2. bir sans daha vermeli miyim??

kubra bu son yazdigina gore %100 affedeceksin bence konuyla bile vaktini harcamasaydin.
Olabilir sonucta her insan ayni seyi dusunecek deger yargilari sevgilisini benimsemesi ayni olacak diye bir sey yok. Yarin bi gun evlenirdim hamileligin riskli gecer lisede birakti o isleri esim o yuzden beni aldatsin dersin yesil isik yakarsin hatta kumaya musade bile edersin. Gelir evine yerlesir sen hastayken fln takilir. Bi daha sikayet etme ama basina geldiginde cunku 2+2 4 tekrar yapicak. Ihtiyaci oldugunu kabullendigini biliyor olacak artik, bilmezken aldatan bilirken 100 kati aldatir.

ya abartmanında boylesi yok artık herkes anlamak istedigini anlar ben etrafıma bakyrm neredyse bunu yapmayan yok e demekki gercek bu dedim bende ama siz abartıyrsnz tabkide affedilcek gibi degl ama ben demiyrm surekli boyle yapsn buna karsı deglm demyrm napmıssınz siz ya tek taraflı bakmayın ben sadce yorum istiyrm benm dusuncelerimin sorgulanmasını degil ve yuzde yuz affedeck olsam buraya yazmamın amacı ne ki?

Canım ben de 5 yıllık ilişkimi aldatma sonucu bitirdim.Ben çok salaktım farklı msn, face hesapları filan yakaladım affettim, bi baskasına askını resmen ilan etmiş mailini gördüm üstelik kız işyerindeydi ayrıldım 1 ay zor dayandım geri affettim.Ama hiçbir zaman unutamadım, güvenemedim ve her daim şüphe ile yaşamak aramızın sürekli gergin olmasına neden oldu.Böyle de olunca sevgi bitti.Farklı bir sebepten ayrıldık ama ben bundan yıllar sonra tamamen tesadüf eseri benimle ayrıldıgı sırada baska birisiyle ilişkisinin çoktan başlamış oldugunu öğrendim.Ha ne oldu ne huylu huyundan vazgeçti ne ben onu yola getirebildim.Tabi benimki böyle diye hepsinin aynı olması gerekmiyor. Sana tavsiyem eger affedeceksen bu konuyu tamamen silmeye çalışacaksın,gündeme getirmeyeceksin yoksa sürekli kavga edeceksiniz sebebiniz farklı olacak ama yine bitmiş olacak.Bana baslarda yapamam ölürüm gibi geliyordu şimdi evliyim, eşimi çok seviyorum üstelik bebek de bekliyoruz.Üzüldüğüm şeylerin ne kadar saçma oldugunu yeni yeni anlıyoorum.Evet acıtıyor ama sonsuza kadar içinde onu taşımıyorsun emin ol.

tekrar herkese tesekkur ediyorum.. yalnız su erkek sanki yapmak zorundayms demısım gibi oldu ben onu demiyorum yani aslında etrafınıza durup bir bakın bosanma nedenlerine bakın yada normal bir ciftin asıl ayrılma nedenine bir bakın objektif olarak eger bir erkek aldatmadıysa yada aldatmıyrsa iplerini iyi tutmussunz dmektir ve onune fırsat cıkmams demektir diye dusunuyorum cunku yasayan bilir ben beni aldatan kişinin beni cok sevdigini biliyorum ama noldu fırsatı cıktı ve yaptı VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsliğini yine diyemem beni sevmedigini ama sunu biliyorum evet sevmek herseye yetmiyor ve affetmem asla barsmak ayrı affetmek apayrı unutamamda unutmamda. degisirmi bilemem degsmez aynı seyi yaparsa evet yıkılırım suandan daha fazla mı hayır guler gecerm herlde barısmazsam gururlu bi kadın olup hayatma devametmeye calısırım baskalarına guvenmeye calısırım belki yalnız ölürüm ama grurlu olurum ama belki degisirdi diye dusunmekten de kendimi alıkoyamam olacaklar bunlar iste bu kadr..

umarım dah a iyisinidr.dün gece çok üzüldüm.arkadaşlar tarafından yanlış anlaşıldığımı düşündüm.zaten barışmak istediğin ortada.istemesen buraya yazmazsın.çünkü konuya veriolecek tpkiler belli.bunu tahmin ederek buraya konuyu açmazsın.barışırsanda gururlu bir kadın olacaksın.suçlu taraf değilsin ki.barışmadanda bunu tekrar yapıp yapmayacağını anlıyabileceğini düşünüyorum.işleri zamana bırakarak.bu sayede hem barışmamız hemde hareketlerini tartmış olursun.olay ne zaman oldu bilmiyorum.zaten toparlanmak içinde seninde zamana ihtiyacın olduğunu düşünüyorum.ne olursa olsun zaten direkt eskisi gibi olmayacak.evet seven erkekte aldatıyor.dikkatinizi çekerim aldatma diyorum.normal bir durum demiyorum.

bende 6.yılımda buna benzer şeyler yaşadım .bakıyorumda erkekler 5. 6.yılda böle şeyler yapıyo kim ayrılıyorsa 5. 6. yılında ayrılıyor neden ya nedennnn

bu benimde dikkatimi çekti.5. ve 6. yıllar.neden bilmem ama bir şey sormadan edemeyeceğim.neden bu kadar zaman iş resmiyete dökülmedi.beni şüpheye düşüren o.liseden başlayan bir ilişkiyse kabul ama üniversitede ve sonrasında başladıysa çok uzun bir süre.tamam 20 yıl kadar uzun bir süre değil ama flört için uzun bir süre zaten evli gibi olursun.

bu benimde dikkatimi çekti.5. ve 6. yıllar.neden bilmem ama bir şey sormadan edemeyeceğim.neden bu kadar zaman iş resmiyete dökülmedi.beni şüpheye düşüren o.liseden başlayan bir ilişkiyse kabul ama üniversitede ve sonrasında başladıysa çok uzun bir süre.tamam 20 yıl kadar uzun bir süre değil ama flört için uzun bir süre zaten evli gibi olursun.

lise sondan bu yana yasanan bi ilişki suan uni.de son sınıfm o bitirdi aramızda yuzuk takmıstık sadece ama ailelerde biliyordu:S evli gibiydk aslında birlikte yasıyrduk nerdeyse diyim zaten ne oldysa o okulu bitirip kendi sehrine donunce oldu fırsat buldu yani:S ne yalan soyleyım birileri sans verebilrsin bak ben verdim simdi mutluyum der belki diye bekledim ama herkes katı haklılarda bende icten ice katıyım affetmek ayrı bisy affetmem yapamam :KK43:

farkındayım o maksatla yazdığının.burada yazılanlar olumsuz diye seninkide olumsuz olacak diye bir durum yok.herkes olumlu yazardı kötüde olabilirdi.buraya yazanlar hem cinslerini düşünüp yazanlar.onların haklarını savunmak amacıyla yazıyorlar.bence düşünmemeye çalış.kolay değil elbette.yalnız okulda ilişki yürütmek daha kolay.arkadaş çevresi .destek çıkar.bir şekilde bir araya daha kolay gelinebilir.affedip affedemeyi bırak.ya devam etseydi seni aldatmayave haberin olmasaydı.özür dilemeyip bıraksadıbeterin beteri var.olayın etkisinden kurtulman kolay değil ama her şey düzelebilir.düzelmedi diyelim daha yaşın genç.30uma geldim.kötü olaylar yaşadığım halde ve dengesizleşmeme rağmen hala umudum var.

aslında ben ogrenmeden bitirmis face ide kapatmıs zaten ama ben face i calınca herseyi ogrenms oldum kafasına birz gec dank etmis en dogrusu neyse onu yapmak istiyorum işin acıkcası biribana sorsa bende gozunu bile kırpmadan ayrılderdm ama basa gelince farklı oluyor ben ne olursa olsun hersyden once onu surundurecgm zaten sessizce cekip gitmekde olmaz:KK47: hayırlısı neyse o olur umarım yasım genc ama boyle seyler insanı yaslandırıyor malesef ruh olarak..kimsenin basına gelmesin bence herkes essegini saglam kazıga baglasın sonra aklına karpuz kabugu dusuruyorlar:KK14:

Şimdi kendimi aldatmış ve affedilmiş bir erkeğin yerine koysam yine fırsatını bulunca aldatırım evet çok pişman olabilirim ama dürtülerime yenilirim ve korkum da olmaz nasılsa affetti diye sadece elimden geldiğince saklamaya çalışırım.

bence her insan 2. bir sansi hak ediyor. ona bir sans ver. herkes hata yapar kücük yada büyük hic farketmez hic kimse 4 dörtlük degildir.

sonunda kararımı verdim ve bitirdim tamamen en azından kendimi hafiflemis hissediyorum mutlu degilm ama olacagım bunu biliyorum hic yoktan huzurluyum..ama bu sure icerisinde anladımki gercekten erkeklere guvenmemek gerek fırsat kolluyorlar resmen

sonunda kararımı verdim ve bitirdim tamamen en azından kendimi hafiflemis hissediyorum mutlu degilm ama olacagım bunu biliyorum hic yoktan huzurluyum..ama bu sure icerisinde anladımki gercekten erkeklere guvenmemek gerek fırsat kolluyorlar resmen

her şey gönlünüzce olsun

her şey gönlünüzce olsun

X