Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 hafta oldu GÖĞÜSLERİM BÜYÜYOR!!!

sabrszz

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
37
12
29
herkese merhaba benim gibi doğal yöntemlerle göğüslerini büyütmek isteyenlere belki yardımcı olabilirim diye yazmak istedim. Aylardır araştırıyorum masaj yapanları ilaç kullananları bitki çayı içenleri ve sonuç olarak öğrendiğim bilgiler doğrultusunda günlük yaşantımı etkilemicek beni uğraştırmıcak fazla zamanımı almıcak bi program hazırladım Kendime Ve bi çok başarısız denememin yanında bu yaptığım Programın 2 haftada etki etmeye başladığını görmem beni şaşırttı o yüzden sizinlede paylaşmak istedim çünkü bu konuda gerçekten çok muzdarip kadınlar olduğunu gördüm umarım sizdede işe yarar 🙏🙏

1. Ay
hergün sabah aç karnına 1 yemek kaşığı keten tohumu 2 yemek kaşığı yoğurda karıştırıp yiyorum.
kahvaltılarda tahin yiyorum
her gün öğlen gibi 1 su bardağı soya sütü içiyorum
Akşam üzeri gibi artık karnımın acıkmasına yakın 2-3 tane havuç yiyorum.
ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra da 1 su bardağı şerbetçi otu bitkisini demleyip içiyorum.

bu programımın bide 2. Ayı var ama henüz onu denemediğim için yazmıyorum.
ben bu şerbetçi otunu daha öncede denedim biliyosunuzdur saraçoğlulunun kürü ama gözle görülür bi değişim yaşamamıştım oyuzden onu desteklicek başka ürünlerde araştırdım ve kesinlikle bu sefer işe yaradığını görebiliyorum. Ben 28 yaşındayım 1.68 boy 54 kilo göğüs ölçüm 80b ama A bedenin sınırında yanı kısacası avucum kadarlar. Programa başlayalı 2 hafta oldu ve göğüslerimdeki değişimi farkedince ölçtüm cup bedenim 3mm büyümüş. Göğüslerimin büyümesi pskolojik açıdan benim için çok önemli 3mm de neymiş diyenleriniz olabilir ama o 3 mm benim hem kırılmış kadınlık gururumun hemde kaybettiğim özgüvenim için çok büyük bir adım ve 2 haftada çok ama çok büyük bir ilerleme bence çünkü diğer yöntemlere aylarınızı verseniz 1mm büyümüyor. benim gibi göğüslerinin küçüklüğünden dolayı çok üzülen ve canı yanmış kırılmış hemcinslerim varsa ve birazcık olsun yardımcı olabilirsem ne mutlu bana 🙏🙏🙏

Evet memelerim de minicik 80a
O zaman anlayabilirsiniz kocanız sizi balayınızdan beri tercih etmese arada sırada sırf sus payı diye ilgilense bişeyleri bahane edip dursa neden böyle olduğunu anlayamıyoken evliliğiniz ilk yılını sürekli kocanızın ilgisini çekmeye çalışarak geçirseniz bütün bu çabanıza karşılık alamayıp sonrada kocanızın sizde eksik olan birşeyi arzuladığını ve bunuda başka yollarla karşıladığını öğrenseniz. Kırılmaz mısınız?

O zaman anlayabilirsiniz kocanız sizi balayınızdan beri tercih etmese arada sırada sırf sus payı diye ilgilense bişeyleri bahane edip dursa neden böyle olduğunu anlayamıyoken evliliğiniz ilk yılını sürekli kocanızın ilgisini çekmeye çalışarak geçirseniz bütün bu çabanıza karşılık alamayıp sonrada kocanızın sizde eksik olan birşeyi arzuladığını ve bunuda başka yollarla karşıladığını öğrenseniz. Kırılmaz mısınız?
Kırılmam. O kocaya tekmeyi basarım. Kocanız top model filan gibi mi? Penis boyutu muazzam mı? Baklavalar sıra sıra mı?

Kırılmam. O kocaya tekmeyi basarım. Kocanız top model filan gibi mi? Penis boyutu muazzam mı? Baklavalar sıra sıra mı?
Top değil eminim mükemmelde değil hatta şöyle söyliyim yanyana geldiğimizde bu kız bu adama nasıl bakmış falan dersiniz çevremden biliyorum. zaten tekmeyi basmaya çalıştım yapmadım değil ama bazı ailevi nedenler dolayı şuan için ayrılamıyorum ama bizim evliliğimiz sonu o veya bu şekilde zaten biticek. Ben zaten göğüslerimi kocam için büyütmüyorum asla kendim için büyütüyorum o kadar özgüvenimi yerle bir ettiki tekrar karşısında dimdik durup istemediğine dönde bi bak demek istiyorum

Ayrıca bi evliliği bitirmekte öyle ha diyince olmuyo siz eş konusunda şanslı olanlardansınız demekki umarım hiç anlamazsınız eşiniz tarafından gururunuz kırılmasının ne demek olduğunu.

Top değil eminim mükemmelde değil hatta şöyle söyliyim yanyana geldiğimizde bu kız bu adama nasıl bakmış falan dersiniz çevremden biliyorum. zaten tekmeyi basmaya çalıştım yapmadım değil ama bazı ailevi nedenler dolayı şuan için ayrılamıyorum ama bizim evliliğimiz sonu o veya bu şekilde zaten biticek. Ben zaten göğüslerimi kocam için büyütmüyorum asla kendim için büyütüyorum o kadar özgüvenimi yerle bir ettiki tekrar karşısında dimdik durup istemediğine dönde bi bak demek istiyorum
Sövesim geldi kocanıza. Ama onun istediği gibi olmaya çalışmak bu. Her ne kadar kaybettiğine dön bak demek istiyorum deseniz de. Sağlıklı olan gerçekten kendinizi sevmeniz. Profesyonel destek filan alsanız çok iyi olur aslında.

Ayrıca bi evliliği bitirmekte öyle ha diyince olmuyo siz eş konusunda şanslı olanlardansınız demekki umarım hiç anlamazsınız eşiniz tarafından gururunuz kırılmasının ne demek olduğunu.
Dünya hali simdiye kadar bir arıza çıkarmadı sağolsun. Umarım siz de kurtulur kendi bedeninizle mutlu olursunuz.

Bence dene kesinlikle zaten göğüslerimi büyümesine bu kadar çabuk etki edenin keten tohumu ve havuç olduğunu düşünüyorum
Yok 1 hafta kadar yemiştim sanki öyle hatırlıyorum :) annemde var ondan alayım yiyeyim bakayım bende emzirsim içleri boşaldı çık kötü oldular ya

Sövesim geldi kocanıza. Ama onun istediği gibi olmaya çalışmak bu. Her ne kadar kaybettiğine dön bak demek istiyorum deseniz de. Sağlıklı olan gerçekten kendinizi sevmeniz. Profesyonel destek filan alsanız çok iyi olur aslında.
zaten Alıyorum sayılır kuzenim psikolog genede saolun düşünceleriniz için ben zaten mutluyum kocamsız ve birazcık ele gelen göğüslerle daha da mutlu olucam

X