2.çocuk düşünenler(Eylül,Ekim,Kasım,Aralık...)

aycaf

kızım,en büyük hediyem,sonsuz şükrüm...
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2011
400
130
Yeni başlangıçlara merhaba ....2.çocuk düşünenler(Eylül,Ekim,Kasım,Aralık...) gelin tanışalım!

bu arada yanlış anlamışsın sanırım,2.cocuk isteyenler anlamında o başlık:):anneadayı:

Anladim, ben 2. cocuk istiyorum, ama daha birincisini elime almadim ki, ikincisini nasil düsüneyim... :)

ben varım :) tam 2 yıldır istiyorum ama olmadı birtürlü... bir kızım var ve çok zahmetsiz olmuştu yavrum hatta tatlı sürprizim oldu :))) ama bu sıpa epey zorladı :KK43:

Günaydın canım ben de ikinciyi istiyorum dört yasında bi kızım var nasipse ikinciyi de istiyorum hayırlısı inşallah

Merhabalar. Benim 3 yasinda oglum var. Bizde istiyorduk bu ay nasip etti Rabbim. Fakat bayram oncesi ogrendigimiz icin drlar randevulari doluydu. Sadece kan testi yaptirabildim. Bayram donusu randevum var keseyi gorcez insallah sagliklidir. Bundan 9 ay once dusugum oldu 7 haftalik ne yazikki. Benim icin dua eder misiniz? Allah hepinizin gönlüne gore versin. Ben hep ikinci cocuk icin soyle dua ettim: 'Allahim bana evlat duygusunu tattirdin sukurler olsun, simdi bir tane daha nasip et.saglikli hayirli olsun. Ama ilk once hic olmayana ver o duyguyu tatsin. Sonra bana ver Rabbim "

Merhabalar. Benim 3 yasinda oglum var. Bizde istiyorduk bu ay nasip etti Rabbim. Fakat bayram oncesi ogrendigimiz icin drlar randevulari doluydu. Sadece kan testi yaptirabildim. Bayram donusu randevum var keseyi gorcez insallah sagliklidir. Bundan 9 ay once dusugum oldu 7 haftalik ne yazikki. Benim icin dua eder misiniz? Allah hepinizin gönlüne gore versin. Ben hep ikinci cocuk icin soyle dua ettim: 'Allahim bana evlat duygusunu tattirdin sukurler olsun, simdi bir tane daha nasip et.saglikli hayirli olsun. Ama ilk once hic olmayana ver o duyguyu tatsin. Sonra bana ver Rabbim "
Amin canım inşallah sağ salim kucağına almayı Rabbim nasip eder ve Duan çok güzelmiş

Slm guzel hatunlar bende nasip olursa 2.hediyemi istiyorum Rabbinden. Rabbim ol de olsun tüm isteyen lerle beraber inşallah.

Bnde ikinci icin biraktim korunmayi mayis ayinda ama hala tik yok

Kızlarr benim de bi kızım var 3 yasında ikinciyi ıstıyorum 6 aydır olmuyor doktora gıttık sorun yok ama mAlesef olmadı gruba yeni katıldım tavsıyelerinizi bekliyorum

İyi aksamlar benimde 3.5 yasinda bir kizim var nasipse ona kardes dusunuyoruz 5. ayimiz oldu ,adetim duzenlidir ,ama 5 gun gecikti testler negatif ama hala adet olmadim ,bekliyorum bakalim gelmezse dr a gidecegim ins kotu bi durum yoktur.

5.ay bu ay korunmayı bırakalı ilk ay hamile kalmıstım oğluma o şimdi 5 yasına girdi sabrım azalıyor psikolojim al üst oluyor her regl öncesi neden olmuyor bilmiyorum kilom var ama ilk cocugumada kiloluyken hamile kalmıstım zaten yasım 29 tedaviye baslamak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum

X