2.sezeryanda vajinaya el mi sokuyorlar?

2 hafta önce 2. Sezeryanimi oldum öyke birsey yok. Sadece ilkinden farkli olarak rahim toplansin diye ameliyattan sonra karnima bastirip masaj yaptilar.

Yok ilkinde bastirmadilar cok acı hissettim ama cok faydali rahim icin dediler sabrettim napiyim.
Anladım çok teşekkür ederim.😊 Benim ilk doğumum olacak da sezeryan düşünüyorum. Daha önce de duymuştum karna bastırılmasını. Bastırdıkları takdirde çok acı oluyormus ama kanama falan daha az sürüyomuş diye duymuştum. Yine de gözümü çok korkutmuştu. İlk doğumumda bastırmazlar umarım😊😂

Anladım çok teşekkür ederim.😊 Benim ilk doğumum olacak da sezeryan düşünüyorum. Daha önce de duymuştum karna bastırılmasını. Bastırdıkları takdirde çok acı oluyormus ama kanama falan daha az sürüyomuş diye duymuştum. Yine de gözümü çok korkutmuştu. İlk doğumumda bastırmazlar umarım😊😂
Sizi korkutmak istemem ama benim ilk doğumumdu bastırdılar karnıma. Ama anlık bir acı öyle çok aşırı bişey yok çok kısa bir süre zaten.

Doğumda değil de doğum sonrası ebeler gelip bastırdılar benim odada. İlk sefer uyuşukken anlamadım da iki üç filan elleriyle bastırdılar hep biraz sancılı ben ahlayınca yapmazsam kan birikir dediler. Çok fazla bşy de değil yani sezaryenin eve gelişi zor, oturup kalkması ayrı zor. Ama geçiyor sonuçta.

ilkindede ikincidede boyle birşey yaşamadım ama doktor boyle birsey yapsada nasil hissedilirki belden aşağısi uyuşuk

Sizi korkutmak istemem ama benim ilk doğumumdu bastırdılar karnıma. Ama anlık bir acı öyle çok aşırı bişey yok çok kısa bir süre zate

Sizi korkutmak istemem ama benim ilk doğumumdu bastırdılar karnıma. Ama anlık bir acı öyle çok aşırı bişey yok çok kısa bir süre zaten.
Yaaa peki rahim içinde kan kalmasın diye mi bastırıyorlar gerçekten bir de nasıl bastırıyorlar? Kusura bakmayın meşgul ediyorum sizi 😊

Yaaa peki rahim içinde kan kalmasın diye mi bastırıyorlar gerçekten bir de nasıl bastırıyorlar? Kusura bakmayın meşgul ediyorum sizi 😊
Yok estagfurullah😊 evet kanama daha rahat olsun diye yapıyorlarmış sanırım. Eliyle anlık bastırıp çekiyor. Yani bende böyle olmuştu. Korkulacak bişey yok inanın. Ben zaten noluyo demeye kalmadan olan oldu bitti😂

Bende 2 ay önce ilk doğumumu yaptım. Ameliyat sırasında değil ama odaya geçtikten sonra ebeler gelip bastırdı 2 kere. İlkinde daha uyuşuktum çok acı hissetmedim ama ikincisinde karın bölgem açılmıştı baya acı hissettim. Dayanılmaz değil tabii anlık bir acı oluyor, zaten ameliyat sonrası ağrılar acılar daha fazla oluyor o yüzden onu gözüm görmemişti bile asıl mesele ayağa kalktıktan sonra başlıyor

9 ay önce oldum.. bastrmadılar. Ama hafif hafif karnını aşağıya doğru bastırarak okşa dediler..

X