Bebek İkinci El 2.el Stork, Sleeper, Kraft vb. Elektrikli sallanan beşik arıyorum...

betulrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
73
1
2.el elektrikli sallanan beşik arıyorum.yukarıda belirttiğim markalardan olup satmayı düşünen varsa ilgilenirseniz çok mennun ve duacı olucam.

bendede mavi beyaz kraft dondini beşik var.Konya da olup almak isteyen arkadaşlara duyurulur. benimle özelden görüşebilirsiniz

betülrana özeldeki mesajını gördüm ama maalesef 100 mesajım olmadığı için sitede karşılık veremedim.

bu markanın 2. el fiyatı 250 tl ama kargo çok pahalı o nedenle tavsiyem sahi..den.com da istanbulda yaşayıp elinde bu beşikten olan satmak isteyen mutlaka vardır tavsiye ederim.

bende oğlum için otomatik sallanan beşik arıyorum temiz kullanılmış ve garanti belgesi olan..hala güncel olan var mı?

elimizde kraftın pembe beyaz olanından var. ama tepsisi yok, taşınırken kayboldu. sadece bir kaç ay kullanıldı. yeni gibi. istanbul veya kocaeliden elden teslim edebiliriz.

BENDE DE VAR KARGO PAHALI OLUR MASA TEPSISININ KENARLARI BIRAZ CIZIK AMA UZERINDE BIRSEY YOK. KREM RENGI STORK DONDOLINO İSTEYENE RESIM ATABILIRIM ÇALIŞMAYAN AKSANI YOK FİYAT 150 DUSUNUYORUM ÖZELDEN ULASANILIRSINIZ WHATSAPP DAN RESIM GONDEREBILIRIM

BENDE DE VAR KARGO PAHALI OLUR MASA TEPSISININ KENARLARI BIRAZ CIZIK AMA UZERINDE BIRSEY YOK. KREM RENGI STORK DONDOLINO İSTEYENE RESIM ATABILIRIM ÇALIŞMAYAN AKSANI YOK FİYAT 150 DUSUNUYORUM ÖZELDEN ULASANILIRSINIZ WHATSAPP DAN RESIM GONDEREBILIRIM
Arkadasim nerede oturuyorsun

Bende sleeper var tepsisi yok otomatik müzikli Zaman ayarlı sallanma özelliği otomatiği çalışmıyor büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum yaptırılabilir bem fırsat bulup tamir ettiremedim Gölcükteyim ihtiyacı olana 60tl verebilirim

Foto

Eklentiler

• image.png
    image.png
    134,5 KB · Görüntüleme: 76
  • image.png
    image.png
    129,6 KB · Görüntüleme: 95
  • image.png
    image.png
    123,5 KB · Görüntüleme: 85
Bende sleeper var tepsisi yok otomatik müzikli Zaman ayarlı sallanma özelliği otomatiği çalışmıyor büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum yaptırılabilir bem fırsat bulup tamir ettiremedim Gölcükteyim ihtiyacı olana 60tl verebilirim
Canim nasil yani otomatik calismiyor ellemi sallicaz

Ben fırsat bulup baktıramadım belki içini açıp kendinizde yapabilirsiniz yanı bilmiyorum manuel olarak sallanıyor tabi müziği falan Zaman ayarlı çalışıyor sadece otomatik sallanma özelliğinde sorun var kendi kendine sallanmıyor manuel ileri geri sallanıyor sırt kademe ayarlı sleeper netten araştırabilirsiniz

Biliyorum canim bendede var kullaniyorum ben suan kullandigim icin arkadasimada veremiyorim cok raaht bir urun insanin yukunu yuzde 75 aliyor zmaan sallanma ayari bide muzigi actinmi ohh misss

X