Gebeliğe Hazırlık 2 düşükten sonra hangi kontrollerı yapmam gerekiyor?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tugceela

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
96
43
28
Merhaba kızlar
Mart ayında ilk düşüğmü yaptım , 1 ay korunduk sonra nisan ayında tekrar hamile kaldım. Bugün tekrar düşük yaptığmı öğrendım pazartesi kadın doğumda randevum var . Hangi testlerı yapmam gerekiyor , fiyatları nedir ? Tekrar hamile kalmadan önce herşeyıme baktırmak istiyorum.
Devlet hastanesıne gidicem. Böyle bi durum yaşayan testlerı yaptıran var mı?

Böyle bir durum yasamadim ama pıhtılaşma testi yaptırmak gerekiyor diye biliyorum 2 düşükten sonra kadin doğum doktorun yönlendirir devlette üniversite hastaneleri yapiyor ücretsiz

Canım ben 1 düşük bir kimyasal vardı genetik testi ysptr ben de yeni yaptırdım sonucu bekliyorum devlet hastanesi yaptırdım ben
Geçmiş olsun canim
Fiyatları nedir ? Ücret alıyorlar mı.
Birtane sağlıklı kızım var ama sonrası niye böyle oldu anlamdım😓

Geçmiş olsun canim
Fiyatları nedir ? Ücret alıyorlar mı.
Birtane sağlıklı kızım var ama sonrası niye böyle oldu anlamdım😓
Rica ederim devlette almıyolr ücret. Benm 17 haftalık ikiz gebelik vardı kalpleri durdu 2. De kimyasal oldu bu sefer planlı bir gebelik istiyorum bence sizde sonucu öğrenen bebek düşünmeyin bana doktorum öyle dedi

Merhaba kızlar
Mart ayında ilk düşüğmü yaptım , 1 ay korunduk sonra nisan ayında tekrar hamile kaldım. Bugün tekrar düşük yaptığmı öğrendım pazartesi kadın doğumda randevum var . Hangi testlerı yapmam gerekiyor , fiyatları nedir ? Tekrar hamile kalmadan önce herşeyıme baktırmak istiyorum.
Bence yaptırt canım bir kimyasal gebelik geçirdim ertesi ay hemen hamile kaldım ve 11+3 günlüğüm şuan 10 gündür kanamam var bayramda 1 gece hastanede yattım bende ara verseydim de genetik test yaptırsaydım diyorum hep ihmal etme bak

Rica ederim devlette almıyolr ücret. Benm 17 haftalık ikiz gebelik vardı kalpleri durdu 2. De kimyasal oldu bu sefer planlı bir gebelik istiyorum bence sizde sonucu öğrenen bebek düşünmeyin bana doktorum öyle dedi
Kesinlike beklıcem bende , birşey var mı yok mu öğrenenmem lazım.
Kimyasal gebelikte kürtaj oldunuz mu? Benim aklım biraz karışık. Mart ayında kese vardı kürtaj olmuştum 6 haftalık.
Şuan daha kese görünmedı düşük yapıyorum dediler beta-hcg hormunum gittikce düşüyor , nasil bir yol izliçekler acbaa pazartesi

Bence yaptırt canım bir kimyasal gebelik geçirdim ertesi ay hemen hamile kaldım ve 11+3 günlüğüm şuan 10 gündür kanamam var bayramda 1 gece hastanede yattım bende ara verseydim de genetik test yaptırsaydım diyorum hep ihmal etme bak
Geçmil olsun canim inşallah sağlıkla gelir bebeğın 🤲🏻 Birtane sağlıklı kızım var 3 yaşında , bu ikidir neden böyle oldu anlamıyorum😓

Geçmil olsun canim inşallah sağlıkla gelir bebeğın 🤲🏻 Birtane sağlıklı kızım var 3 yaşında , bu ikidir neden böyle oldu anlamıyorum😓
Ağrı kesici falan aldın mı ? Hapların da etkisi olur bak veya kür yapma bak

Merhaba kızlar
İki düşük sonrasi üniversite hastanesindeki doktorum beni tıbbi genetik hematoloji ve romotoloji bolumlerine yönlendirmişti ayni hastanede bu bölümlere gittim sirayla

Kesinlike beklıcem bende , birşey var mı yok mu öğrenenmem lazım.
Kimyasal gebelikte kürtaj oldunuz mu? Benim aklım biraz karışık. Mart ayında kese vardı kürtaj olmuştum 6 haftalık.
Şuan daha kese görünmedı düşük yapıyorum dediler beta-hcg hormunum gittikce düşüyor , nasil bir yol izliçekler acbaa pazartesi
Kimyasal gebelik adet kanaması sonlanyor kürtaj olunmuyır kesinlikle

Merhaba kızlar
eşiniz ile birlikte kromozonlariniza hemde sizin pıhtılaşma testnizi yaptırın

X