Bebek İkinci El 2. El 2li sut sagma makinesi satan varsa almak istiyorum

Asosmerve27

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
72
46
34
Merhaba 2. El 2''li süt sağma makinesi satmak isteyen var mı? Sağlam olması önemli herhangi bir arıza olmasın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• 28FBC4CD-9E41-4622-B216-3DADD1841D88.jpeg
    28FBC4CD-9E41-4622-B216-3DADD1841D88.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 78
Hala arıyorsanız Ameda markasının Finesse modeli mevcut bende. 20 ay garantisi devam ediyor. Çift sağımlı. Normalde çok pahalı nir üründür hastane tipi kaliteli bir pompadır. Ameda markasının yeni çıkan en güçlü modeli. Araştırırsanız markayı diğerlerine göre farkını anlayacaksınız. Uygun bir fiyata satacağım.

Screenshot_2022-05-04-20-40-14-933_com.gardrops.jpg

Hala arıyorsanız Ameda markasının Finesse modeli mevcut bende. 20 ay garantisi devam ediyor. Çift sağımlı. Normalde çok pahalı nir üründür hastane tipi kaliteli bir pompadır. Ameda markasının yeni çıkan en güçlü modeli. Araştırırsanız markayı diğerlerine göre farkını anlayacaksınız. Uygun bir fiyata satacağım.

Eki Görüntüle 3060044
Malesef geç oldu ben başka almak zorunda kaldım. Merakımdan soruyorum satsaydiniz bana ne kadar fiyata satardınız

Satacağım model Ameda'nın en yeni modeli olduğu için sıfırı 2.250 TL ben 1000 TL'ye bırakacaktım. Siz ne almıştınız memnun musunuz kullandığınız cihazdan?
Çok kullanmadim aslinda birkac kez kullandim çok beğendim. Ebebekten aldım wewell diye bir marka

Eki Görüntüle 3060044
fiyat nedir

Eki Görüntüle 3060044
Merhaba hala satiyor musunuz?

X