Bebe─činiz art─▒k kur┼čun kalemin arkas─▒ndaki silgi i├žine rahatca s─▒─čabilir. Bebe─činizin minik kalbi dakikada 65 kere kas─▒l─▒p gev┼čeyerek, yeni olu┼čan kan h├╝crelerini geli┼čmekte olan dokular─▒ beslemek i├žin dola┼čt─▒r─▒rlar. Ultrasonda bebe─čin kol ve bacak yumrular─▒ art─▒k fark edilebilir.

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

zorunlunick

Banlat beni Decepticon
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Ocak 2020
14.736
20.389
ben mesela kv aday─▒n─▒n bazen telefon konu┼čmam─▒za bile m├╝dahele etmesine sinir oluyorum..biz g├Âr├╝nt├╝l├╝ konu┼čurken birden ortaya ├ž─▒k─▒yor..hatta bir keresinde ├Âzel bir konu konu┼čuyorduk sevgilim g├Âz ka┼č etti anlad─▒m...aaa ama olmazki ben s├╝rekli seninle konu┼čurken birileri s├Âyledi─čimi duyuyor d├╝┼č├╝ncesiylemi konu┼čaca─č─▒m..ya odan─▒n kap─▒s─▒n─▒ kapat yada d─▒┼čar─▒ya ├ž─▒k ozamam dedim...(ki odas─▒n─▒n kap─▒s─▒ kapal─▒ oldu─čunu biliyorum pat diye giriyor).biraz y├╝ksek sesle duysun diye­čĄú­čĄúkv aday─▒ bug├╝n telefonda..benim evim tek ayak i┼čim oluyo banyoya giriyorum odaya giriyorum...kulak bu duyuyorum oluyor i┼čte gibi bir┼čeyler dedi...evet insanlar─▒n ├Âzeline sayg─▒l─▒ olmak laz─▒m dedim­čĄú­čĄú­čĄú­čĄú┼čok oldu­čśüy├╝z├╝n├╝ g├Ârmenizi isterdim
Siz yuzununnasil g├Ârd├╝n├╝z ki.
Goruntulu mu konusuyosunuz kayinvalideyle

zorunlunick

Banlat beni Decepticon
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Ocak 2020
14.736
20.389
S─▒k s─▒k g├Âr├╝┼č├╝len ne kom┼čudan ne Kv ne annem s─▒k g├Âr├╝┼čmek s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kar─▒r fazla samimiyet i├žli disliliktan ho┼članmam bagiriveririm sinirim bo┼čal─▒r a├ž─▒k├žas─▒
Bana da ├Âyle oluyor.
Geliyorlar soldan soldan

gumus82

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ekim 2019
761
614
Bana da ├Âyle oluyor.
Geliyorlar soldan soldan
Ornek veriyorum size aklima geldi yazicam hat─▒rlamak sinir ediyor
Tasinicam annem gelmedi kendide ta┼č─▒nma i┼či vard─▒ yakinda ben kb deme gel demedim kendi geldi sonra annen gelmedi diye bir vir etti al sana samimiyet
Ben esime de saklamam annenin bu huyunu sevmiyorum derim saklamam
Annemde evlenince belli oldu bekar k─▒z karde┼čimle vakit ge├žiriyor ├žok ├Âzledi─či de soylenemez a├ž─▒k├žas─▒
Kiminli fazla gorussem sorun ka├ž─▒yorum insanlardan ne diyim
Azda sinirliyimdir haks─▒zl─▒k oldumu tepemin tasi atar

Bug├╝ne kadar bebe─činizin boyu i├žin ba┼č─▒ndan kuyru─čuna kadar ibaresi kullan─▒l─▒rken art─▒k ba┼č─▒ndan poposuna kadar olan mesafe kullan─▒lacak. Bebe─činiz art─▒k kur┼čun kalemin arkas─▒ndaki silgi i├žine rahatca s─▒─čabilir. Bebe─činizin minik kalbi dakikada 65 kere kas─▒l─▒p gev┼čeyerek, yeni olu┼čan kan h├╝crelerini geli┼čmekte olan dokular─▒ beslemek i├žin dola┼čt─▒r─▒rlar. Ultrasonda bebe─čin kol ve bacak yumrular─▒ art─▒k fark edilebilir.

zorunlunick

Banlat beni Decepticon
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Ocak 2020
14.736
20.389
Ornek veriyorum size aklima geldi yazicam hat─▒rlamak sinir ediyor
Tasinicam annem gelmedi kendide ta┼č─▒nma i┼či vard─▒ yakinda ben kb deme gel demedim kendi geldi sonra annen gelmedi diye bir vir etti al sana samimiyet
Ben esime de saklamam annenin bu huyunu sevmiyorum derim saklamam
Annemde evlenince belli oldu bekar k─▒z karde┼čimle vakit ge├žiriyor ├žok ├Âzledi─či de soylenemez a├ž─▒k├žas─▒
Kiminli fazla gorussem sorun ka├ž─▒yorum insanlardan ne diyim
Azda sinirliyimdir haks─▒zl─▒k oldumu tepemin tasi atar
├žok iyi anlad─▒m kendime benzettim

gumus82

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ekim 2019
761
614

gumus82

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ekim 2019
761
614

vivamedusa

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Temmuz 2018
1.799
2.390
e s├Âyle ayda y─▒lda bir gelinir de bu ne diye. bir daha gelirse umursama kendi i┼čini yap ├žay─▒n─▒ koy ona verme k├Âs k├Âs oturup gitsin ba┼čka t├╝rl├╝ anlamaz herhalde.