2 haftalık evliyim eşimin annesi kaynanasını bize getirecek

Hepsi mi ayni olur bunlarin:) benim kayinvalidenin laflari da ayni boyleydi.
benim evlilikten ogrendigim herkese anladigi dilden konusmak.kibarlik arsizin yuzsuzun anladigi dil degil.oyle davraninca ezik gibi goruyorlar insani anneme demişti sanırım uyuydurmuyorsam

Annem de bu lafı işitmişti bir kere
Babaanneme bakma konusunda eşşek gibi bakacaksın denmişti :KK70:

Halbuki azıcık had bilse
Kızım yeni evlisiniz ama babaanne sizde biraz kalabilir mi? Dese bence iggy karşı çıkmazdı
aynen öyle bana resmen buna sen karar veremezsin dedi şaka gibi :KK70: hayır evimize 1 tl katkısı olmayan insan hangi hadle bunu dedi onu da anlamadım. kendi karar verirmiş bana gelen gidene. yok yaaa.

Kimlik kontrolü de yapcakmış mı 👀
ya var ya bunlar daha hicbir sey :KK70: sürekli laf sokup duruyordu her görüşmemizde. benden temizlik ve ilgi bekliyordu. ben evime ara ara yardımcı alıyorum sağolsun bir ablam var gelip yapıyor ayda 2 kez.. kendisine de teklif ettim size de göndereyim dedim kabul etmedi gelin varken hahaha ama kendi evimde yapmıyorum ona neden yapayım ayrıca mecbur muyum amacı temizlik olsa yardımcı teklifimi kabul ederdi amacı bana eziyet egosit bir kv sildim rahatladım yük kalktı üstümden

kızlar baska bir konudan ban yemişim :KK70:

son durum babanne gelmedi ama kaynana babanneyi kendi evine aldı bize dayattıgı tarıhte kendi almak zorunda kaldı :KK70:
Eşim annesini aradı misafir etmek istersek biz ne zaman istersek kendimiz karar verip alırız babanneyi dedi.
Kadın bana sosyal medyadan göndermeler yaptı sildim engelledim kv yi heryerden.
Kv esimin baba tarafı ile dedikodumu yapmaya calısmıs baba tarafı susturmus hepsi beni aradı biz seni cok seviyoruz senin ne kadar kaliteli bir insan oldugunu biliyoruz tarzı konustular :)
son durum ben kv yi silince kv de oğlunu sildi konusmuyor esimle. aralarındaki ilişkiye karısmam bana bulasmasın
babanneyi de haftasonu alacağım agırlamaya, benim ananem de gelecek ikisi takılsınlar sohbet muhabbet 2 gün agırlayacağım ikisini kendi isteğim ile
Aynen boyle devam ne hissediyorsan istemiyorsan söyle açik açık kimseyi idare etmek gibi bir zorunluluğun yok :KK66: sen bakma kk ya

yazik bu yasli insanlara :KK43: .. surekli bir oraya bir buraya savruluyorlar ve tartisma konusu oluyorlar.. Kotu insanlar olsa anlamak mumkun ama zarari olmayan insanlar ise neden tartisma konusu oluyor :KK43:
Allah kimseye muhtac etmesin.. bu kadini ne sana muhtac etsin konu sahibi, ne esine, neden kayinvalidene.. ne baskalarina

Sunu unutmamak lazim gun gelir belki sizde birilerine muhtac kalacaksiniz ve onlarda sizi ordan oraya gonderecekler.. Bu gunlerin yarinida var..

yazik bu yasli insanlara :KK43: .. surekli bir oraya bir buraya savruluyorlar ve tartisma konusu oluyorlar.. Kotu insanlar olsa anlamak mumkun ama zarari olmayan insanlar ise neden tartisma konusu oluyor :KK43:
Allah kimseye muhtac etmesin.. bu kadini ne sana muhtac etsin konu sahibi, ne esine, neden kayinvalidene.. ne baskalarina

Sunu unutmamak lazim gun gelir belki sizde birilerine muhtac kalacaksiniz ve onlarda sizi ordan oraya gonderecekler.. Bu gunlerin yarinida var..
Sorun babaanne değil burada kv nin emrivaki yapması. Konu sahibi babaanneyi çağırmış zaten ama kendi istediği zaman ve kendi insiyatifi ile.

Amin hicbirimiz hickimseye muhtac olmayalım insallah... babannenin kalması değil konumuz ordan oraya savrulma durumu benim ya da eşimle alakalı değil. ben kimseyi ordan oraya da göndermedim 3. haftadayım evliliğimin babannenin 4 evladı varken bana mı düser torununun eşi olarak? kaldı ki kendi isteğim ile 2 gün misafirliğe davet ettim gönlunu hos tutmak istiyorum ...
birilerine muhtac kalırsınız vs derken ne alaka yani? allah muhtac etmesin cocugum yok zaten olursa da ona güveneceğimi düsünmüyorum bilincliyim. ha kendi vasiyetim isteğim bana bir bakıcı tutulması yönunde. kendim icin isteğim.

X