2.el Stork, Sleeper, Kraft vb. Elektrikli sallanan beşik arıyorum...

betulrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
100
1
2.el elektrikli sallanan beşik arıyorum.yukarıda belirttiğim markalardan olup satmayı düşünen varsa ilgilenirseniz çok mennun ve duacı olucam.

yasminnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
25
0
bendede mavi beyaz kraft dondini beşik var.Konya da olup almak isteyen arkadaşlara duyurulur. benimle özelden görüşebilirsiniz

yasminnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
25
0
betülrana özeldeki mesajını gördüm ama maalesef 100 mesajım olmadığı için sitede karşılık veremedim.

bu markanın 2. el fiyatı 250 tl ama kargo çok pahalı o nedenle tavsiyem sahi..den.com da istanbulda yaşayıp elinde bu beşikten olan satmak isteyen mutlaka vardır tavsiye ederim.

nurshen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2010
22
0
bende oğlum için otomatik sallanan beşik arıyorum temiz kullanılmış ve garanti belgesi olan..hala güncel olan var mı?

CINARINANNESI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2012
678
0
elimizde kraftın pembe beyaz olanından var. ama tepsisi yok, taşınırken kayboldu. sadece bir kaç ay kullanıldı. yeni gibi. istanbul veya kocaeliden elden teslim edebiliriz.

SADEM37

BENİM BAYRAMIM SENSİN..
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2014
86
46
31
BENDE DE VAR KARGO PAHALI OLUR MASA TEPSISININ KENARLARI BIRAZ CIZIK AMA UZERINDE BIRSEY YOK. KREM RENGI STORK DONDOLINO İSTEYENE RESIM ATABILIRIM ÇALIŞMAYAN AKSANI YOK FİYAT 150 DUSUNUYORUM ÖZELDEN ULASANILIRSINIZ WHATSAPP DAN RESIM GONDEREBILIRIM

Eascsbi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
335
37
30
BENDE DE VAR KARGO PAHALI OLUR MASA TEPSISININ KENARLARI BIRAZ CIZIK AMA UZERINDE BIRSEY YOK. KREM RENGI STORK DONDOLINO İSTEYENE RESIM ATABILIRIM ÇALIŞMAYAN AKSANI YOK FİYAT 150 DUSUNUYORUM ÖZELDEN ULASANILIRSINIZ WHATSAPP DAN RESIM GONDEREBILIRIM
Arkadasim nerede oturuyorsun

Hacer Gns

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2015
73
2
35
Bende sleeper var tepsisi yok otomatik müzikli Zaman ayarlı sallanma özelliği otomatiği çalışmıyor büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum yaptırılabilir bem fırsat bulup tamir ettiremedim Gölcükteyim ihtiyacı olana 60tl verebilirim