2 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.829
1.334
#Koç Hissedebileceğiniz stresi azaltmanın bir yolu, hayata daha eğlenceli bir şekilde yaklaşmak ve durumunuzu aydınlatmaya çalışmaktır - ancak çabalarınız için çok fazla takdir almayı beklemeyin. İşinizde ise büyük bir güven sorunu var atlatıp atlatamamak sizin geçmiş davranışlarınızla oluşacak.

#Boğa Bu gün ailenize işinize sevdiklerinize sözlerinizle testten geçme günün. Fikirlerinizi söylerken biraz daha çekingen davranın yoksa yöneticilerinizi kızdırabilirsiniz. Hatalarınızdan ders alın ve dediklerinizde diretmeyin.

#İkizler Bu kadar stres iyi gelmeyebilir sağlık stres yüzünden bozulur unutmayın. stresinizi atacak bir yol oluşturun. İlişkileriniz işinizde sorumluluğunuz biraz sizi yormuş olabilir ailenizinde payı olmuş olabilir. Öfkelenmek yerine sakinleşip çözüm üretmeye bakın her şey yolunda sağlığınız işiniz büyütmeyin bu kadar.

#Yengeç bu gün başkalarının hayran olduğu bir iç sakinlik olacak hayatınızda dışarı çıkın dolaşın hayata karışın. Aşk konusunda yeni biri kalbinizi çarptıracak aşk kaçınılmaz. İşinizle ilgili bir sorunu çözmek için bir arkadaşınızdan yada meslektaşınızdan yardım alacaksınız. Mali durumunuz şanslı bir döneme giriyor her fırsatı değerlendirin

#Aslan Aşk hayatınızda sürprizlere hazırlıklı olun hem süregelen ilişkilerde hem tanışmalarda oldukça şanslı bir gün olacak sizin için. İşleriniz sorunluysa baş ağrısı kaçınılmaz olacaktır. Son olaylarla ilgili endişeler üzerinizde iz bırakmış olabilir. Vücudunuzun direncini artırmak için çalışın ve bol miktarda egzersiz yapın

#Başak Bu gün hem işleriniz yolunda gidiyor hem finansal konularda yeni gelişmeler yaşayacaksınız keyfinizi yerine getirecek olaylarla dolu bir gün. Buluşmak için yeni mekanlar ve durumlar önererek mevcut ilişkileri güçlendirin. Hayatınızda daha önemli bir rol vermek istediğiniz biri varsa ilk adımı atan siz olun.

#Terazi Olumlu tutumunuz başkalarına örnek olacak ve ortaya güzel bir iş çıkartacaksınız. Takdir göreceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bekar olanlar rüya gibi bir aşk aniden ortaya çıkabilir. Para konularında güzel bir gün yatırım yapmak için biraz daha bekleyin

#Akrep Geçmişten gelen bir haberle aniden tüm hayatınızı değiştirebilirsiniz. İş konusunda başarı çaba sarf ettiğinizde ortaya çıkar, istediğiniz her şey en beklenmedik zamanlarda ortaya çıkar umudunuzu kaybetmeyin. Finansal konularında ilerleme yaşayacaksınız.

#Yay İş arkadaşlarınızla yapacağınız bir iş birliği sizi daha iyi seviyeye götürecek. Ekip olarak çalışarak ilerlersiniz ve beklenmedik sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu gelecek vaat eden bir proje olacak. Dışarı çık ve kendini fark ettir, cesur ol. Sizin için doğru kişiyi bulun ve başkalarıyla harika zamanları nasıl paylaşmaya başlayabileceğinizi keşfedin.

#Oğlak İnsanlarla teması yoğunlaştırın, çünkü şu anda sizin tek kalmanız daha çok paylaşıp sevgi duymanız gereken günler. Boş zamanınızı aileniz ve iyi arkadaşlarınızla planlayın ve en önemlisi planlarınızı birlikte yapın. Eski bir arkadaşlarınızı da arayabilirsiniz. İş konularında işinizi ertelemeyin ve gün içerisinde bitirin. Aşık olabilecek açılar var ama tanımadan bir ilişki başlatmayın.

#Kova Aile olmanın paylaşmanın güvenlik hissini özlüyorsunuz. Tüm ailevi sorunları erteleyin ve işinize konsantre olun para kazanmanız ve son zamanlarda yaşadığınız olayları düzelmeniz gerekiyor şanslı bir dönemdesiniz para kazanacağınız zamanlar başlıyor. Sağlık konusunda biraz nefes alın ve kendinizi gereksiz yüklerden kurtarın

#Balık bu gün nereye giderseniz gidin etrafınızda ki herkes sizi görmekten memnun olacak. Mali işlerde ölçülü davranın harcamaları sınırlayın. Yeni tekliflere açık olun ilişkilerde yeni başlangıçlar dönemi. İş hayatında her şey beklediğinizden olumlu gidiyor
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.829
1.334
♈️Koç: Bugünü ne kadar kafanızı boşaltmaya ayırmak isteseniz de üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmeye harcamak durumunda kalacaksınız. En iyisi kendinizi motive edin ve işlerinizi en iyi şekilde bitirmeye odaklanın.
♉️Boğa: Çevrenizdeki insanların görüntünüze bakarak sizi değerlendirdiği fikrinden uzaklaşmalısınız. Özgüveninizi arttırmalı asıl değer verilmesi gereken yönün karakter olduğuna odaklanmalısınız. Siz kendinize ne kadar inanırsınız o kadar huzurlu hissedersiniz.
♋️İkizler: Duygusal anlamda içinizde bir şeyler hissettiğiniz kişiden karşılık alamıyor olabilirsiniz. Bu durumda ısrarla çabalamak duygusal anlamda çalkantılı duygular yaşamanıza neden olabilir. Israrcı olmak yerine farklı limanlara açılmayı deneyin.
♋️Yengeç: Bugün otorite figürleri ile görüş ayrılıkları nedeniyle çatışmaya girebilirsiniz Sadece üstünüz oldukları için onlarla aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Kendinizden eminseniz fikirlerinizin arkasında durun.
♌️Aslan: İletişimde olduğunuz bazı kişiler sizinle iş yapmak için egonuzu tatmin edecek davranışlarda bulunabilirler. Dürüst ve samimi olmayan bu tarz davranışlar hoşunuza gitmeyecek. Kim dost kim düşman test etmeden kimseyle yola çıkmayın.
♍️Başak: Kendi problemleri ile baş etmekte zorlanan ve sıkıntıya düşmüş olan bir arkadaşınıza el uzatmak isteyeceksiniz. Bu kişinin kendine güveninin gelmesi için ona hayatta başardığı işleri hatırlatmanızda fayda var.
♎️Terazi: Kendinize biraz daha fazla zaman ayırmak ve ruhunuzu dinlendirmek ihtiyacı içersindesiniz. Yakın dostlarınızın dertlerine derman olmak misyonunu bir süre için bırakmanızda fayda var. Meditatif çalışmalarda bulunabilirsiniz.
♏️Akrep: Kariyerinizde ilerlemek adına yaptığınız çalışmaların beklentilerinizi karşılamaması moralinizi bozuyor olabilir. Daha fazla emek vermek ve güçlü kişilerden destek almak bir kaç adım ileriye gitmenizi sağlayabilir. Doğru kişiyi bulmaya çalışın.
♐️Yay: Bugün içinizde romantik duyguların yükseldiğini hissedebilir ve bunu tatmin etmek adına planlar yapmak arzusu duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğinizle beraber olmak için değişik bir mekanda bir yemek organize edebilirsiniz.
♑️Oğlak: Kariyerinizde ortaya çıkan bazı değişimler ve yenilenmeler kafanızı fazlasıyla kurcalıyor olabilir. Bu durumun sizin için yepyeni fırsatlar doğuracağını, maddi açıdan da yükselmenize neden olacağını unutmayın. İlk başta biraz zorlansanız da sonrasında sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz.
♒️Kova: Artık hedeflerinize ulaşmak için gevşekliği bırakıp bir an önce yola koyulmalısınız. Kariyerinizde ileri gitmek için enerjinizi doğru kullanmaya ihtiyacınız var. İşler beklerken içinizden gelen dinlenme isteğini bir kenara bırakmalısınız.
♓️Balık: Arkadaşlarınızdan biriyle kurduğunuz diyalog da konuşmanın kavgaya doğru ilerleme ihtimali var. Sözün nereye gittiğini bilir ve ona göre hareket ederseniz işin içinden çıkabilirsiniz. İncinmemek için duygusal davranmayı bırakıp mantığınızı ön plana çıkarın.Astrolog Jale Muratoğlu