2.çizgi çok silik sizce sonuç nedir :(

esraa92

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
664
1.026
Hanımlar merhaba 9 aydır bebek istiyoruz daha önce test yaptığımda 2.çizgi silik bile olmamıştı. Şimdi adetim 2 gün gecikti ama oruç tuttuğum için de değişmiş olabilir. Çok silik 2.çizgi çıktı ilk kez. Ama çok çok silik. Sizce sonuç nedir? Yine umudum yok ama bakalım

Eklentiler

• 442D292E-4622-4AD8-962F-807F39BB0B01.jpeg
    442D292E-4622-4AD8-962F-807F39BB0B01.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 375
  • EA4D1C9A-A02C-48D8-9618-635D47006EFF.jpeg
    EA4D1C9A-A02C-48D8-9618-635D47006EFF.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 411
Hanımlar merhaba 9 aydır bebek istiyoruz daha önce test yaptığımda 2.çizgi silik bile olmamıştı. Şimdi adetim 2 gün gecikti ama oruç tuttuğum için de değişmiş olabilir. Çok silik 2.çizgi çıktı ilk kez. Ama çok çok silik. Sizce sonuç nedir? Yine umudum yok ama bakalım
Pozitif yarin kan verin. Silikde ciksa adet gectiyse hamilesiniz demek.

Çok mutlu oldum çok iyi geldiniz bana inşallah vardır :KK43: ben de umutlandırmamak için eşime de söylemedim o kadar silik ki, bir de arada 1-2 gün gecikme olunca umutlanıyoruz hemen. Bu sefer söylememeyi düşünüyorum kanda çıkana kadar. Sizce biraz daha beklesem mi kan tahlili için? 1 sene önce dış gebelik geçirmiştim bu arada

Çok mutlu oldum çok iyi geldiniz bana inşallah vardır :KK43: ben de umutlandırmamak için eşime de söylemedim o kadar silik ki, bir de arada 1-2 gün gecikme olunca umutlanıyoruz hemen. Bu sefer söylememeyi düşünüyorum kanda çıkana kadar. Sizce biraz daha beklesem mi kan tahlili için? 1 sene önce dış gebelik geçirmiştim bu arada
Bence var hayırlı olsun muhtemelen 10 20 arası hemen verin iki güne de takip edip sağlıklı artarsa iki haftaya kese kalp görünür sanırım

Silik de olsa gebelik var canım sağlıkla gelsin inşallah

Eşinize söylemeyin keseyi görmeden hayırlı olsun bencede var

Gebelik kesin var benim yumurtlamadan sonra 10.gün idrar testim boyle cikmisti 🙏 Allah saglikla tamamina erdirsin insallah

Evet hamilesiniz sağlıkla ilerlesin inşallah 😍 Daha yeni olduğu için çok silik çıkmış hemen kan verin

Aynı görüntüdeki siliklikle öğrenmiştim bende gebeliğimi 😇 Çok şükür gecesine beta yaptirmistim 29 cikmisti. Sende en kısa zamanda beta yaptır çıkar zaten canım 😍

Benimde aynı bu şekilde çıkmıştı. Erken gebelik testinde daha net çıktı ertesi gün kan verdim pozitifti 😇 hayırlı olsun

Herkese çok teşekkür ederim kızlar sizin yönlendirmenizle sonraki gün doktora gittim 123 çıktı, 2 gün sonra 298 çıktı çok şükür. inşallah böyle artara gider evet hamileymişim inşallah keseyi bebeği de görürüz sağ salim yuvasına doğar 🤲🏻

Benimde silikti 3 gün sonra tekrarladim simdi net 2 cizgim var. Yarin kan testine gidiyorum. Allah nasip eder inşallah hamileyiz canım 🙈

X